Dodaj do ulubionych

Detektyw - cena?

18.09.06, 16:50
Nie mam zamiaru nikogo śledzić, jestem już po rozwodzie. Niestety detektyw
przyszedł mi na myśl, gdy dowiedziałam się, że ex małżonek chce wnieść
wniosek o obniżenie alimentów. Wiem, na jakiej stopie życiowej żyje i że
ukrywa prawdziwe dochody. Córka rozpoczyna właśnie studia (płatne, niestety)
i kiedy już właściwie nie ma odwrotu - nagle taka informacja, że choć
potrzeby rosną, pieniędzy będzie mniej. Czy ktoś z Was korzystał z pomocy
agencji detektywistycznej, by wyjaśnić sprawy majątkowe? I ile to kosztuje?
Obserwuj wątek
    • tricolour Kiedyś chciałem nająć detektywa... 18.09.06, 16:57
      ... by mi wytropił dłużnika. Agencja żądała 100zł za godzinę pracy plus koszty
      (paliwo, telefony itp). Ale oni i tak tylko zrobią Ci zdjęcia, podadzą adresy.
      Przecież nie będą prześwietlać kont.

Czy Twój mąż chce obniżenia wysokości alimentów ze względu na złą sytuację
      materialną?
    • libra22 Re: Detektyw - cena? 18.09.06, 16:57
      Dowiedz się najpierw, czy taki dowód będzie do przyjęcia przez sąd. Bo inaczej
      szkoda pieniędzy. Dowiadywałam sie kiedyś i ceny są duże (przynajmniej w moim
      mieście).
    • alexolo Re: Detektyw - cena? 18.09.06, 17:06
      JA KORZYSTAŁAM ..Z BIURA DETEKTYWISTYCZNEGO...
      TROCHĘ SIE ORIENTUJE WIĘC NAPISZĘ CO WIEM DOTYCZY DOLNEGO SLĄSKA
      MOŻNA WYNAJAC BIURO I PŁACIĆ OKOŁO 70-100 ZŁ ZA GODZINE PRACY DETEKTYWA( 1
      OSOBA, JESLI NIE DZIAŁA W POJEDYNKE ... TAKA SAMA STAWKA ZA KOLEJNE OSOBY!!!.
      DRUGA OPCJA.... PŁACI SIĘ RYCZAUTEM OKOŁO 6000 TYS I PAN SZPIEGUJE PRZEZ
      MIESIĄC...BARDZO SKUTECZNIE!!!!!

WSZYSTKO ZALEZY OD SPRAWY.. JESLI JESTEŚ Z OKOLIC WROCŁAWIA...LUB WOJEWÓDZTW
      SASIEDNICH DAM CI NAMIARY
      • scriptus Re: Detektyw - cena? 20.09.06, 16:47
        Alex, wprawdzie Tri udzielił Ci już reprymendy, ale ja napiszę jeszcze coś. I,
        proszę, nie obrażaj się smile. Pisanie kapitalikami jest uważane na forum za krzyk,
        chyba nie chcesz być uważana w naszym towarzystwie za wrzaskliwą, niekulturalną
        osobę? Sądzę, że to co masz do powiedzenia, jest ważne, piszesz składnie, po
        polsku, co jest też ważne, ale miej litość dziewczyno, forma się też liczy. Nie
        chcemy tu dzikich wrzasków, co powiedzą o nas sąsiedzi z innych forów? Że nic
        dziwnego, że się rozwodzą, bo się awanturują nawet po 23:00? Naprawdę tego chcesz??
        --
        Optymista, to źle poinformowany pesymista.
    • majkel01 Re: Detektyw - cena? 18.09.06, 17:59
      o wiele lepiej bedzie jak postarasz sie o PIT meza. Jesli beda z tym problemy
      zloz wniosek w sadzie a sad albo go zobnowize a jak nie to sam sie zwroci o
      nadeslanie kserokopii PIT. NIesty ale Sad moze nie dac wiary dowodom z biura
      detyktywistycznego. Chodzi o takie sprawy np ze jak ktos jezdzi luxusowa beemka
      to nie oznacza to ze to jest jego beemka bo moze byc pozyczona, w leasingu itd.
      Sadu najbardziej interesuja dochody a do tego najlepszym dowodem jest PIT.

--
      Droga S-8 przez Wrocław-Wieluń-Bełchatów-Piotrków-Warszawę
      Udziel poparcia
        • bazylissa Re: Detektyw - cena? 19.09.06, 18:10
          To już musi zrbić moja pełnoletnia córka, a ona już i tak ciężko przeżywa to,
          że będzie musiała pojawić się w sądzie. Gdyby jednak nie poddała się naciskowi
          i nie wyrażała pohopnie zgody na obniżkę "na gębę", mamy mocne argumenty. Mogę
          jedynie napisać jej "ściągę" na rozprawę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka