Dodaj do ulubionych

dystrofia mieśniowa i co dalej??

02.09.17, 07:58
witam,
będę ogromnie wdzięczna za pokierowanie mnie co dalej robić, do kogo i gdzie sie udać?
synek obecnie 2 latka, ck 400, ldh 560 rosnące, rosnące crp, ck-mb 34, rosnace alat i aspat.
od 4 m-ca życia rehabilitowany, do tej pory obniżone napięcie mięśniowe, nie mówi. niestety częste zapalenia płuc i oskrzeli. szereg innych problemów.
lekarze w naszej przychodni to porażka. szukam namiarów na neurologa specjalizującego się w chorobach mięśni z okolic Krakowa lub Katowic. będę też ogromnie wdzięczna za pokierowanie mnie, gdzie mam teraz się udać i jakich skierowań wymagać. polećcie kogoś rozsądnego, kto nas poprowadzi przez ten koszmar. dziękuję.
Obserwuj wątek
    • elacia_w Re: dystrofia mieśniowa i co dalej?? 02.09.17, 23:37
      Witam jestem mamą 14 latka chorującego na dystrofię. Jesteśmy z okolic Krakowa. Neurologa w Krakowie nie znajdziecie dobrego. Jedyne co mogę polecić to Warszawa szpital na Banacha dr Kostera Pruszczyk. Jeśli szuka pani informacji proszę poszukać na Facebooku. Są tam grupy zrzeszające rodziców dzieci z dystrofią np "walka z potworem DMD". Pozdrawiam i dużo sił życzę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka