Dodaj do ulubionych

szkolenia ze sprzedaży

21.07.17, 12:50
Cześć mam pytanie szukam dobrego szkolenia ze sprzedaży, jasli moglibyście polecić mi jakieś szkolenia najlepiej wypróbowane będę bardzo wdzięczny. Sam znalazłem takie szkolenie www.kreator-szkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-sprzedazowe/ - ktoś z was może był na tym szkoleniu i ma jakieś opinie ?
Edytor zaawansowany
  • marlena1357 03.12.17, 18:29
    Korzystałem z dwóch szkoleń organizowanych przez Kontrakt OSH. Firma ma w swojej ofercie bardzo dużo warsztatów, ale polecam Gen Sprzedawcy i DMFL: www.kontraktosh.pl
  • leslawostr 19.02.18, 14:25
    Też ostatnio miałem kłopot ze znalezieniem odpowiedniego szkolenia sprzedażowego, jednak postawiłem na firmę Witalni i muszę przyznać, że nie żałuję.. szkolenie ze sprzedaży wypadło ok, bardzo profesjonalnie i treściwie.. dostałem nawet na koniec zestaw materiałów szkoleniowych i czasem wracam do nich, żeby rozwiać wątpliwości..;) tak jak teraz patrzę na ich ofertę to muszę przyznać, że mają całkiem rozbudowane te szkolenia sprzedażowe.. no cóż, zostawię linka do nich może komuś się przyda...;) witalni.pl/szkolenia/szkolenia-sprzedazowe/ pozdrawiam! L.
  • leslawostr 19.02.18, 16:10
    Ja byłem na szkoleniu sprzedażowym ostatnio i mam b. dobre zdanie o firmie Witalni o ile mnie pamięć na kłamie... największe wrażenie chyba zrobiło na mnie ogrom wiedzy, ale tak przekazanej, że człowiek chłonie to jak gąbka ;) w bardzo przystępny sposób trener przekazuje wiedzę i ponad to dołączane są materiały ćwiczeniowe, które odświeżą wiedzę po szkoleniu - a przyznam, że korzystam często z nich jak mam problem! Jakby ktoś szukał dobrych szkoleń to podaję linka może komuś pomogę..;) witalni.pl/szkolenia/szkolenia-sprzedazowe/
  • adamigle 15.06.18, 13:28
    Kojarzycie takiego coucha Marcin Mańka? prowadzi różne szkolenia, byłem na jednym jego szkoleniu dotyczącym profesjonalnej sprzedaży. Przyznam, że początkowo byłem sceptycznie nastawiony na to, ale po szkoleniu zmieniłem zdanie o 180 stopni. Można się naprawdę sporo dowiedzieć z zakresu pozyskiwania klientów, sprzedaży przez telefon, jak rozmawiać z klientem itd :) Na stronie manka-academy.com/ są dostępne szkolenia z różnego zakresu, polecam śledzić , warto się zapisać chociażby na jedno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.