• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dystrofia mięśniowa Duchenne a Dodaj do ulubionych

• 26.09.11, 10:55
    Witam
    Szukam kontaktu z rodzicami dzieci z w/w dystrofią z województwa łódzkiego.
    Zaawansowany formularz
    • 01.10.11, 22:39
      cześć , co chcesz wiedzieć ? jestem z Łodzi !
      • 03.10.11, 14:39
        W jakim wieku masz dziecko?
        • 06.10.11, 22:23
          9 lat
          • 07.10.11, 07:09
            Mój ma 10 mi chodzi o to żeby chłopcy mogli się poznać a przy okazji my porozmawiać
            • 30.10.11, 21:20
              ok , masz gg ?!
              • 02.11.11, 10:46
                Tak mam mój numer gg to 38092890
    • 11.03.12, 11:08
      Witaj pięknie...

Miałem kolegę z województwa Opolskiego miał 17 lat przez prawie 5 lat pomagałem ich rodzinie np.; gromadzic pieniazki na zabieg w harkovie na ukrainie tj;wszczepianie komórek maciezystych w chore miesnie koszt zabiegu był 2500 euro+podróz samolotem...
      w polsce tego nierobia bo wysocy ranga lekarze mówia o tym ze to jest zwykłe wyłudzanie pieniedzy od biednych rodziców,poprostu na ukrainie robia pseudoeksperymenty.,bo skad wiemy co wstrzykuja nam w w te chore miesnie.Rodzice chłopca twierdziły ze jest znaczna poprawa ale w to nie wierzyłem.
      to choroba postepujaca która prowadzi do smierci..,zanikaja miesnie oddechowe po czym bedzie potrzebny respirator,który chłopcom bedzie pomagał przy oddychaniu
      Mój kolega Damianek przeszło tydzien temu zmarł o 16.20 miał 17 lat naprawde jest to dla mnie bardzo przykre,i smutne...,na zawsze w sercu moim pozostanie prawdziwym mezczyzna,moim ideałem i wzorem dobroci.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.