Dodaj do ulubionych

Adwokat z Wrocławia

27.12.07, 14:25
Poszukuję dobrego adwokata,specjalisty od rozwodów z Wrocławia
Obserwuj wątek
    • merida.kowalczyk Re: Adwokat z Wrocławia 29.11.19, 19:21
      Też właśnie jestem na etapie poszukiwania... udało Ci się w końcu kogos znaleźć? Myślałam o adwokacie Michale Dziedzicu, bo widziałam dużo pozytywnych opinii, ale chciałabym, żeby ktoś mi jeszcze coś o nim napisał więcej. Mam trudną sprawę z mężem i spory majątek do podziału, a także dwójkę małoletnich dzieci... będzie ciekawie.
    • merida.kowalczyk Re: Adwokat z Wrocławia 01.12.19, 19:43
      Hej myślę, że spokojnie możesz się z nim skontaktować smile Jakiś czas temu Dziedzic prowadził moją sprawę rozwodową i doprowadził ją do dobrego zakończenia dla nas obojga w sumie, co się rzadko zdarza. My też mamy dzieci i mieliśmy majątek do podziału, a naprawdę poszło w miarę sprawnie. Mecenas pomógł nam się dogadać. Jest bardzo cierpliwy a przy tym sympatyczny i widać, że prowadził już dużo takich spraw, bo wie jak do nich podejść. Mogliśmy mu w 100% zaufać. Uprzedził nas jak będzie wyglądać sprawa i o co będą nas pytać. Dogadał się też bez problemu z adwokatem mojego męża, co tylko ułatwiło postępowanie. Najlepiej to spotkaj się z nim i pogadaj, a później sama zdecydujesz czy skorzystać z jego pomocy, chociaż jestem pewna, że tak będzie smile Robi naprawdę pozytywne wrazenie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka