Dodaj do ulubionych

Dystrofia mięśniowa - płatna ankieta

25.10.15, 21:37
Witam,
Poszukuję osób – dzieci (11-18 lat) chorych na dystrofię mięśniową do płatnej ankiety. W badaniu udział biorą dzieci wraz z rodzicami – rodzice także odpowiadają na pytania ankietera. Firma płaci 400 zł za udział w badaniu – 200 zł dla dziecka i 200 zł dla rodzica Ankieta będzie przeprowadzona osobiście. Czas trwania ankiety około 60 minut.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na e-maila - Aneta.G83@interia.pl
Pozdrawiam
Aneta
Edytor zaawansowany
  • cat4444 26.10.15, 08:28
    Może trochę więcej informacji? Szuka Pani, osób również z innymi schorzeniami więc podejrzewam, że chodzi o dane osobowe a nie konkretnie o dystrofię, białaczkę czy łuszczycę. Jaki jest cel tej ankiety?

--
    “The Lord is my shepherd, I shall not want…“ But I do. End
    Duchenne.Pat Furlong
  • cat4444 26.10.15, 08:58
    Dla zainteresowanych ankietą Aneta.G83@interia.pl, po wysłaniu chęci wzięcia udziału, otrzymujemy informację, że najpierw musimy podać swoje dane osobowe a następnie skontaktuje się z nami inny ankieter, który przyjedzie do naszego domu. Nikt kto wysłał swoje dane osobowe nie otrzymał żadnego wynagrodzenia a anetaaa.g83 zamieszcza swój anons na wszystkich forach, gdzie piszą osoby znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej ze względu na chorą osobę ( np mają dzieci z białaczką) i jest duże prawdopodobieństwo, że dadzą się oszukać.

--
    Duchenne.Pat Furlong
  • anetaaa.g83 06.11.15, 15:43
    Witam,
    Po pierwsze - poszukuję do badań klinicznych osób cierpiących na różne schorzenia - ale nigdy nie poszukiwałam osób chorujących na białaczkę. Owszem była łuszczyca, łuszczycowe zapalenie stawów, neuralgie czy ZZSK. Na forach skierowanych do osób cierpiących na te choroby można znaleźć moje ogłoszenia, wejść i sprawdzić, że wszystkie osoby, które zgłosiły się do badania - otrzymały wynagrodzenie i nie są to małe pieniądze!!A jeżeli Pan/Pani uważa inaczej - bardzo proszę o podanie w jakim badaniu udział brała osoba, która nie otrzymała wynagrodzenia!!!!Zostanie to wyjaśnione.
    Po drugie - osoby, które zdecydowały się na udział w badaniu proszone są o podanie danych: statystycznych (wiek, wykształcenie, miejscowość, płeć) oraz kontaktowych (jak nr telefonu) - który ma zapewnić kontakt z ankietowanym a także daje możliwość sprawdzenia przez zleceniodawcę czy badanie zostało przeprowadzone. Dane te nigdzie nie są przetwarzane.
    Nie wiem co kierowało Panią/Panem pisząc te nieprawdziwe informację co do mojej osoby i badań, które są przeprowadzane.
    Badania mają na celu pomóc osobom chorym na dane schorzenie.
    Pozdrawiam
    Aneta
  • cat4444 07.11.15, 01:17
    Znalazłam te dane na forum dzieci z białaczką, na którym obiecujesz zarobek - najpierw 120 zł za ankietę a następnie po 200 zł za rodzica i dziecko - każdy kto brał udział w tej ,,ankiecie" przestrzega, że to jest oszustwo i nie dostał żadnych pieniędzy. Dane takie jak imię i nazwisko adres i telefon i email to są właśnie dane osobowe można je nazywać statystycznymi jak ktoś ma maleńką wiedzę albo raczej jej totalny brak. Proszę wziąć się za uczciwą pracę a nie żerować na cierpieniu innych!!!! Nikt na tym forum nie jest głupi, wystarczy wpisać w googla ten podany adres mailowy i widzi ile osób padło ofiarą tego oszustwa.
    --
    Duchenne.Pat Furlong
  • cat4444 07.11.15, 01:31
    I jeszcze jedno, szukasz pacjentów do badań klinicznych? Zapewne jesteś lekarzem? Jakiej specjalizacji? Dla jakiej kliniki szukasz pacjentów? Dlaczego nie korzystasz z narodowej bazy danych pacjentów? Do jakiej terapii szukasz pacjentów? Ilu pacjentów potrzebujesz? Na jakim etapie choroby? Dlaczego ktoś wynajął ciebie a nie specjalistę? Czym się różni RZS od DMD albo ALS?

