Dodaj do ulubionych

Jak wybrać prezent na święta?

04.12.12, 17:52
Mezzoroler dla mamy www.tian-de.pl/produkty
Suplement dla taty www.transferfactor.info.pl/transfer-factorplus
Myslicie, że będą zadowoleni?
Edytor zaawansowany
  • 05.12.12, 19:02
    Intuicyjnie
    Może coś Skubunnie sympatycznego?

allegro.pl/listing/user.php?us_id=12404138
  • 05.12.12, 19:50
    A może hit ostatnich miesięcy maska na twarz z 24K złotem i kwasem hialuronowym
    www.meaderm.pl/pl/p/KOLAGENOWA-ZLOTA-MASKA-DO-TWARZY-Z-24K-ZLOTEM-I-KWASEM-HIALURONOWYM-PRZECIWZMARSZCZKOWA/131
    spokojnie starcza na 2 razy.

A jeśli wybrałaś dermarollera co jest super pomysłem to może jakąś ampułkę pod niego? bo coś trzeba wtłoczyć w skórę zobacz tu mają ciekawy wybór. Ja kupuję tu
    www.meaderm.pl/pl/c/-Ampulki/81
    polecam Ci bardzo te z jadem żmii
  • 05.12.12, 20:19
    kolacinska napisała:

> A może hit ostatnich miesięcy maska na twarz z 24K złotem i kwasem hialuronowym
    >
    > www.meaderm.pl/pl/p/KOLAGENOWA-ZLOTA-MASKA-DO-TWARZY-Z-24K-ZLOTEM-I-KWASEM-HIALURONOWYM-PRZECIWZMARSZCZKOWA/131
    > spokojnie starcza na 2 razy.

Właśnie zastanawiałam się nad takim czymś:
    www.tian-de.pl/produkty/70-maseczka-na-twarz-i-szyje-24karaty-tiande
    ale w końcu wybrałam krem pod oczy
    www.tian-de.pl/produkty/61-tiande-krem-zel-z-biozlotem-do-skory-wokol-oczu
    nie wiem jeszcze jak działa ale sam wygląd kremu robi swoje. Lepsze to niż te zestawy świąteczne z drogerii, które chociażby u mnie zalegają już od zeszłorocznych Świąt.
  • 07.12.12, 12:34
    dla mamy taka torebka shushu.pl/dodatki/torebka-damska-elegancka-teczka-do-reki a dla siostry ta sukienka ;) www.sklep.house.pl/odziez-damska_776/sukienka_895/sukienka_39330.html/s/pcreateddate/a/11452
  • 09.12.12, 11:18
    Jeśli jest to osoba aktywna, uprawiająca sport, to super prezentem będzie pulsometr albo licznik rowerowy. Ostatnio tu widziałem najfajniejszą promocję:
    www.czesci-rowerowe.pl/producent/sigma,1?view=0
    ;)
  • 09.12.12, 21:00
    Słyszeliście już o akcji sklepu Real Narodowy dzień zakupów? Za zapisanie się na facebooku apps.facebook.com/narodowydzienzakupow/ otrzymujecie rabat na zakupy do 150zł!! dołączajcie i polecajcie dalej :)
  • 10.12.12, 12:20
    dobrze, że jest w tym aplikacji apps.facebook.com/narodowydzienzakupow/ opcja taka jak ZAPROŚ i za jednym zamachem można zwerbować wszystkich znajomych, ja w akcji biorę udział i mam juz nawet stworzoną listę zakupów i wybrane prezenty dla najbliższych, np dla mamy takie radio małe, przenośne, zawsze dzięki temu rabatowi zaoszczędze coś przed świętami :)
  • 10.12.12, 13:56

a może miodek ? :) moim zdaniem świetny prezent dla rodziców. Polecam www.miodykc.pl/

pozdrawiam
  • 10.12.12, 21:06
    Musze skorzystac z tej opcji, bo pewnie nawet wiekszośc moich znajomych nie wie że real przygotowała taką akcje na narodowy dzien zakupow, kazde chetnie przyjmnie rabat na cale zakupy i to wlasnie przed świetami, super sprawa!
  • 11.12.12, 18:58
    no akcja fajna, Real ma szeroki asortyment, można kupić coś fajnego na prezent, no i teraz ta zniżka

serbacy napisał(a):

> Musze skorzystac z tej opcji, bo pewnie nawet wiekszośc moich znajomych nie wie
    > że real przygotowała taką akcje na narodowy dzien zakupow, kazde chetnie przyj
    > mnie rabat na cale zakupy i to wlasnie przed świetami, super sprawa!
  • 12.12.12, 21:01
    tak, fajna sprawa ale JUZ CZAS SIE KONCZY

serbacy napisał(a):

> Musze skorzystac z tej opcji, bo pewnie nawet wiekszośc moich znajomych nie wie
    > że real przygotowała taką akcje na narodowy dzien zakupow, kazde chetnie przyj
    > mnie rabat na cale zakupy i to wlasnie przed świetami, super sprawa!
  • 11.12.12, 19:08
    akcja jest fajna, przyłączcie się. wystarczy polubić fun page na facebooku

1mar717 napisał(a):

> Słyszeliście już o akcji sklepu Real Narodowy dzień zakupów? Za zapisanie się na facebooku apps.facebook.com/narodowydzienzakupow/ otrzymujecie rabat na zakupy do 150zł!! dołączajcie i polecajcie dalej :)
  • 11.12.12, 22:57
    i wlasnie zapisało się 20 tys. osób, co oznacza, że 15.12 w Realu mamy zniżkę na zakupy 6% :)
  • 12.12.12, 20:28
    apps.facebook.com/narodowydzienzakupow/ klikajcie, bo po 23.59 KONIEC!!!
  • 13.12.12, 18:05
    macie już listę zakupów przygotowaną na 15 grudnia, czy idziecie na żywioł? ;d
  • 14.12.12, 00:30
    ja już teoretycznie listę mam zamkniętą, chociaż codziennie dopisuję jakąś nową rzecz, ciężko już sie na kartcę zmieścic :P
  • 15.12.12, 16:20
    kat.31, a co planujesz kupić? tak już całkowite zakupy przed świateczne?
  • 17.12.12, 13:03
    moje właśnie takie były, całkowicie przedświąteczne, no w sumie tylko karpia nie kupiłam bo go zawsze na wigilię kupujemy świeżego :) kto jeszcze skorzystał ze żniżki?
  • 17.12.12, 21:14
    skorzystałam i jestem zadowolona, a Ci którzy nie wierzyli niech żałują
  • 27.12.12, 16:22
    Niestety nie załapałem się na to 12%. W realu w którym robiłem zakupy nie otrzymywał jej każdy, a aż tak bardzo ich częstym klientem nie jest. Musiałem się nacieszyć tym co udało nam się wywalczyć.
  • 27.12.12, 19:17
    no 6% rabatu to też spoko i jeszcze jak produkty były w promocji, można było zaoszczędzić trochę
  • 29.12.12, 19:33
    miejmy nadzieję, że przy kolejnej akcji reala będzie nas więcej i zniżka też!
  • 09.12.12, 23:08
    Barszcz z uszkami i uszy pod choinką :)

Sku-Bunny to doskonały prezent dla każdego bez wyjątku!

allegro.pl/listing/user.php?us_id=12404138
    www.facebook.com/pages/Sku-Bunny/295083950531226?ref=hl
  • 12.12.12, 16:03
    może coś z marki Guess?
    sklep z butami, odzieżą i dodatkami riccardo.pl www.riccardo.pl/guess/wyprzedaz60/1 wyprzedaże do -60% !!!
  • 14.12.12, 15:43
    Prezent, który zawsze wzbudza pozytywne emocje tj. jak radość i wzruszenie jest to rysunek - karykatura lub portret ze zdjęcia. Jest to przedmiot, który nie trafi do szafy. Świadczy o przywiązaniu i szacunku do adresata prezentu, gdyż nie jest to prezent kupiony w 5 min, bez namysłu.Jes to pamiątka na całe życie, przypominająca nam osobę, od której ją dostaliśmy.
    Jeżeli cenisz oryginalność zapraszam do mojego ogłoszenia :) tablica.pl/oferta/karykatura-portret-na-zamowienie-super-prezent-na-swieta-trn-wysylka-IDkuWt.html
  • 18.12.12, 21:51
    ja mojej dziewczynie kupiłem fajne gogle bo obydwoje jesteśmy zapalonymi narciarzami..znalazłem fajny sklep w katowicach global-l z bardzo niskimi cenami, można też zamawiać przez internet
  • 19.12.12, 13:33
    a dla starszych osób co sugerujecie? mam na myśli swoją babcię. mam taki rzadki z nią kontakt bo daleko mieszkamy i nic mi nie przychodzi do głowy niestety.
  • 20.12.12, 15:45
    Ja rodziców wysyłam razem do spa :) miedzyzdrojespa.pl/day_spa/cid/515 Niech wypoczną po świętach, przecież tyle przygotowań... :) Myślę, że będą zadowoleni :)
  • 01.01.13, 21:01
    My nie wiedzieliśmy co kupić rodzicom męża i w końcu postanowiliśmy pójść w "gadżety". Ponieważ teściowa od czasu do czasu wspominała o tym, że potrzebny jej jest jakiś nie drogi telefon, jako zapasowy, to kupiliśmy jej taki mobile2.pl/pl/p/Alcatel-OT-810-rozowy-FUTERAL-bez-Simlock/1025 a teściowi kupiliśmy zastaw słuchawkowy do telefonu, żeby mógł odbierać telefon prowadząc samochód(mobile2.pl/pl/p/Sluchawka-Bluetooth-Samsung-BHS3000-czarna/1652). Byli zachwyceni, więc prezenty raczej były trafione, chyba po raz pierwszy od wielu lat ;-)))
  • 06.06.13, 17:17
    suplementy? oj nie! lepiej na reflect.pl poproś o wyhaftowanie czegoś na koszuli. może inicjały? tak szlachecko by się poczuł :)
    www.reflect.pl/koszule_z_haftem.html
  • 05.12.13, 13:28
    Idealnym pomysłem na Święta Bożego Narodzenia są prezenty w postaci bonów i karnetów na usługi i zabiegi SPA:) Ja zdecydowałam się na taki zakup dla rodziców. Wiem że to nie jest tani prezent ale rodzice zasłużyli na niego jak nikt inny:) Przykładowy karnet SPA dla osoby dorosłej w ośrodku Manor House w Chlewiskach, upoważniający do korzystania z Łaźni Rzymskich i Basenu Ery Wodnika oraz do pobytu w Witalnej Wiosce SPA, obejmujący sześć dwugodzinnych sesji to koszt 400 zł.
    Łaźnie Rzymskie to nastrojowy kompleks saun i basenów jacuzzi, a także chłodnej groty solnej. Tutaj odprężymy się i naładujemy energią. Tuż obok znajduje się Basen Ery Wodnika napełniony ożywioną wodą Grandera, która nie zawiera chloru. Na zewnątrz, blisko basenu znajduje się Witalna Wioska SPA. Tu, szczególnie w gronie znajomych, każdy znajdzie to, co sprawia mu radość. Chaty z Saunami Fińską i Świetlną, Ruską Banią, Beczką Polską. Poczujemy tu klimat dawnych Słowian i zabiegów w stylu rytuałów słowiańskich.
  • 13.10.14, 15:28
    Polecam:

idealprezent.pl
  • 14.12.14, 21:32
    a ja polecam rzeczy wystawiane przez użytkownika izis5 allegro.pl/listing/user/listing.php?us _id=1556749 znajdziecie tam super komplety włóczkowe do sesji zdjęciowych, przepiękne spódniczki Pettiskirt i Tutu, czy różnego rodzaju świąteczne dodatki - getry, kapcie, śliniaczki. Są to produkty pozostałe po ekskluzywnym butiku Le Pompon w Szwajcarii. Widziałam na własne oczy i bardzo serdecznie polecam
  • 16.09.17, 17:18
    Skoro mamy już w temacie prezenty dla rodziców, dorzucę coś dla dzieci, a konkretniej: pokazy-iluzji.pl/dla-dzieci/ Jest to zdecydowanie nieszablonowy prezent, jednak przez to nie mniej warty polecenia. Pokaz iluzji stanowi dla dziecka idealną okazję na podroż do świata magii połączoną z dobrą zabawą, a wszystko to zupełnie bez wszechobecnych w dzisiejszych czasach gadżetów elektronicznych ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.