Dodaj do ulubionych

praca w holandii ab job service

26.02.10, 11:56
szykuje mi sie wyjazd za granice wlasnie przez to biuro, moja stawka to 6euro brutto, tyg 40 godzin pracy, zakwaterowanie 70euro/tyg,ubezpieczenie 19euro/tyg. czy jest opcja brania nadgodzin, praca w soboty i niedziele??? tyg wychodzi 240 euro brutto wiec bardzo malo. prosze o odp osob ktore jezdzily/jezdza przez to biuro! z gory thx:)
Edytor zaawansowany
  • mister1 22.03.10, 20:59
    kamylptp napisał:

> szykuje mi sie wyjazd za granice wlasnie przez to biuro, moja
    stawka to 6euro b
    > rutto,

[b]6 euro brutto to zlodziejska stawka, w Utrechcie strajkuja
    sprzatacze,
    zarabiaja 9 netto, chca wiecej..[/b]
  • Gość: m444rtuni4444 IP: *.bialystok.vectranet.pl 07.06.11, 16:56
    Witam,
    Mam pytanie odnośnie tego czy ktoś z Was był w AB NORD holland (w Assendelft): Praca przy kwiatach â?? BROMELIA- praca w szklarni CORN. BAK ? jeżeli tak proszę o pilny kontakt, gdyż mam propozycję wyjazdu od 1 lipca a mam wątpliwości czytając opinie..Mam 21 lat i proponują mi za lipiec-sierpień 6,67 eu. brutto a za wrzesień 9,08 brutto
  • Gość: kasia IP: 88.208.106.* 30.12.11, 17:40
    odnośnie tej pracy przy kwiatach byłabym zainteresowana ponieważ pracowałam przy bukietach w niemczech.mnie ruwniez ta firma złozyła po swiętach kilka ofert do holandi ale jeszcze sie nie zdecydowałam.a teraz po przeczytaniu wielu opinni mam jeszcze większe wątpliwości...pozdrawiam.
  • Gość: xxxx IP: *.chello.pl 06.06.10, 02:24
    za wszystko płacisz najdrozej:))) thx:)
  • Gość: Krystyna IP: 82.72.119.* 07.06.10, 07:09
    Czesc przepraszam ze tak napisze jak tak moga ochydnie wykorzystywac
    polakow za te pieniodze. To bardzo malo. Holender za te pieniodze by
    nie pracowal. Holedrom to by musieli 10 eu przynajmiej placic.
    Niewiem co to za prace bedziesz mial ale jeszcze nadgodziny i w
    sobote to tylko wysmiac. Bo holedrowi musieli by zaplaci w sobote
    130-150 procet to prawie podwojnie.A w niedziele to 200 procet.
    Nie dajcie sie tak wykorzystywac. Dlatego tak pisze bo sama wiem bo
    mieszkam tu na stale .
  • Gość: justyna IP: *.cdma.centertel.pl 03.09.10, 12:34
    Czy posrednictwo przez ta firme jest sprawdzone. czy mogę miec pewnosc ze jade tam pracowac przy
    zbioże jabłek a nie do czegos innego. Prosze o odpowiedz
  • Gość: jusyna IP: *.cdma.centertel.pl 03.09.10, 12:36
    pojechała bym tam na ok 3-6 tygodni
  • Gość: katarzyna IP: *.nette.pl 09.11.10, 16:22
    Witam Pania mialabym prosbe czy moglaby pani podac numery telefonu do zaufanych i sprawdzonych firmy w Holandii?
  • Gość: młoda IP: *.internetia.net.pl 01.06.12, 19:06
    aha to my polacy mamy zostac i pracowac za 4 złote netto?puknij sie w głowe chyba lepsze 6 euro! emeryt jestes czy co?
  • Gość: Oszukany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.12, 11:45
    Biuro AB Job service to OSZUŚCI! Miałyśmy z dziewczynami mieć pracę na 5tygodni, potem mieli nam znaleźć inną. Niestety... Praca trwałą 3 tygodnie, a potem kazali nam natychmiast zjeżdżać do Polski. Nawet próbowali zwalać winę na pracodawców, że to niby oni wprowadzili biuro w błąd. Nieprawda! Oni podali od razu, że praca u nich to 3 tygodnie. Biuro jednak pewnie się obawiało, że nikt na 3 tyg, nie zechce wyjechać. W piątek dostałyśmy numery telefonów do przewoźników do Polski, z czego nikt z tych podanych numerów nie miał miejsc, żeby nasz tego Wieringerwerf zabrać. Dodatkowo podkreślono, że nie możemy zostać dłużej w mieszkaniu i szukać pracy, a jeśli to zrobimy, to natychmiast zostanie potrącona z wypłaty kwota ze mieszkanie i ubezpieczenie nawet mimo tego, że nie będzie to tydzień pracujący. Jak widać od początku nawet nie starali się znaleźć nam nowej pracy. powiedzieli, że ewentualnie możemy wrócić do Polski i wtedy nam jakąś znajdą i pojedziemy w inny region. Powiedzieli tak tylko dlatego, żeby mieć okazję zarobić od przewoźnika, którego by nam w Polsce zarezerwowali. oczywiście, żadna z nas nie zgodziła się na takie coś.
    Dodatkowo, przez 3 tygodnie naszej pracy tam, biuro nie dało rady wyrobić nam nr Sofii co jest żałosne, bo wyrobienie numeru zajmuje jakieś 15 minut. Teraz jestem w Polsce, w sumie od rozpoczęcia pracy minęły 4 tygodnie, numeru sofii nie ma nadal a i WYPŁATY też nie! Jedyne pieniądze, jakie dostałyśmy, to jedynie zaliczka w wysokości 100 euro, która zapewne została przelana jedynie po to, żebyśmy opłaciły sobie powrót. Także przez tydzień zwodzili nas, że znajdą pracę, a w rzeczywistości nikt nawet nie planował szukać. Co najgorsze. Wróciłam do Polski 30 lipca, i teraz 7 sierpnia 2012r. zadzwoniłam do AB w Lublinie zapytać się o sofi i pieniądze, a ta pani A. L. do mnie, że to niemożliwe, żeby ktoś z biura z Lublina przekazał nam informację o tym, by wracać do Polski! Nie sądziłam, że ludzi stać na tak BEZCZELNE KŁAMSTWA, a pani A powinna się wstydzić, że tak okłamuje ludzi. Mówiła, że będzie w domkach internet, do dyspozycji będziemy mieć samochód. Skończyło się na tym, że wylądowałyśmy w dziurze, bez internetu, bez samochodu. Łaskawie dali nam rowery do jazdy. Mieszkanie było w stanie opłakanym. W lodówce znalazłyśmy stare mięso (zapachu chyba nie muszę opisywać), kosz był niewyniesiony i stał tak ze zgniłymi rzeczami chyba w miesiąc. Łazienka, a szczególnie same pomieszczenie w prysznicem, pokryte były grzybem! Oto zdjęcie (należy wejść w link) i49.tinypic.com/25rides.jpg
    Także zdecydowanie odradzam to biuro! Niestety okazałam się naiwną studentką, która uwierzyła w zapewnienia o uczciwej pracy i pośrednictwie biura.
  • willemo878 08.08.12, 01:03
    a to jest problem zgłosić do PIPu oszukanczego pracodawce? Ja nie mialam z tym problemów.
  • willemo878 08.08.12, 01:06
    Gość portalu: młoda napisał(a):

> aha to my polacy mamy zostac i pracowac za 4 złote netto?puknij sie w głowe chy
    > ba lepsze 6 euro! emeryt jestes czy co?

otóż własnie1111
    Ja przez kilka mieś własnie za 4 netto robiłam, bez zwrotu za dojazdy NIGDY WIECEJ!!firma nawet ZUSU niepłaciła jak sie okazało. Wale na Holandie jak tylko sie uda. Lepiej sezonowa tam pracowac niz tu cały rok za grosze dla przedszkolaków. Nie trzeba przechulac kasy w NL tylko uzbierac na konto i jest. Mam znajomych którzy byli to wiem.
  • willemo878 08.08.12, 00:57
    Gość portalu: Krystyna napisał(a):

> Czesc przepraszam ze tak napisze jak tak moga ochydnie wykorzystywac
    > polakow za te pieniodze. To bardzo malo. Holender za te pieniodze by
    > nie pracowal. Holedrom to by musieli 10 eu przynajmiej placic.
    > Niewiem co to za prace bedziesz mial ale jeszcze nadgodziny i w
    > sobote to tylko wysmiac. Bo holedrowi musieli by zaplaci w sobote
    > 130-150 procet to prawie podwojnie.A w niedziele to 200 procet.
    > Nie dajcie sie tak wykorzystywac. Dlatego tak pisze bo sama wiem bo
    > mieszkam tu na stale .

a skąd się tam wziełaś? zostałaś po okresie pracy jako pracownik sezonowy?tzn że można?
  • Gość: Krystyna IP: 82.72.119.* 07.06.10, 07:18
    Przepraszam zapomnialam sie zapytac czy to polskie biuro czy
    holederskie. Jezeli holederskie to za malo placa .
  • Gość: dough IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.10, 13:00
    to nie zalezy od biura tylko od pracodawcy z jakim sie zgadają jak sam autor napisał to jest biuro ab job service a oni głownie zajmują sie praca w holandii centrala w holandi dokłądnie Houten a polskie oddziały Kielce Lublin Opole tyle z mojej strony
  • Gość: Panadol IP: 195.116.63.* 30.06.11, 18:35
    Dostałem dokładnie taką samą ofertę i ją przyjąłem. Szczerze nie polecam. Warunki mieszkalne fatalne, praca w szklarni po 10 godzin dziennie w temperaturach 40-50*C. Co do tych 6,77euro brutto to na rękę wynosi 3,50e. Koordynatorzy kompletnie nie interesują się sprawami pracownika (nawet tak podstawowymi jak problem z dotarciem do zakładu pracy). Praca do szklarni do przyjemnych nie należy, a za tak śmieszne pieniądze mija się to z celem.
    Jeżeli ktoś ma długi, nie ma na chleb - niech jedzie, ale jeżeli chodzi tylko o podreperowanie budżetu domowego to się kompletnie mija z celem, szukajcie innej agencji pracy. Lepiej zarobicie w "normalniejszej" pracy, a i warunki mieszkalne może będą lepsze (ciężko o to nie będzie).

Pozdrawiam Panadol
  • Gość: Oszukany IP: 195.116.63.* 08.08.11, 10:32
    Pracowałem w AB OOST przez AB Job w Wodzisławiu - banda oszustów i nic więcej. Popełniłem błąd jakich mało, ale do sedna sprawy.
    Koordynatorzy mają Cię kompletnie gdzieś, mieszkania są przeludnione, a oni po prostu mówią "znajdź sobie jakieś miejsce do spania" i nic ich nie interesuje, że nie masz i będziesz spać na podłodze. W razie jakichkolwiek kłopotów, nawet z np. dojechaniem do zakłądu pracy (jak pierwszy raz tam jedziesz) i się zgubisz to nie chcą pomóc i jeszcze mają pretensje oraz straszą powrotem do Polski. Za "mieszkanie" (dałem w cudzysłowiu bo mieszkaniem to ciężko nazwać warunki wręcz zwierzęce) 70euro na tydzień! Za takie warunki to nawet 40e się nie należy....syf kiła i mogiła. Kantują na wypłatach, "gubią godziny", robią większe potrącenia niż należy, a na pierwszą wypłatę (nawet jeżeli masz wyrobiony już nr sofii) możesz czekać nawet z 4-6 tygodniowym spóźnieniem! AB Job to nie agencja pracy tylko obóz pracy i banda oszustów.
    Nie chcę zniechęcać nikogo do pracy do zagranicą przez agencje. Niektóre są naprawdę w porządku, ale napewno nie ta! Przed wyjazdem również czytałem opinie innych ludzi w internecie i nie chciało mi się w to wierzyć, myślałem że przeginają, niesłusznie oczerniają lub też że mnie to nie spotka - to był błąd. Ostrzegam wszystkich którzy chcą wyjechać za pośrednictwem tej agencji - możecie jeszcze wrócić na minusie bo "godziny pracy" nie są pewne, możecie siedzieć na "domkach" a za ubezpieczenie i zakwaterowanie zapłacić trzeba. Banda oszustów uważajcie na AB JOB bo jeszcze z długami wrócicie.

Bardzo bardzo nie polecam!!!
  • Gość: agaaki IP: *.cm-3-3b.dynamic.ziggo.nl 21.12.11, 21:36
    czy moglabym sie z toba prywatnie skontaktowac? jesli tak , padajjakis e-mail lub gg numer
  • dcio 07.01.12, 17:10
    3,5 euro n0 rozanca w Katedrze
    a godzxine to niezle pieniadze. Jakbys nadal linka na firme ktora tyle placi to odmowoe za Ciebie 1
  • Gość: andrzej_i_kasia IP: 188.95.29.* 22.01.12, 22:04
    Pracowałem przez AB Service 1 tydzień z uwagi na to że już nie jestem pierwszej młodości i nie w głowie mi piwa opór marihuany itp używek na zdradach i kradzieżach kończąc a bardziej wnikliwie podchodząc do kwestii co tam się dzieje i co oni z AB robią postanowiłem spadać stamtąd po pierwszej wizycie w biurze AB w Sevenum , Szef placówki nie chciał nawet z nami się spotkać aby omówić to co AB zmieniło w stosunku do umowy jaką otrzymaliśmy w Polsce LUDZIE NIE JEDŹCIE TAM Ktoś tu napisał że wyszedł 3,5 EU i to jest prawda ale jak będziecie pracować biegiem bo inaczej nawet tego nie zarobicie,umowy gwarantują 40 godzin tygodniowo g,,,,,o prawda niektórzy nawet 20 nie mieli zagwarantowane i to pracowici,co drugi dzień Vrije (wolne) znajomi zostali i pisali codziennie do mnie na GG jak to szkoda że nie wrócili ze mną jak jeszcze mieli za co wrócić do Polski później mówią wiatraki że polak to złodziej a sami do tego doprowadzają że Polacy bez jedzenia chodzą i kradną jak ktoś chce się czegoś więcej dowiedzieć bardzo proszę mój E-mail andrzej_i_kasia@wp.pl przynajmniej raz na kilka dni zaglądam na niego A ci co piszą pozytywy to nikt inny tylko werbujący do tych obozów pracy. A i jeszcze jedno do tych co ludzi oszukują i wysyłają tam (Nie boję się was ) i piszcie co chcecie i tak kłamiecie
  • Gość: Ala IP: *.toya.net.pl 27.01.12, 23:57
    Dzięki za tę informację, właśnie zamierzałam się do nich zgłosić, dziękuję za ostrzeżenie. A znasz może jakieś uczciwe agencje?
  • willemo878 08.08.12, 01:24
    uczciwe agencje w pl...haha jak sobie ja załozysz. Ja tak to widzę. Przepraszam optymistów.
  • willemo878 08.08.12, 01:26
    Gość portalu: andrzej_i_kasia napisał(a):

> Pracowałem przez AB Service 1 tydzień z uwagi na to że już nie jestem pierwszej
    > młodości i nie w głowie mi piwa opór marihuany itp używek na zdradach i kradzi
    > eżach kończąc a bardziej wnikliwie podchodząc do kwestii co tam się dzieje i co
    > oni z AB robią postanowiłem spadać stamtąd po pierwszej wizycie w biurze AB w
    > Sevenum , Szef placówki nie chciał nawet z nami się spotkać aby omówić to co A
    > B zmieniło w stosunku do umowy jaką otrzymaliśmy w Polsce LUDZIE NIE JEDŹCIE TA
    > M Ktoś tu napisał że wyszedł 3,5 EU i to jest prawda ale jak będziecie pracować
    > biegiem bo inaczej nawet tego nie zarobicie,umowy gwarantują 40 godzin tygodni
    > owo g,,,,,o prawda niektórzy nawet 20 nie mieli zagwarantowane i to pracowici,
    > co drugi dzień Vrije (wolne) znajomi zostali i pisali codziennie do mnie na GG
    > jak to szkoda że nie wrócili ze mną jak jeszcze mieli za co wrócić do Polski pó
    > źniej mówią wiatraki że polak to złodziej a sami do tego doprowadzają że Polacy
    > bez jedzenia chodzą i kradną jak ktoś chce się czegoś więcej dowiedzieć bardzo
    > proszę mój E-mail andrzej_i_kasia@wp.pl przynajmniej raz na kilka dni zaglądam
    > na niego A ci co piszą pozytywy to nikt inny tylko werbujący do tych obozów pr
    > acy. A i jeszcze jedno do tych co ludzi oszukują i wysyłają tam (Nie boję się w
    > as ) i piszcie co chcecie i tak kłamiecie

ja mam 30 lat, nie mam pracy stalej w Posce prze 8 lat, same goofno. Może mi poradzisz GDZIE MOŻNA JECHAĆ, TAM gdze nie oszukaja ???Można sie dowiedziec czy polak tylko potrafi zobrzydzic i zapomniec? Cholera jasna.
  • Gość: andrzej_i_kasia IP: 188.95.29.* 10.02.12, 13:27
    Witam wszystkich na wstępie chciałbym odpowiedzieć w skrócie na E-mail-e które od was otrzymałem a było ich sporo,każdy niech zrobi jak uważa ja tylko piszę tutaj swoje spostrzeżenia które są w pełni prawdziwe i niech każdy sobie przemyśli zanim podpisze umowę Przytaczam też wpis który napisałem na jednym z forum zaraz po powrocie z Holandii
    (PS Z opowiadań tych którzy pracowali przez tą firmę to dwa trzy lata temu było całkiem lepiej)

cyt:

A teraz to może ja coś napiszę, zostałem wysłany z firmy Job Partner z Olesna na szparagi,tak pięknie pani z panem S,R mówili i zachwalali hmm,nie powiem bo wspomnieli też że praca jest ciężka ale człowiek nie jedno w życiu przeżył,no cóż ciężka praca to pewnie się zarobi.No i głupi chłop pojechał,pierwszy dzień wolne no dobra,drugi dzień wolne,pani koordynatorka E.K nie dopełniła formalności związanych z moją osobą,trzeci dzień nareszcie jadę do pracy w pole,wysiadamy z autobusu ustawiamy się przy rajkach i pan z czipem skanuje nasze identyfikatory z kodem kreskowym 3.2.1.START poszli jak konie na wielkiej Pardubickiej,500 metrów dalej ściągamy folie i z krzyża,z powrotem zbierając szparagi i przykrywając folie cholera nigdy wcześniej nie zbierałem szparagi a z jednej i z drugiej strony rosianie też tam pracujący,później w wyniku konwersacji okazuje się że jeden pracuje tutaj trzeci rok a drugi (4 niedieli) dla niezorientowanych 4 tygodnie jakoś cudem udało mi się dotrzymać im kroku i nie odbiegać z ilością zebranego tego co oni nazywają szparagom. Na końcu rajki szybkie przycinanie końcówek ważenie i znów ten pan z czipem czas pracy STOP i czekanie aż inni skończą swoje grządki (rajki) za chwilę znów wszyscy gotowi do startu z tym że zaczynają nam wnikać słudzy boży Łotysze z głównym guru na czele Pavlicem czy jakoś tak ta szparaga nie ładna ta za krótka,a to równiutko mają być przysypywane dziury po wyciętych szparagach,okazuje się że ze stawką godzinową możemy się pożegnać a jak coś nie pasi to wyp.... miało być tak pięknie 8,65 a po odliczeniach 6,00 6,20 E mamy AKORD sezon już się prawie kończy a niektóre szparagi są troszke grubsze od papierosa a tu 17 kg na godzine trzeba zebrać,myślę sobie bóg ich opuścił albo niezły kawał.W sumie 9 i pół godziny pracy a na wydruku następnego dnia było nieco ponad 7,20 .Dzień czwarty przeminoł podobnie,kilku wyrzucili ale to pikuś.Dzień piąty Vrij (wolne) Jedziemy na spotkanie z boosem ohohooo zaraz chłopaki zrobią awanture myśle sobie,pani koordynatorka czerwona jak indor po kilku pytaniach.A więc prosimy aby przyszedł do nas szef firmy AB klob Servis na to słyszymy że on z nami nie będzie rozmawiał ?" Jak to to my tutaj przyjeżdżamy ponad 1000 kilometrów do pracy a on z nami nie chce gadać to co to za szef,koordynatorka stwierdza że nie będzie nam tłumaczyć ? przecież ona tam od tego jest jak du.... od srania po czym przyszedł drugi koordynator M Van Auto Buss i orzekł że mamy akord i że pieniądze będą nie na konto tylko do ręki,cwaniaki, i że my (dosłownie) jesteśmy własnością firmy DUPOZA przez T i B(wtajemniczeni wiedzą o jaką firmę chodziI) ludzie pracujący w niej siedzą na domkach od 6 tygodni i jeść nie mają co,jeden po tym czasie pracy mówił że jak mu dadzą 400 euro za te 6 tygodni to będzie szczęśliwy mój boże. Ponagrywaliśmy te rozmowy pofilmowaliśmy i pewnie tak tego nie zostawimy .PS" Panie S niech pan nie wysyła tam ludzi bo kiedyś pan doprowadzi do nieszczęścia,nawet nie chce mi się do pana pisać NIE JEDŹCIE TAM !!! a
  • willemo878 08.08.12, 01:23

no to faktycznie gooofno a nie robota, trzeba szparagi OMIJAĆ. Chyba ze sie pracosmieciodacwy i lizodoopce polscy poprawia bo to ich wina. Ale czy na zmiane liczyc można kiedy ja z doświadczenia niestety wiem, że polak to zlodziej "na zapas"?
    Kicha sie zapowiada.
  • willemo878 08.08.12, 01:28
    "zwierzęce" warunki patrzcie go LUDZ smierdzący i szleszczący (jak to jedni holendrzy na forum opisali) sie tragił, a to zwierzę lepsze jest od ciebie?tak?To w takim razie na NIC LEPSZEGO nie zasługujesz. I nie jest mi przykro. Za stary slogan.Jestem młodsza.
  • Gość: julka IP: *.tktelekom.pl 01.03.12, 21:55
    Ja tez dostalam propozycje pracy w tej firmie i tak czesto do mnie dzownili z ta oferta pracy ze tak to widzialam jakby im bardziej zalezalo zebym tam pojechala niz mi.Ja juz bylam w jednym posrednictwie pracy w Axidusie i tez tam sie nie da zarobic wiec napewno do posrednictwa pracy Ab job Service nie pojade bo widze ze tu sa same negatywne komentarze a jak czytalam o axiusie to tez widzialam negatywne komentarze ale zbytnio nie wierzylam w nie pojechalam tam i zaduzo nie zarobilam.Wiec dobrze ze sa takie strony chociarz duzo lujdzi nie popelni bledu i nie wyda kasy na wyjazd i nie wroci z niczym.
  • Gość: 26latek IP: *.internetia.net.pl 01.06.12, 19:10
    te Panadol lepiej powiedz gdzie można wiecej zarobic a nie pouczaj ! bo napewno nie w PL
  • willemo878 08.08.12, 01:10
    Gość portalu: Panadol napisał(a):

> Dostałem dokładnie taką samą ofertę i ją przyjąłem. Szczerze nie polecam. Warun
    > ki mieszkalne fatalne, praca w szklarni po 10 godzin dziennie w temperaturach 4
    > 0-50*C. Co do tych 6,77euro brutto to na rękę wynosi 3,50e. Koordynatorzy kompl
    > etnie nie interesują się sprawami pracownika (nawet tak podstawowymi jak proble
    > m z dotarciem do zakładu pracy). Praca do szklarni do przyjemnych nie należy, a
    > za tak śmieszne pieniądze mija się to z celem.
    > Jeżeli ktoś ma długi, nie ma na chleb - niech jedzie, ale jeżeli chodzi tylko o
    > podreperowanie budżetu domowego to się kompletnie mija z celem, szukajcie inne
    > j agencji pracy. Lepiej zarobicie w "normalniejszej" pracy, a i warunki mieszka
    > lne może będą lepsze (ciężko o to nie będzie).
    >
    > Pozdrawiam Panadol

kurna Panadol lepiej mi napisz gdzie ta "normalnijsza" praca jest skoro tak tam zle. Ja akurat nie mam na chleb, mam 30 lat i guwwwno z życia w polsce. Karaluchy w bloku, śmierdzący sąsiedzi, bieda, gdziez może być gorzej? Sie zastanów.
  • teresa630 19.10.12, 20:16
    chlopie biura to oszusci sama pracuje w holandi juz 5 lat ale bezposrednio u holendra w szklarni ,uczciwy gosc 7 euro netto 40 godz w tyg na konto plus 7 euro za nadgodziny co dwa tyg do koperty wszystko co do centa sie zgadza .to nie wiatraki oszukuja tylko biura a ludzi sprowadzaja zeby na nierobow robili
  • Gość: anonim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.12, 23:31
    za te pieniądze bym nie jechał . Byłem w Holandi 3 tygodnie pod inna firma, miałem ponad 8 euro brutto nizsze opłaty i 44 godz tyg. .Marne pieniądze. Pozdrawiam
  • Gość: anita IP: *.Red-79-152-138.dynamicIP.rima-tde.net 09.02.12, 00:03
    do "anonima" niesmialo zapytam, czy to nie tajemnica, ktora agencja tak dobrze placi? od dluzszego czasu czegos poszukuje, niestety kazda proba konczy sie na szukaniu opini, ktore sa negatywne, juz mi rece opadaja i trace wiare, ze sa jeszcze uczciwe agencja, a nie tylko wykorzystywacze
  • Gość: anna IP: *.sta.asta-net.com.pl 17.02.12, 19:09
    powiem tak te firmy ktore zatrudniaja tylko osoby mlode to najwieksi wyzyskiwacze bo firma ktora potrzebuje ludzi do pracy nie stawia wieku jako warunek wyjazdu potrzebuja ludzi i tyle masz stawke taka sama jak ludzie powyzej 23 roku ewenyualnie tylko wiekowe moga wprowadzic w wakacje ale na 2 miesiace i tyle a nie cały rok robicie za grosze a ta firma tylko chce mlodych bo młody sie boi i nie pyszczy da sie łatwiej manipolowac i latwiej go zastraszyc
  • Gość: julka IP: *.tktelekom.pl 01.03.12, 22:08
    zgadzam sie z anna
  • Gość: julka IP: *.tktelekom.pl 01.03.12, 22:04
    Do anonima a w jakiej firmie byles prwatnej czy jak? ze tyle miales na godz i tyle godz tygodniowo robiles
  • willemo878 08.08.12, 01:12
    Gość portalu: anonim napisał(a):

> za te pieniądze bym nie jechał . Byłem w Holandi 3 tygodnie pod inna firma, mia
    > łem ponad 8 euro brutto nizsze opłaty i 44 godz tyg. .Marne pieniądze. Pozdrawi
    > am
    to ładnie prosimy gdzie to i co to za super agencja.A czemus był 3 tygodnie? Pozdrawiam (które u Nas znaczy chyba "do widzenia czekam na reakcje") :D
  • Gość: ana IP: *.sta.asta-net.com.pl 17.02.12, 18:58
    powiem ci tyle jak masz 6 euro na godzine brutto to daj sobie spokoj z ta firma takie firmy tylko sobie kase nabijaja dostaniesz 3 euro na reke przy dobrych wiatrach z nadgodzinami to moga byc a nie musza ja bym za te pieniadze sie nie ruszyła z domu bo w polsce jestes tyle w stanie zarobic a zarabiac tylko na jedzenie to porazka jak te firmy co wykorzystuja takich mlodych ludzi
  • Gość: stara IP: *.internetia.net.pl 01.06.12, 19:08
    gdzie 3 euro cholender zarobie w polsce???jeszcze takiej stawki nie widziałam ty sie puknij!!!
  • willemo878 08.08.12, 01:00
    Gość portalu: ana napisał(a):

> powiem ci tyle jak masz 6 euro na godzine brutto to daj sobie spokoj z ta firma
    > takie firmy tylko sobie kase nabijaja dostaniesz 3 euro na reke przy dobrych w
    > iatrach z nadgodzinami to moga byc a nie musza ja bym za te pieniadze sie nie r
    > uszyła z domu bo w polsce jestes tyle w stanie zarobic a zarabiac tylko na jed
    > zenie to porazka jak te firmy co wykorzystuja takich mlodych ludzi

ty no dobra ale jak nie masz doswiadczenia to sobie morzesz pomarzyc .Popracujesz za 6 euro, potem za 7 a potem moze z doswiadczeniem więcej, ja mam swoje lata i widze co sie dzieje na rynku, wiec można tylko od razu nieb daja 8 euro dla przedszkolaków zapewne???????????
  • Gość: DARIUSZ IP: *.play-internet.pl 23.02.12, 11:27
    SZUKAM PRACY NA STAŁE OBOJENTNIE CO
  • Gość: Krzysziek IP: *.238.86.44.ip.abpl.pl 26.02.12, 12:49
    Cześć. Jedzie ktoś z Wodzisławia teraz w ten piątek(2.03) na Holandię ? Jeśli tak to proszę o kontakt na e-mail: krzysztof.fikus@interia.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.