Trzeba być naprawdę totalnie pozbawionym człowieczeństwa, żeby oszukiwać osoby niepełnosprawne/śmiertelnie chore. Brak słów...
    --
    Duchenne.Pat Furlong
  • anetaaa.g83 07.11.15, 20:22
    Witam,
    Po pierwsze nie pamiętam abym przechodziła z Panią na TY.
    Po drugie jeszcze raz informuję, iż nigdy nie szukałam do badań osób chorujących na białaczkę. Proszę podać link do strony na której rzekomo umieściłam ogłoszenie.
    Po trzecie za każde badanie do którego ja szukałam osób chętnych, ankietowany ZAWSZE otrzymywał wynagrodzenie.
    Po czwarte nie uważam abym robiła coś niemoralnego. Wykonuję pracę jak każdą inną i nie mam się czego wstydzić. To Pani powinna się wstydzić oczerniając mnie i wprowadzając innych w błąd nie mając ku temu podstaw.
    Po piąte - osoby zainteresowane badaniem już się odezwały - i mam nadzieję, że po zakończonym badaniu potwierdzą na tym wątku moją uczciwość.
    Co do pozostałych pytań, zarzutów - nie będę się przed panią tłumaczyła a Pani radze zając się czymś konstruktywnym a nie hejtowaniem w internecie.
    Jeszce raz napisze, że jestem osoba uczciwą!!!
    Pozdrawiam
    Aneta
  • cat4444 08.11.15, 15:07
    Zadam jeszcze raz to samo pytanie do jakich testów klinicznych szukasz pacjentów? Dla jakiej kliniki? Okłamywanie ludzi, że ankieta dotyczy testów klinicznych jest niemoralne i jest jednym wielkich oszustwem, osoby biorące w niej udział i podające swoje dane osobowe, mogą się w niedługim czasie zdziwić, że wzięły np kredyt w banku o czym w telewizji regularnie się mówi i ostrzega, przed internetowymi oszustami, którzy nieuczciwie wyciągają dane osobowe. Dla mnie to jest niepojęte jak można próbować zarabiać na cierpieniu innych i jeszcze samego siebie oszukiwać, że jest się uczciwą osobą.
    --
    Duchenne.Pat Furlong
  • cat4444 08.11.15, 15:41
    Rak trzustki: policzmysie.pl/profil/Aneta.G83/
    Rak piersi: amazonki.net/profil/AnetaaaG83/forum
    AMD : jednooczni.org/forum/choroby_oczu/topic,2031.html
    łuszczyca: luszczyca.info/search.php?search_author=Aneta.G83&sid=ac30bf840eedce486257db0481dac790
    nowotwór kości : www.prosalute.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=9115393
    reumatycy: reumatykwruchu.pl/forum/forum/temat/patna-ankieta/

