Dodaj do ulubionych

Dziekujemy :o))

03.10.07, 08:23
W imieniu swoim i Slawusia dziekuje za ciepłe przyjecie , wspaniała goscine i wycieczke po Łodzi (zwłaszcza po Galerii gdzie podaja tam duze i wspaniale lody )Sławek jest pod urokiem kolejnych trzech wspaniałych dziewczyn i juz nie moze doczekac sie kolejnej wizyty w styczniu .
--
Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy im się połamią skrzydła, przychodzi latać na miotle :o)))
slawek1998.republika.pl/
Obserwuj wątek
    • jarkoni Re: Dziekujemy :o)) 03.10.07, 18:37
      biedroneczka33 napisała:

> W imieniu swoim i Slawusia dziekuje za ciepłe przyjecie , wspaniała goscine i w
      > ycieczke po Łodzi (zwłaszcza po Galerii gdzie podaja tam duze i wspaniale lody
      > )Sławek jest pod urokiem kolejnych trzech wspaniałych dziewczyn i juz nie moze
      > doczekac sie kolejnej wizyty w styczniu .

Biedroneczko,
      ponieważ odpisuję patrząc od najstarszych postów- to ten post zobaczyłem dopiero
      teraz, a już odpowiedziałem na poprzedni.
      Świetnie, że wszystko poszło OK, pozdrów Sławka, w styczniu pewnie będzie
      większa ekipa powitalna...
      Pozdrawiam bardzo

--
      Rozwód..i co dalej?
      • szydlo_z_worka Re: Dziekujemy :o)) 03.10.07, 20:42
        Bedzie wieksza, oj bedzie... Ja teraz mam maraton w pracy od poniedzialku, w piatek koncze ufff
        Chyba zaczne myslec, ze mam potwornego pecha, bo juz drugie spotkanie mi przeszlo... buuu

Biedroneczko, ciesze sie, ze ze Slawusiem wszystko dobrze, no i czekamy smile
      • biedroneczka33 Re: Dziekujemy :o)) 03.10.07, 23:34
        Witaj Kuba :o)) pisalam smsa nawet z zyczeniami z okazji dnia chlopaka ale napewno zginal gdzies w tlumie .Jezeli chodzi o spacer po łodzi bylismy w Galerii takim slicznym duzym sklepie z fontanna z zabami na parterze i pysznymi lodami na ostatnim pietrze.Lekarz ogolnie pochwalil Sławka za cwiczenia na rehabilitacji bo nie ma juz takich przykurczow no i przywodzenie sie poprawilo ..martwi go natomiast duzy uplywa czasu ( juz 4 rok choroby )i maly wzrost brakujacej kosci.Nastepnym razem bedziemy w styczniu tym razem mamy przyjechac do szpitala na oddzial wiec moze bedzie okazja do spotkania z ulubiencem .
        Pozdrawiamy cieplutko :o))) i czekamy na nastepne spotkanie
        --
        Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy im się połamią skrzydła, przychodzi latać na miotle :o)))
        slawek1998.republika.pl/
    • ivone7 Re: Dziekujemy :o)) 03.10.07, 19:29
      a my pod wrazeniem dwoch wesolych osob ze slaska...
      na slasku wszyscy tacy fajni???
      mam nadzieje ze w styczniu uda nam sie dluzej pobyc...a nie tylko
      pomachac na do widzenia..ale dobre i to..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka