Dodaj do ulubionych

wyjątkowy prezent

28.07.11, 15:02
Witam,
Piszę tego posta bo trochę mi się nudzi w pracy i pomyślałem, że powiem wam o sklepie na który wczoraj trafiłem. Otóż szukałem pomysłu na prezent dla taty na urodziny. Nie chciałem kupować samych oklepanych rzeczy. W końcu trafiłem na ten sklep w necie www.dzieciol.eu . Generalnie są to drewniane tabliczki, na których wygrawerowany jest przekaz. Wejdźcie i zobaczcie sami. Aha, no i możecie sami zaprojektować tabliczkę, mają taki kreator jakby flashowy do projektowania dzieciol.eu/page/26/kreator_tabliczek.html , zamówiłem też jedną taką, wymyśliłem sobie tekst: nie wchodź bo cię przelecę:) do powieszenia na drzwiach, ciekawe co starzy powiedzą jak to zobaczą.
Yo!
Edytor zaawansowany
  • 28.08.11, 17:07
    Doskonały prezent na każdą okazję gorąco polecam:

przepisy-na-drinki.pl/aff/lukas85/
  • 16.12.11, 14:05
    W sumie kazdy pomysł na prezent sie liczy.Ja swojej przyjaciółce kupiłam karnet na zajecia z tańca brzucha a to dlatego ze własnie ona uwielbia takie niespotykane,ale seksowne zarazem tańce.
  • 21.12.11, 17:55
    Hah super prezent, ale czy na święta? Owszem na mikołajki coś takiego drobnego to fajny pomysł ;D a tekst niezły haa! Ja raczej jestem za czymś tradycyjnym ale nie oklepanym. Swojemu ojcu zafundowałam skórzany portfel, na którym nawet oszczędziłąm , ponieważ na www.stylowepaski.pl trwa mnóstwo promocji! Jestem ich fanką! Pozdrawiam! :)
  • 01.02.12, 18:26
    Zamówilam ostatnio prezent dla chłopaka - karykature:D:D myśle że to super pomysł na prezent!! Zamawiałam na stronie www.artik.ubf.pl , polecam:)))
  • 07.02.12, 16:46
    Ja ostatnio kupiłam dla teściowej porcelanę marki Lubiana. Obdarowana była zachwycona. Na www.porceland.pl znajdziecie pełną ofertę firmy Lubiana. Zestawy obiadowo - kawowe są idealnym prezentem zarówno na ślub, jak również rocznicę ślubu czy też urodziny. Ponadto w zestawach upominkowych można znaleźć drobne prezenty na imieniny, walentynki, urodziny, Dzień babci oraz dzień Dziadka. Porcelana idealnie spisuje się na każdym przyjęciu, uroczystości. Polecam www.porceland.pl i przepiękną porcelanę, która będzie idealną pamiątką na lata...
  • 26.03.12, 14:21
    Jeśli wątek dotyczy wyjątkowych prezentów ja polecam dla każdej kobiety różę wygrawerowaną w krysztale z osobista dedykacją www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/158
    dla każdego super taty i super mamy statuetka www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/161
    a także możliwość wygrawerowania zdjęcia www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/111
  • 26.03.12, 15:43
    Polecamy sklep www.styleo.pl .
    Zapraszamy na zakupy w naszej Galerii Internetowej.
    Tutaj znajdziesz ciekawy i elegancki prezent w dobrym guście.
    W galerii oferujemy: perfumy w atrakcyjnej cenie, eleganckie pióra i wiele innych stylowych pomysłów na upominek.
    Gwarantujemy szybką realizację(24 godziny), produkty w super cenie
    i wysokiej jakości. W razie ewentualnych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem 511 187 170 lub bok@styleo.pl . Postaramy się doradzić i ułatwić dokonanie wyboru tak aby zakupy stały się czystą przyjemnością .

Facebook- Styleo Cafe
    www.facebook.com/pages/Styleo-Caf%C3%A9/107097812750316
  • 08.04.12, 09:24
    Pod tym adresem znajduje się ciekawy pomysł na prezent allegro.pl/wiersz-wierszyk-indywidualny-oryginalny-prezent-i2256193244.html
    Podajecie tylko krótki opis osoby, okazji czy zdarzenia jakie miało miejsce i za nie wielkie pieniądze otrzymujecie wiersz, który możecie przedstawić jako swój;) mi się ten pomysł bardzo spodobał.
  • 19.05.12, 11:20
    Nie uwierzycie jak oryginalny prezent można zaproponować dziecku np. na dzień dziecka, dodam, że nie jest to mój pomysł, w tym celu obejrzyj krótki filmik . Jest to reportaż redaktora Andrzeja Tomczaka śledzącego absurdy w TVP w Magazynie Ekspresu Reporterów poniżej podaje link , nic tylko boki zrywać co można dać dziecku na prezent
    Link do filmiku: www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/list-od-anny-09112010/3286152
    Jak chcesz wiedzieć czy dzieciak dostał prezent to przeczytaj krótki artykuł:
    www.sdp.pl/rozmowa-dnia-andrzej-tomczak2. Miłego oglądania . asiamierz@wp.pl
  • 25.06.12, 10:06
    Witam serdecznie,
    polecam wykonanie prezentu własnoręcznie.
    Na pewno obdarowana osoba mocno to doceni.

Moja sprawdzona propozycja to:
    www.cenneradydladomu.blogspot.com/2012/06/bukiet-inny-niz-zwykle.html
  • 23.08.12, 16:55
    Tabliczki z drewna...hmm... a co powiecie na tablice z blachy? I to takie z motywami PRL? :) Jak ktoś chce zrobić sobie w pokoju klimat w stylu retro to taka blacha z pewnością mu to zagwarantuje :)
    --
    www.posterplate.pl
  • 06.09.12, 10:10
    Na prawdę wyjątkowym prezentem jest portret. Portrety przekazywane z pokolenia na pokolenie są często jedną z najbardziej osobistych pamiątek rodzinnych. Wnętrza najwspanialszych rezydencji na całym świecie ozdobione są obrazami i portretami. Profesjonalny portret ze zdjęcia to świetny pomysł na wyjątkowy i piękny prezent, który będzie dowodem uczucia oraz szacunku i z pewnością zostanie doceniony przez obdarowanego. Zobacz na allegro.pl/show_user.php?uid=14640598Zobacz na allegro.pl/show_user.php?uid=14640598
  • 05.10.15, 09:15
    Kupujcie prezenty godne uwagi, omijajcie wszystko co nudne. Teraz akurat nawet bez wydawania wielkiej kasy można znaleźć fajne prezenty. Prezent Marzeń raczej kojarzycie? I przez takie serwisy właśnie odnajduje się najciekawsze atrakcje.
  • 10.10.15, 23:27
    Oryginalne gadżety też świetnie nadają się na pomysły na prezenty. Na przykłąd tacie, jeżeli jest fanem superbohaterów można śmiało polecić jakieś gadżety Batman. Na www.mugli.pl można znaleźć duży wybór np. skarpetki z Batmanem, etui na iPada czy fartuch kuchenny z torsem Człowieka Nietoperza.
  • 15.10.15, 10:40
    Jeżeli chcemy kupić coś co będzie "inne" niż popularne prezenty polecam pl.dawanda.com/search?utf8=%E2%9C%93&q=entomoseum - nic tak nie cieszy jak ręcznie wykonany prezent, który nie będzie przekładany z kąta w kąt tylko będzie stanowił piękny dodatek wnętrza :)
  • 16.10.15, 02:33
    Istota zawarta w tytule, prezent powinien być wyjątkowy. Jak nie wiesz co, kup np. pakiet przeżyć, a obdarowany już sam sobie wybierze coś, czego do końca życia potem nie zapomni ;)
  • 19.10.15, 21:24
    Polecam wiadomość w butelce :)
    www.wiadomosc-w-butelce.mozello.pl/

--
    <a href="HTTP://wiadomosc-w-butelce.mozello.pl/">Aktywny link do Gazeta.pl</a>
    Agnieszka
  • 21.10.15, 23:06
    co to za pakiet? co zawiera? można samemu dowolnie wybrać?
  • 04.11.15, 12:27
    Polecam świecącego psikusa :) Idealny pomysł na prezent, dużo śmiechu :)
    Wyobraź to sobie... Twój cel dostaje kopertę, nie wie co to i od kogo, więc z ciekawości otwiera ją i nagle... brokat zostaje rozsypany po całym pokoju.
    Najważniejsze! Nikt nie będzie wiedział kogo to sprawka, 100% anonimowość. 

To nie jest nic trudnego, wystarczy kilka kliknięć na Naszej stronie bro-kat.pl

www.facebook.com/BROKATnaprezent 
  • 04.09.17, 23:34
    W ostatnim czasie zrobiło się całkiem sporo tematów o wyjątkowych prezentach, więc i tutaj pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze...Moim zdaniem o wyjątkowości prezentu za każdym razem będzie decydowała wyłącznie osoba przez nas obdarowywana (a raczej jej charakter), dlatego nie znajdziemy jednego uniwersalnego schematu. Zamiast takiego szukać może lepiej znaleźć coś, co zwyczajnie pasuje na wiele okazji, wtedy istnieje większą szansa, ze znajdziemy kogoś, dla kogo będzie to naprawdę "ten jedyny" prezent.
    W ramach inspiracji podrzucę wam pokazy-iluzji.pl/ jako moim zdaniem tani i uniwersalny prezent niezależnie od wieku ;)
  • 22.09.17, 15:40
    Jak już tak podrzucamy pomysły na prezenty to ja też coś dodam od siebie - www.bajkopisarze.pl Bajkopisarze tworzą nietuzinkowe personalizowane bajki, ksiązki, kartki, albumy. I to nie jest zadna reklama (a niektóre wpisy tutaj niestety tak wyglądają, jakoś mnie nie przemawiają takie teksty "trochę mi się nudzi i pomyślałem, że podrzucę Wam ten link" :D). Ja w każdym razie sobie grzebię po wątkach prezentowych bo mam rocznicę ślubu i nie wiem co w tym roku, bo w zeszłym właśnie zamawiałam książkę z naszymi fotkami. A w tym roku zero pomysłu... To szperam po tych waszych linkach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.