W zależności od choroby są inne stawki i zmienną jest intencja przeprowadzenia ankiety. Jeżeli nie chcesz paść ofiarą to nie daj się nabrać na tą ,,płatną" ankietę.
    --
    Duchenne.Pat Furlong
  • cat4444 08.11.15, 15:09
    Witam,
    Poszukuję osób, które cierpią na chorobę nowotworową.
    W zamian za zgodę na przeprowadzenie ankiety wynagrodzenie pieniężne.
    Preferowane osoby z województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego.
    Osoby zainteresowane proszę o kontakt
    Aneta.G83@interia.pl

link do strony dotyczącej białaczki : policzmysie.pl/profil/Aneta.G83/

--
    Duchenne.Pat Furlong
  • cat4444 08.11.15, 15:12
    Nowotwór kości ( już nie badania kliniczne tylko sprawdzenie tłumaczenia :-)
    Poszukuję 2 osób cierpiących na nowotwór kości do płatnej ankiety.
    Jest to ankieta telefoniczna, trwa 10 minut a firma płaci 50 zł.
    W ankiecie nie udziela się żadnych informacji dotyczących stanu
    zdrowia...jest to ankieta przetłumaczona z języka angielskiego na język
    polski i chodzi tylko o to aby sprawdzić czy terminologia użyta w
    tłumaczeniu a związana z nowotworem układu kostnego jest zrozumiała dla
    pacjentów.
    link: www.prosalute.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=9115393

--
    Duchenne.Pat Furlong
  • anetaaa.g83 08.11.15, 22:04
    Witam,
    Po pierwsze - widzę, że podejmuje Pani temat, o którym nie ma zielonego pojęcia. Nie będę Pani tłumaczyła na czym polega specyfika badań klinicznych..nie będę tłumaczyła, że w zależności od rodzaju schorzenia, długości ankiety i jej formy - różna jest cena za badanie, to chyba logiczne???
    Po drugie - zacytuję Pani wypowiedź: "Znalazłam te dane na forum dzieci z białaczką, na którym obiecujesz zarobek - najpierw 120 zł za ankietę a następnie po 200 zł za rodzica i dziecko - każdy kto brał udział w tej ,,ankiecie" przestrzega, że to jest oszustwo i nie dostał żadnych pieniędzy." - proszę o link do strony, na której to Pani znalazła.. Oskarża mnie Pani o oszustwo więc proszę to udowodnić. Proszę wykazać gdzie wypowiadają się osoby, które nie otrzymały wynagrodzenia za badanie i oskarżają mnie o kłamstwo!!!!!Bo to co Pani umieściła to tylko poświadcza, że poszukuję do płatnych ankiet osób z różnymi schorzeniami - o czym zresztą napisałam wyżej.!!Nic więcej..żadnych treści o oszustwie!!!
    Jeżeli chodzi o białaczkę - niech Pani dokładnie przeczyta!!Pisze o chorobie nowotworowej i raku kości!!żadnej białaczki - no chyba, że nie rozróżnia Pani nowotworu kości od nowotworu krwi?!?!?!
    Po trzecie - informuję, iż w związku z bezpodstawnymi oskarżeniami o oszustwo kieruję sprawę do administracji forum. A jeżeli nie zaprzestanie Pani szkalowania mnie rozważę możliwość wystąpienia na drogę sądową.
    Dzięki Bogu mamy czasy, że nie można bezkarnie wypisywać bzdur w internecie. Bo grozi za to kara.
    To moja ostatnia odpowiedź - nie jest Pani dla mnie partnerem do rozmów.
    Pozdrawiam
    Aneta
  • cat4444 09.11.15, 19:18
    Ależ ja doskonale wiem na czym polegają testy kliniczne bo mój syn bierze w nich udział i dziwnym trafem rekrutację do testów prowadziła klinika ( Treat-nmd ) i lekarze a nie forumowiczka, która pisze gdzie popadnie i nie ma zielonego pojęcia o dystrofii mięśni, nie ma pojęcia o jakie testy chodzi i kto je organizuje. Zachęcam do do zgłoszenia mojej skromnej osoby, ja również nie zostanę obojętna i już piszę do GIODO, Urzędu Skarbowego, Rzecznika praw dziecka i do prokuratury ze względu na podejrzenie popełnienie przestępstwa- kradzieży danych osobowych w celach uzyskania korzyści majątkowej
    --
    Duchenne.Pat Furlong

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka