Dodaj do ulubionych

Prezent dla trudnej... babci.

30.01.10, 22:28
Potrzebuje pomysłu na prezent dla babci... Babcia jest z tych, która wszystko
co dostanie, to odda komuś innemu. Dasz czekoladę - nie zje, odda. Dasz dobrą
kawę - nie wypije, bo przecież szkoda, a na prezent potem zaoszczędzi, itp.
Chciałabym jej kupić coś takiego, co jej się spodoba i będzie praktyczne i
przede wszystkim NIE ODDA tego. Wszelkich, jak to babcia mówi, "skorupów", ma
pod dostatkiem [co lepsze i tak odda, a sama je z tych wiekowych]. Sama juz
nie wiem... Na pewno dam jej jakieś naprawdę ładne kwiaty, może sztuczne, żeby
stały długo. Ale co oprócz tego? Naprawdę nie mam pomysłu. Rajstopy... to
banał, co prawda praktyczny, ale szukam czegoś porządniejszego. Pomóżcie,
jeśli macie już w tym doświadczenie lub po prostu fajny pomysł...
--
img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf
Edytor zaawansowany
  • anula36 01.02.10, 00:18
    cos na czym bedzie napisane - trwale!- "dla ukochanej babuni od wnuczki"- bedzie glupio komus dac:)
    --
    www.zdrowydzien.info/
  • anula36 01.02.10, 00:19
    np wyhafrowac na reczniku:)
    --
    www.zdrowydzien.info/
  • jozekkj1982 04.11.10, 12:26
    Ja dałem mojej Teściowej na 70 tke ale dla babci też może być taki duży obraz zrobiony ze zdjęć całej rodziny. Ale zdjęcia nie były takie zwykłe tylko takie jakby było naszkicowane na jasnym tle a później drukniete na płótnie tu koleś www.cudofoto.republika.pl/ robi to super znaczy z kilkunastu zdjęć zrobił coś na miarę drzewa genaologiczneo, wyszło super. na stronie nie ma tego w ofercie ale wystarczy mu powiedzieć i zrobi to naprawdę ekstra,
  • darius_n 28.03.11, 13:24
    proponuje coś takiego.. gadzeteo.pl/pl/p/Kulki-Newtona/2 tego na pewno nie odda.. a będzie się bawiła.. :)
  • olaba6 25.03.10, 21:35
    kup jej coś na www.gigaprezent.pl to napewno nie odda
    hahaha
  • kluchucha 25.04.10, 12:58
    nie wiem, może ja mam jakąś mało problematyczną babcię.. niemniej,
    bardzo chętnie obdarowuję ją gadżetami do kuchni. wiadomo, te babcine
    są już zawsze wiekowe, więc kilka nowych filiżanek na pewno ją ucieszy.
    na przyszłość, proponuję zaglądać do myin, ja tam zwykle w poszukiwaniu
    prezentów znajduję też coś dla siebie :D
  • laatnala 27.04.10, 13:08
    Oj, a oni mają świetne filiżanki, naprawdę. Babcie zazwyczaj lubią usiąść sobie
    w fotelu z filiżanką dobrej herbaty, więc jakiś zestaw fajnych filiżanek
    powinien być naprawdę spoko prezentem
  • kleo567 21.09.10, 17:00
    Rysuję karykatury i portrety na zamówienie ze zdjęcia. Idealne na prezent/z okazji/bez okazji! Wysyłam mailem lub pocztą. Obejrzyj stronę: artik.ubf.pl/news.php :)
  • tylduska 04.11.10, 10:32
    jeśli babcia jest wymagającą i trudno jest ją zadowolić to może coś niezobowiązującego. Może na przykład ładną piżamkę? Taka bielizna nocna zawsze się przyda, a dal babci można wybrać elegancką standardową piżamkę, która będzie bawełniana i ciepła. Na przykłąd coś takiego - uasi.pl/index.php?products=product&prod_id=419
  • m.malgosiaaa 04.11.10, 16:20
    Jeśli szukasz praktycznego prezentu dla babci, zawsze możesz skorzystać z wyszukiwarki prezentów :) www.takapaka.pl/Gifts/Search?who_9=1&from=&to=
  • andrzy 13.11.10, 20:54
    swiatstarodrukow.pl/151,Starodruk-Pytania-ktorych-Bog-nie-zada
    swiatstarodrukow.pl/39,Starodruk-Mimo-Wszystko
    swiatstarodrukow.pl/35,Starodruk-Dezyderata
    swiatstarodrukow.pl/1,Starodruk-Galeon-San-Juan-Bautista
    swiatstarodrukow.pl/105,Starodruk-Bogurodzica
    Nie odda tego nikomu ;) Gwarantuje ;)
  • evelak 09.12.10, 13:46
    Biovital:)
  • ibizasunny 13.01.11, 15:30
    A może jakaś fajna pościel?
    Całkiem niedrogą mają na przykład tutaj: www.emergreen.pl
  • kasiadal-0 01.02.11, 21:53
    moim zdaniem to jest idealny pomysl na prezent allegro.pl/portret-portrety-weglem-wegiel-prezent-walentynki-i1440539571.html
  • marlenabotko 02.06.11, 14:21
    Polecam portret rodzinny malowany pastelami albo rysowany. Na allegro można kupić na prawde tanie a piękne portrety. Za 25zł a4, za 50zł a3 itd. Zobacz allegro.pl/listing.php/user?us_id=14640598
  • kolonme 08.06.11, 15:09
    Dla trudnej babci może nie warto przepłacać tylko np. powalczyć o jakieś fajne nagrody. Na śledzimy konkursy można czasem coś fajnego wyhaczyć. Ta opcja wygląda fajnie:
    www.sledzimykonkursy.pl/index.php/2011/06/07/wygraj-telefon-komorkowy-barel-s120/comment-page-1/#comment-11755
    Potem i tak tego nie doceni ;D
  • messsina 10.06.11, 11:00
    może doceni jak zobaczy swoje zdjęcie na stronie:P przejrzałam nawet te co już są i babcia w okularach do filmów w 3D jest mistrzowska!
  • superlenka 12.06.11, 16:17
    Dla mnie to jest słodkie, takie prawdziwe i nie przerysowane. www.familie.pl/gallery/Zuzia-i-dziadek-Wojtek,imagecomments-14736.html
  • kolonme 16.06.11, 12:37
    superlenka napisała:

