Dodaj do ulubionych

Prezent dla chłopaka...?

28.06.12, 16:45
Hejka Wszystkim! :)
Mam pewien problem... za 2 miesiące mój chłopak ma urodziny i pojawia się często zadawane przez wszystkich pytanie: CO KUPIĆ? :/
To jest zawsze trudne pytanie, wymagające dłuższego przemyślenia, a często nawet porady- więc proszę pomóżcie!:)
Mój chłopak będzie miał 21 lat, ale jest trochę wybredny:P książki czy ubrania mu nie mogę kupić, bo on sam musiałby to przed zakupem zobaczyć;) chciałabym kupić mu coś niewielkiego i mało kosztownego, bo mam ograniczone fundusze;D a dodatkowo zrobić mu jakąś niespodziankę... Wiem, że ucieszyłby się bardziej niż z jakiegoś drogiego prezentu (na Walentynki zrobiłam filmik w programie i był wzruszony!:))), więc uważam, że byłby to dobry pomysł...
Tylko teraz pytanie: co mu dać i jaką niespodziankę zrobić?
Dodam, że będziemy wtedy nad morzem- może macie jakieś ciekawe pomysły? Np. z doświadczenia bądź filmu, czy ksiązki?:):) Albo Wasza kreatywność jest bardziej rozwinięta niż moja własna?;)
Czekam! Z góry bardzo DZIĘKUJĘ!!!:)
Edytor zaawansowany
  • audrey20 16.07.12, 22:31
    myślę, że świetnie sprawdzi się prezent, który sama zaprojektujesz - np. koszulka z wymyślonym przez Ciebie nadrukiem - napisem, albo zdjęciem. To wiele nie kosztuje, a może sprawić mnóstwo radości. Chłopak będzie widział, że postarałaś się specjalnie dla niego. Możesz zaprojektować sobie taki prezent online, np. tutaj: fotopomysly.pl/products/products_tshirts/selector/ moja koleżanka zrobiła taką niespodziankę swojemu chłopakowi na urodziny i miał mnóstwo radości;) moim zdaniem prezenty nie musza wiele kosztować, ważne, żeby były z pomysłem^^
  • krakowskim_targiem 08.08.12, 08:56
    pomysł z koszulką jest spoko :) na koszulki.com można kupić koszulkę kibica z własnym napisem - na czas igrzysk to całkiem dobry pomysł, myślę.
  • lolipop1234 24.04.13, 00:42
    Pomysł z koszulką też niezły. Myślę, że jeszcze ciekawszym pomysłem jeżeli bardziej zależy nam na danej osobie niż przeciętnie, jest mozaika ze zdjęć, którą odkryłam dzięki forum.gazeta.pl Taki obraz złożony z wielu zdjęć, wygląda super, chociaż sama jeszcze nie zamówiłam :P na razie dzielę się wiedzą dalej :) www.mozaikowo.com.pl
  • kaskaq 08.08.13, 18:20
    brelok z dowolnym grawerem byłby niezłym prezentem dla chłopaka ,lubia takie gadzety do swoich samochodów iprezenty.pl/dla-niego
  • marcowojtko 20.07.12, 15:54
    Polecam stronę www.prezentidealny.com, znajdziesz tam super rozwiązanie, które wykorzystałem na imieniny mojej żony :)
    pozdrawiam :)
  • prenglish 25.07.12, 12:35
    A może kupisz mu taki brelok podświetlany z Twoim/ Waszym zdjęciem albo marka jego samochodu: www.karpex-laser3d.pl/pl/sklep/view/productdetails/virtuemart_product_id/27/virtuemart_category_id/6
    --
    www.zosiaikevin.pl
  • kalika4 30.07.12, 19:54
    Ile masz kasy? Ja bym mu kupiła coś sportowego. Popularnę są ostatnio hulajnogi wyczynowe firmy Micro, rowerki biegowe, deskorolki. Popatrz sobie hulajnogi.com.pl/ Możesz też pójść do nich do sklepu stacjonarnego obejrzeć. Myślę, ze to fajny prezent z któego mozęcie w każdym miejscu razem korzystać.
  • kaskaq 08.08.13, 18:12
    może jakieś przyciemniane okulary ,względnie wystrzałowe kieliszki ,były by dobrym prezentem dla chłopaka iprezenty.pl/dla-niego
  • posterplate 20.08.12, 16:57
    Może plakat na blasze z fajnym motywem PRL/Retro lub ikoną filmową? Na pewno jakiś motyw trafi w jego gusta :)
    --
    www.posterplate.pl
  • pieterrek 31.08.12, 00:02
    Podaruj mu prezent wykonany własnoręcznie, żeby poczuł się doceniony,wyjątkowy :) Może coś takiego Cię zainspiruje stylowi.pl/777678
  • marlenabotko 06.09.12, 10:07
    Polecam wspólny portret. Już od 60zł za portret dwóch osób. Zobacz na allegro.pl/show_user.php?uid=14640598 Szajnart Portrety na zamówienie
  • czupamakabra 06.09.12, 11:34
    nie wydaje mi sie, by przeciętny facet marzył o portrecie tego typu. coś takiego to raczej dla dziewczyny. ja mojemu wolę sprawić dobre perfumy czy elegancką koszulę. jak szukam ciucha, to zwykle w stilago, fajne rzeczy na wyprzedażach mają, a wiem że mój sobie sam eleganckiego ubrania nie kupi :/
  • admiral86 09.09.12, 16:12
    Jak naprawdę Ci na nim zależy i chcesz, żeby pamiętał ten prezent do końca życia, to zdecydowanie zafunduj mu skok ze spadochronem. Ja skakałem z www.skydive.pl/ i byłem zachwycony. Niesamowite przeżycia, które będę pamiętał na zawsze - nawet bez fotografa (który kosztuje dodatkowe 200-250zł). To drogi prezent, ale wart swojej ceny.
  • feeria_only 23.09.12, 00:22
    Ktoś już tutaj polecał skok ze spadochronem w www.skydive.pl/ i ja też polecam, zabawa nie jest tania, ale każdy pamięta ją do końca życia...
    --
    Feeria
    Moje bookmarki
    Galeria Cytryna |Gardinia |Magnateria |
  • strefa2a 10.09.12, 19:20
    kup mu taki elegancki kubek termiczny z serii limitowanej (www.strefa2a.com/west-loop-limited-edition-szczelny-grafitowy-kubek-termiczny-470ml-contigo.html). Jest rewelacyjny. Polecam!
  • zamorskiekolonie 25.09.12, 17:03
    Świetnym pomysłem może być Gra Planszowa - np. Rój - mała i poręczna gra dla 2 osób, w sam raz na wyjazd!

O grze możesz przeczytać tutaj: www.zamorskiekolonie.pl/roj,5,28.html
  • 29karina 14.10.12, 17:08
    Pewnie, że mamy na prezentello.pl/?cat=5 znajdziesz pomysły jak zrobić coś samej lub kupić coś oryginalnego. Zapraszamy Aga i Ania
  • chrzestnabeata 14.10.12, 19:21
    Ja kupiłam swojemu spinki do mankietów w wimet.com.pl srebrne i wygrawerowałam inicjały.Prezent bardzo się podobał.Tańsze mają spinki metalowe, ale nie wiem czy grawerują. Jeśli Twój chłopak ma jakieś hobby to może dobierzesz coś tańszego do jego hobby...........
  • chrzestnabeata 15.10.12, 17:58
    chrzestnabeata napisał(a):

> Ja kupiłam swojemu spinki do mankietów w wimet.com.pl srebrne i wygrawerowałam
    > inicjały.Prezent bardzo się podobał.Tańsze mają spinki metalowe, ale nie wiem
    > czy grawerują. Jeśli Twój chłopak ma jakieś hobby to może dobierzesz coś tańsze
    > go do jego hobby...........wimet.com.pl/pol_m_Spinki-264.html
  • ufr 22.11.12, 19:41
    Znalazłam w internecie bardzo fajne, eleganckie komplety dla mężczyzn - krawat i spinki. Myślę że to świetny pomysł na prezent mans.eu
  • dajlus 04.06.13, 22:05
    serdecznie zapraszam po prezent tutaj: mowiszimasz.com.pl/
  • monika90km 30.10.13, 12:26
    Mam do Was serdeczną prośbę o wypełnienie ankiety dot. zwyczajów
    prezentowych Polaków. Badanie jest realizowane przez serwis KatalogMarzeń.pl
    oferujący niezapomniane prezenty przeżycia. Ankieta zajmuje ok. 3 minut. W
    podziękowaniu otrzymacie kod rabatowy na zakupy na www.katalogmarzen.pl.

Link do ankiety: ebadania.pl/f7acd693d91c26d1
  • kapik02 05.04.14, 17:53
    polecam strone www.ereczniki.pl . Możecie znaleźć tu super prezent na różne okazje. Polecam zwierzaki z ręczników - na pewno spodoba się każdemu. Znajdziecie tu również inne upominki, np haftowane ręczniki, koszulki ze śmiesznymi napisami i inne.
  • little_tiny 22.12.14, 18:56
    Super gadżet i niedrogi to breloczek do kluczy w kształcie felgi, polecam, moj był bardzo zadowolony:)

allegro.pl/brelok-breloczek-felga-metalowa-zlota-oz-bbs-rh-i4924408609.html
  • karuzela84 02.02.15, 10:03
    Moim zdaniem najciekawsze są prezenty spersonalizowane i do tej pory takie własnie cieszyły się największym powodzeniem dla mojego lubego :)
  • uwierzysz 03.02.15, 13:23
    Polecam sklep www.osobisteupominki.pl - dużo pomysłów na spersonalizowane prezenty w atrakcyjnych cenach i najwyższej jakości :)
  • adamsong 28.03.15, 10:19
    Ja ostatnio dostałem na prezent multitool Skeletool od lethermana. Świetna rzecz dla każdego faceta.
  • dr_queen1 13.02.15, 14:23
    Na pewno musi być to coś osobistego co ukazuje wasze wspomniania np jakiegoś typu kolaż zdjęciowy
  • dr_queen1 09.03.15, 08:06
    To fakt też jestem za bardziej osobistymi prezentami. Ale teraz chociaż zwykle mam pomysły, na urodziny chłopaka nie mam żadnego :(
  • adamsong 13.03.15, 23:23
    U nas rozdawały dziewyczny na dzień chłopaka breloczki z nabojem. :)
  • oudrej 25.03.15, 15:48
    a wallet ninja? mój chłopak jest maniakiem survivalu - myślicie, że może mu się to spodobać? mówię oczywiście o oryginalnym.
  • adamsong 28.03.15, 10:17
    Z takich rzeczy, to testowałem kiedyś Sinclair CardSharp i bardzo fajny.
  • frenchie1 24.04.15, 15:11
    mi sie nie podoba.. jakis taki , nie przemawia do mnie. dla nastolatka ewentualnie
  • nasturcja.r 16.03.15, 11:45
    A na 7 już rocznicę co byście polecali ? Mamy po 28 lat ? Dzięki :)
  • nasturcja.r 16.03.15, 12:10
    A na 7 już rocznicę co byście polecali ? Mamy po 28 lat ? Dzięki bardzo !
  • pina_july 17.03.15, 12:18
    Ja na wszelkiego rodzaju rocznice uwielbiam robić albumy :) Aby umieścić wszystkie wspomnienia w jednym miejscu, zdjęcia, bilety, cytaty itp
    --
    Mój blog handmade
    www.scrapina-handmade.blogspot.com
  • karolina.dykiel 16.04.15, 08:36
    cześć :) a co powiesz na fotokalendarz z Waszymi wspólnymi zdjęciami? To bardzo oryginalny prezent, w który trzeba włożyć trochę wysiłku własnego, a to zawsze najbardziej podoba się naszym bliskim. Tutaj szybko możesz zrealizować swój projekt: www.fotobook.pl/
  • oudrej 16.04.15, 15:56
    Wallet Ninja jest fajna rzeczą, masz 18 narzędzi w 1 a mieści się do portfela :) fajny jako dodatek do prezentu: www.wallet-ninja.eu/
  • adamsong 23.04.15, 22:44
    To już lepszy będzie Victorinox SwissCard.
  • frenchie1 24.04.15, 15:12
    no raczej, przynajmniej forma znana, i z tradycją , każdy zna czerwone scyzoryki z krzyżem ;]
  • avopat 04.05.15, 14:15
    To może nie kupuj tylko sama coś wymyśl - wspólny nowy sport może ? :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.