Dodaj do ulubionych

Pomysły na oryginalne prezenty

03.11.09, 15:01
Jakie macie pomysły na oryginalny prezent pod choinkę??
Tu mam coś ciekawego:

www.electra-rowery.pl
Edytor zaawansowany
  • 13.11.09, 21:44
    Jako prezent pod choinkę polecam bilet na Nurkowanie DEMO
    (demonstracyjne). Jest to fajny prezent dla ludzi z pasją, lubiących
    przygody, aktywne spędzanie czasu.
    Dostajesz odpowiedni sprzęt i pod okiem instruktora nurkujesz.
    Chcesz sie dowiedzieć więcej napisz: marlena@snoork.pl
  • 15.11.09, 22:19
    Prezent pod choinkę - ZDJĘCIE NA PŁÓTNIE JAKO OBRAZ.
    Ostatnio sprezentowałam taki podarek dla siostry, była zachwycona.
    Masz pewność że będzi to niepowtarzalny prezent i pamiatka na długie
    lata. Ja kupiłam go na eklat.pl i jestem zachwycona, dla chętnych
    przesyłam link
    www.eklat.pl/zdjecie%20na%20plotnie.html
  • 09.12.09, 11:32
    Ja mam świetny sposób na prezenty! Moim zdaniem najlepiej sprowokować znajomych
    do założenia sobie listy prezentów na www.chce.to#nikasnape wtedy będziemy mieć
    całkowity podgląd na to co nasi przyjaciele chcą dostać i będziemy mogli spełnić
    ich oczekiwania i marzenia.

A jeśli naszym znajomym się nie uda dopasować nam prezentu to proponuje zajrzeć
    tutaj: chce.to/g2_co-zrobic-z-nieudanym-prezentem#nikasnape to poradnik w
    którym mamy wiele ciekawych pomysłów co zrobić z niechcianymi prezentami.
  • 05.10.10, 14:04
    orchidea jak najbardziej ok, ale może wręczona w jakiś fajny sposób? kwiatki już są do znudzenia oklepane. trochę fantazji, ludzie!
  • 30.01.15, 15:28
    Ja ostatnio spotkałam się z ciekawym pomysłem na prezent w formie mozaiki ze zdjęć - takiego jednego zdjęcia zbudowanego z setek zdjęć. Strasznie fajnie to wygląda po wydrukowaniu. www.mozaikowo.com.pl
  • 04.05.15, 14:20
    Świetne. Dzięki !
  • 16.12.15, 16:23
    Sprawdź www.rudefood.pl
  • 04.11.10, 12:29
    Polecam jednego kolesia co super zdjęcia przerabia tak że wygląda jak szkicowane ołówkiem albo taki kolaż artystyczny kolaż robi, później to wydrukować na płótnie (on nie drukuje na płótnie) i jest super prezent ja zrobiłem swoim dzidkom cała rodzinę oraz dla chrześniaka prezent taki ze wszystkim szczena opadła tu daje namiary www.cudofoto.republika.pl/ wszystkiego nie ma na stronie ale jak mu powiesz o co chodzi to raczej wszystko zrobi ze zdjęciem. bez problemu i zawsze coś gratis dorzuci albo z ceny zejdzie POLECAM
  • 04.10.10, 10:45
    Ja też potwierdzam że to świetny niepowtarzalny pomysł, wkońcu wszyscy wracamy do wspomnien poprzez zdjęcia. polecam firmę Elmo- bardzo dobra jakosc wykonania no i ceny atrakcyjne. Link do strony www.elmodruk.pl

pozdrawiam:)
  • 26.09.10, 21:01
    polecam stronę www.elmodruk.pl Obrazy na zamówienie za przystępną cenę:)
    Obraz może byc z twojego ulubionego zdjęcia,galeria też ma piękne grafiki, jak ktoś ma pomysł na temat wymarzonego obrazu firma Elmo znajdzie to czego szukasz.
    pozdrawiam serdecznie :)

Ewa Olejniczak
  • 04.12.10, 23:16
    Najlepszy prezent.
    www.mojnajlepszyprezent.pl
  • 04.12.10, 23:17
    Najlepszy prezent.
    www.fotograficznenadruki.pl/
  • 21.03.11, 19:39
    te poniżej prezenty to chyba nikt nie znajdzie lepszych i oryginalniejszych, ajak znajdzie to niech mi napisze, a ja mu podam jeszcze lepsze..:D

gadzeteo.pl/pl/p/Lancuchowy-stojak-na-butelki/4
    gadzeteo.pl/pl/p/Ramka-obrotowa/5
  • 26.01.15, 15:34
    Sam obraz ze wspólnych zdjęć jest jakimś pomysłem ale na nowy poziom można to wznieść podarowując coś co się nazywa mozaika ze zdjęć i wygląda jak klasyczny wydrukowany obraz tylko jest złożony z setek zdjęć ! Korzystałam na święta i mogę polecić dla tych którzy tak jak ja zmagali się z problemem w wyborze prezentu z charakterem. Jest kilka firm które to robią, ja wybrałam tą stronę www.mozaikowo.com.pl bo najbardziej wzbudza zaufanie i rzeczywiście wyszło świetnie
  • 20.07.15, 17:10
    ostatnio w poszukiwaniu oryginalnego prezentu na parapetówkę dla kuzyna trafiłam na strone sklepu Duka, mają bardzo oryginalne gadżety dla domu. Mnie sie bardzo podobają takie zestawy porcelany dla dwojga do sushi, oryginalny pomysł uważam, coraz więcej osób próbuje sushi. Czemu by nie kupic takiego zestawu np dukapolska.com/
  • 03.02.10, 18:11
    Ja mysle ze na walentynki mozna cos takiego smiesznego i fajnego
    podarowac...
    Np. cos ze swoja fotka
    www.fotouslugi.pl/gadzety_ze_zdjeciem.html
  • 11.01.10, 11:09
    moim zdaniem te reczniczki sa super oryginale
    www.tradepost.pl/gadzetyupominki-c-5.html
  • 22.01.10, 13:29
    portrety na podstawie zdjęć, to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.
    Więcej informacji na ten temat przykładowe prace oraz cennik
    na www.kowalska.net
  • 06.02.10, 13:20
    Ja znalazłam bardzo ciekawe koszulki, nie tylko na walentynki:
    ventura.otwarte24.pl/
  • 23.02.10, 15:21
    Koszulki śmierdulki. Kto chciałby dostać koszulkę? To ma być oryginalny prezent?
    Jeżeli już, to najbardziej oryginalne prezenty znajdzie się na wassermanie.
    Nigdzie indziej. Nie ma w sieci drugiego tak odjechanego sklepu.. jajowar i
    długopis szpiegowski robią furorę.
  • 30.03.10, 12:42
    Szukasz czegoś oryginalnego dla mężczyzny? Podaruj mu coś za co Cię
    będzie całował po rękach : kufelek do piwa mieszczący 5 piw na raz :)
    www.prezzenty.pl/produkt/12152-Szklanka-do-piwa-XL.html
    sprawdziłam, działa :)
    Jak masz córeczkę możesz jej udowodnić, że faktycznie da się żabę w
    księcia zamienić :)
    www.prezzenty.pl/produkt/12147-Pocaluj-Zabke-Ksiecia.html
    Wiele równie ciekawych pomysłów na prezent : www.prezzenty.pl
  • 11.08.10, 17:41
    Jeżeli obdarowana osoba lubi klimaty ekologiczne, to na pewno
    spodobają się jej gadżety z: www.ecogadget.pl
  • 13.08.10, 12:13
    witam :) jeśli chodzi o dobry, oryginalny prezent to ja ostatnio jestem
    zwolennikiem powracania do wywoływania zdjęć i w oparciu o nie tworzenia
    niepowtarzalnych, indywidualnych prezentów, których nie można po prostu kupić w
    sklepie, trzeba nad nimi troszkę posiedzieć i moim zdaniem to świadczy o ich
    wartości i zaangażowaniu obdarowującego, polecam np. antyramy pełne zdjęć, lub z
    jednym jakimś bardzo ważnym lub po porostu ładnym, fajne są też albumy np. taka
    FotoKsiążka, układa się zdjecia w programie na kompie, wstawia śmieszne
    komentarze - czasami zrozumiałę tylko dla Ciebie i osoby dla której robisz
    prezent :) wysyłasz, i odbierasz gotowy wydrukowany album w wybranym punkcie,
    ostatnio zrobiłem taką CeWe FotoKsiążkę dla siostry na 18stke, zdjęcia od czasu
    gdy się urodziła po maturę - ekstra prezent na całe życie
  • 21.09.10, 10:23
    Propozuję zdjęcie na płótnie bądz jakąś grafikę. jeżeli znacie dobrze osobę dla której ma byc prezent możemy znaleśc tematykę obrazu taką jaką tą osobę interesuje bądz wydruk wybranego zdjęcia na płótnie. Polecam moją stronę www.elmodruk.pl
  • 21.09.10, 15:28
    Rysuję karykatury i portrety na zamówienie ze zdjęcia. Idealne na prezent/z okazji/bez okazji. Wysyłam mailem lub pocztą. Obejrzyj stronę: artik.ubf.pl/news.php :)
  • 22.09.10, 10:44
    Polecam zdjęcie na płótnie lub grafikę. To strona mojej firmy. Robimy także projekty indywidualne, więc jeśli macie pomysł na obraz lub fajne zdjęcie zapraszam:) www.elmodruk.pl
  • 26.09.10, 20:55
    Ja też mam fajną stronę z obrazami na zamówienie (tego typu co w Ikei) Można wybrac grafikę, zrobic obraz z ulubionego zdjęcia bądz powiedziec o swoim pomyśle, oni znajdą taką grafikę. Ceny są niskie nawet w porównaniu do dużych sklepów typu Ikea.
    A więc polecam stronę www.elmodruk.pl :)
  • 28.09.10, 15:46
    Zależy dla kogo ma być ten prezent - jeśli dla kogoś bliskiego - to zdecydowanie fotoksiążka, Może być dla rodziców (z ich zdjęciami lub ze zdjęciami rodziny), dla chłopaka/dziewczyny. To bardzo osobisty prezent, w którego zrobienie musimy włożyć trochę własnego czasu. Polecam firmę najlepszefoto. Robią naprawdę wspaniałe fotoksiążki.
  • 28.09.10, 16:54
    Jeśliu chodzi o prezenty szukam ich zawsze na www.takapaka.pl bo tam odnajduję inspirację.
  • 28.09.10, 16:46
    Polecam a nie pożałujesz, najorylginalniejszy prezent
    www.jolakarykatura.webpark.pl
  • 05.10.10, 13:59
    jak oryginalne prezenty to tylko dziewczyny z tadamm surprise institutte! wejdźcie na tadamm.pl i sami zobaczcie. mają niesamowite pomysły, coś czego jeszcze nie było!
  • 06.10.10, 12:43
    Nie ma jak oryginalne pomysły, np. teleskop Opticon, luneta. W sumie można dać na każdą okazję. Głównie to liczy się pamięć, bo to jest w tym najważniejsze.
  • 08.10.10, 10:31
    ja mojemu synowi na dzien dziecka kupilam smiesznego pendrive'a na allegro w kształcie postaci czesio z serialu włatcy móch, chyba nawet jest jeszcze na allegro allegro.pl/pendrive-czesio-duzy-2gb-pendrive-nadruk-grawer-i1262495267.html bo znalazłam ale u innego sprzedawcy, heh a teraz rzucil mi sie jeszcze jeden fajny w oczy jak szukałam linka skórzany i pendrive kabel i myslalam zeby mezowi kupic, ma w przyszłym miesiącu urodziny ...ale wlasnie sie zastanawiam co lepsze bylo by dla faceta- skórzany bardziej elegancki czy pendrive w kształcie kabla...szkoda ze fundusze nie pozwalaja na tyle to kupilabym dwa ehh ;)
  • 30.11.10, 15:34
    Ja już wybrałem idealny prezent dla mojego syna, niestety miałem wielkie problemy aby dobrać opakowanie do niego. Wiele się naszukałem aż znalazłem profesjonalna firmę produkującą pudełka i opakowania ozdobne. Jestem bardzo zadowolony z ich usług i z czystym sumieniem mogę ich polecić. Zachęcam do odwiedzenia ich strony: www.opakomar.fastnet.pl/
  • 29.10.10, 12:02
    Ja mam zamiar zrobić świąteczne zakupy tutaj:

www.alterszafa.pl

tak jest pełno oryginalnych rzeczy robionych ręcznie przez wielu artystów:)
  • 29.10.10, 12:19
    Jeśli nie masz pomysłu na prezent, pamiętaj, że na takapaka możesz skorzystać z zaawansowanej wyszukiwarki prezentów :) www.takapaka.pl/Gifts
  • 29.11.10, 13:53
    Dla osób chcących podarować niezwykły prezent i spełnić marzenie o lataniu taty, mamy, znajomego lub oderwać dziecko od komputera! Mój tata cieszył się jak dziecko:)

Obdarowana osoba będzie mogła zapoznać się z teorią i praktyką pilotażu samolotu
    ultralekkiego podczas szkolenia i lotu. Szczegóły dotyczące oferty
    znajdują się w linku samoloty.slask.pl/blog/?action=blog

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz: ania@samoloty.slask.pl

Allegro: allegro.pl/prezent-swiateczny-pakiet- startowy-pilota-i1338505343.html

Pozdrowienia!
  • 29.11.10, 23:33
    allegro.pl/swieczki-serduszka-zapachowe-plywajace-sprawdz-i1342762685.html
    ciekawy pomysł :)
  • 30.11.10, 16:38
    Polecam Bony podarunkowe beautiful & healthy wyprodukowane przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych oraz Karty rabatowe prepaid wydane przez BZWBK.

więcej:

www.bhclub.pl/Kup-prezent
  • 01.12.10, 12:21
    Mój chłopak zafundował mi masaż w vacucentrum. Super oryginalny pomysł!!!
  • 01.12.10, 20:49
    oryginalny prezent dla 7-9 letnich dziewczynek to kolorowe bransoletki shains, nowość u nas, ale bardzo popularne już w Anglii. można je dowolnie komponować, tworzyć codziennie nowe napisy, wzory itp. Od niedawna można kupić w necie na shains.pl Zapytajcie córek jak im się podoba ;)
  • 12.12.10, 23:18
    nodi130 napisała:

> oryginalny prezent dla 7-9 letnich dziewczynek to kolorowe bransoletki shains,
    > nowość u nas, ale bardzo popularne już w Anglii. można je dowolnie komponować,
    > tworzyć codziennie nowe napisy, wzory itp. Od niedawna można kupić w necie na s
    > hains.pl Zapytajcie córek jak im się podoba ;)

Czy mozna to gdzies kupic w Warszawie? Szukam bardzo. Pilne
  • 01.12.10, 22:51
    Hej, ja mam zamiar kupić prezenty moim bliskim na www.eshop.volcano92.com .

mają tam markowe ubrania, fajne, modne, warto zobaczyć :)
  • 02.12.10, 12:40
    Wydaje mi się, że oryginalny prezent to pojęcie względem. Według mnie to zależy od osoby i to czym się zajmuje i jakie ma pasje. ja w tym roku zamierzam podarować swojej mamie masażer stóp www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=187&prod=43679 wiadomo, że kobiety lubią takie rzeczy. Zwłaszcza jeśli przyczyniają się do odpoczynku i relaksują po całym dniu pracy :)
  • 13.11.16, 14:00
    Ostatnio natknąłam się na sklep internetowy, w którym są przeróżne ciekawe gadżety idealnie nadające się na prezenty czy to dla znajomych, rodziców i rodziny. Sami się przekonajcie digital24.pl/fotoprezenty/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.