> Dla mnie to jest słodkie, takie prawdziwe i nie przerysowane. www.familie.pl/gallery/Zuzia-i-dziadek-Wojtek,imagecomments-14736.html

cudnie :) szkoda tylko, że tak szybko wyrasta się z bycia wnukiem
  • musmusmus 21.06.11, 12:46
    kolonme napisała:

> superlenka napisała:
    >
    > > Dla mnie to jest słodkie, takie prawdziwe i nie przerysowane. www.familie.pl/gallery/Zuzia-i-dziadek-Wojtek,imagecomments-14736.html
    >
    > cudnie :) szkoda tylko, że tak szybko wyrasta się z bycia wnukiem

ja nie wyrosnę prawdopodobnie nigdy :P
  • aneczkaaa999 08.06.11, 18:29
    Może jakiś obraz? Babcie często lubią takie bajery.

artdeco.sklep.pl/k186,malarstwo-obrazy-reprodukcje-kolor-i-retro.html
  • widmo1999 20.06.11, 08:01
    Może tu znajdziesz coś pożytecznego ale z nutą dobrego smaku www.szafaprezentow.pl/shop/product/category/27
    Sam kupiłem figurkę z kryształkami swarovskiego ale może Twoja babcia woli coś innego( moja należy do tych osób co uwielbiają kolekcjonować więc wybór dla mnie był prosty)
  • marlenabotko 18.07.11, 14:59
    Proponuję portret rodzinny. Na allegro można tanio kupić piękne portrety. Zobacz
    allegro.pl/listing.php/user?us_id=14640598
    img651.imageshack.us/img651/8166/layoutpasteledobry6.jpg
    Babcia będzie wzruszona.
  • qarola87 19.07.11, 19:14
    ja mam dobry pomysł może babcia by się ucieszyła z czegoś regionalnego, co mogłaby sobie postawić na szafce, albo np. ręcznie wyszywany obrus , babcie lubią takie rzeczy, a myślę, że coś takiego szkoda by jej było oddać , ładne regionalne rzeczy możesz kupić na wiano.eu
  • krokodylkrokodyl 08.11.11, 10:24
    Prosze wybaczyć, ze pisze niezupełnie na temat . Rzecz moze sie jednak spodobać, a nawet pomóc. Chciałbym polecić dobrą muzyke dla dzieci .Sam słuchałem, jestem zauroczony. Pisze i komponuje ja mój bliski znajomy. Jest pogodna, świetnie zaaranzowana, rytmiczna. Proszę zajrzeć na www.piosenkowakrowa.pl
  • widmo1999 09.11.11, 11:04
    Może tu uda się coś znaleźć
    www.szafaprezentow.pl/
    Figurki Swarovskiego ze znakiem Zodiaku babci ?
    www.szafaprezentow.pl/shop/product/category/36/1/1/4#bar
  • kredlina 22.11.11, 14:56
    Może coś takiego: forum.gazeta.pl/forum/w,24105,116653493,130916014,Re_Pomysly_na_prezent.html? :>
  • kamans 22.11.11, 17:43
    moze tutaj cos dla niej znajdziesz :D

www.takapaka.pl/Gifts/Search?who_9=1&from=&to=
  • ulcia2011 02.12.11, 14:43
    dla takiej babci to chyba sie sprawdzi cos, czego oddac nie moze. polecam kartki gadajace, na ktore mozesz nagrac swoje zyczenia, pozdrowienia czy "kocham cie babciu" i dokleic do tego zdjecie. nasza corka zrobila cos takiego i babcia, ktora mieszka poza warszawa z rozrzewnieniem odsluchuje to sobie w nieskonczonosc. niby technika, ale prosto sie obsluguje, wiec kazdy powinien sobie poradzic.
    sprawdz sobie
    www.audiogadget.pl
  • formafantazja 06.12.11, 14:30
    formafantazja.blogspot.com/2011/12/swiateczne-prezenty-czii.html
  • btw92 21.12.11, 18:05
    Dla trudnej babci? Nie lepiej zdecydować się na coś neutralnego? Nie mówię tutaj o dezodorancie - bo to najgorszy prezent jaki można dostać, naprawdę!! ;P Ja bym fundnęła babci jakiś fajny portfel, żeby miała gdzie trzymać emeryturkę , o tak! :P Polecam bardzo serdecznie portfele z www.stylowepaski.pl ! :) Pozdrawiam! :)
  • emu333 01.02.12, 18:25
    Dobry pomysł: karykatura albo portret!! Zamówiłem karykature i okazał się super prezent:D polecam Panią Asie na www.artik.ubf.pl :)
  • kasiekaaaa 13.01.17, 13:30
    Z karykatury nie każda babcia będzie zadowolona zwłaszcza ta jak to nazwaliście trudna. Babcie lubią zarówno prezenty praktyczne jak i personalizowane i moim zdaniem połączenie tych dwóch rzeczy będzie najlepsze. W tym artykule blip.pl/poradnik/dzien-babci-i-dziadka-co-im-kupic-w-prezencie/ znajdziecie sporo pomysłów na takie właśnie prezenty. Ja wybrałabym personalizowaną doniczkę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.