Dodaj do ulubionych

Busy Holandia-Polska

17.02.14, 23:11
Chcesz bezpiecznie i komfortowo dotrzeć z Polski do Holandii? Interesują Cię profesjonalne przewozy do Holandii? Chcesz szybko i tanio trafić pod wskazany adres w kraju tulipanów? Szukasz transportu na miarę Twoich oczekiwań?
Firma ENERGY TOUR gwarantuje, że bezpiecznie i na czas dotrzesz do celu Twojej podróży na terenie całej Holandii. Bez względu na to czy jedziesz do pracy, w odwiedziny do rodziny, na imprezę okolicznościową czy też w celach turystycznych, możesz liczyć na komfortowe warunki jazdy i miłą obsługę.
Edytor zaawansowany
  • bezowa3 24.08.14, 00:32
    no ja jechałam i dla mnie okej bardzo. Kierowca miły, bus jechał planowo a w środku czystko i klima :)
  • busydo 01.10.15, 14:04
    Gorąco polecam przejazdy www.busydoholandii.org, Busy do Holandii, Busy do Niemiec, Busy do Belgii, wyjazdy codziennie, bez przesiadek, w systemie door to door, najlepsi kierowcy, pewne-bezpieczne-nowe samochody.

Wygoda i komfort
    W wybrane dni brak dopłat za nadbagaż :):)

zadzwoń i dowiedz się więcej:

+48 729 248 162

www.busydoholandii.org
  • rina.arco 09.01.19, 21:26
    tragedia ,nie polecam,Ludzie trzymajcie sie od nich z daleka.Pierwszy i ostatni raz ktoś mnie tak potraktował. zamówiłam busa,nie dosc że mnie wystawili(cala noc nie przespana),to nawet nie zadzwonili ,ze sie nie pojawią,mało tego zablokowali na fejsie. w ostatniej chwili poratowal mnie blablacar,mialam duzo szczęscia w tym calym nieszczesciu:) Busydoholandii .org to 0 szacunku dla klienta,DNO!nikomu tego nie życze.
  • everka 11.01.17, 10:13
    Polecam przejazdy do Holandii z Firmą Needer www.nbus.pl. Obsługują przejazdy do Holandii, Niemiec.
    Wyjazdy codziennie z pomorskiego i zachodniopomorskiego, najlepiej sprawdzić w rozkładzie jazdy skąd i dokąd jadą.
    Komfortowe busy, miła obsługa, bezpieczna podróż.
    Szczegóły uzgadniasz pod numerem telefonu 512121282.
    Polecam, fajni ludzie.
  • pentesilea94 07.03.17, 22:05
    A ja serdecznie moge polecic firme INTERBUS ze Szczecina. Zawsze korzystam z ich uslug i nigdy sie nie zawiodlam! Zabieraja z wojewodztwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Co najwazniejsze transport jest szybki i bezpieczny. Kierowcy bardzo sympatyczni, zawoza pod wskazany adres. Polecam, tu numer do pana Roberta - szefa: 602485864
  • tomaszordo 27.04.17, 14:19
    Jeżeli chodzi o wyjazdy do Niemiec i Holandii z południa Polski, to warto zapoznać się z ofertą firmy Luxada www.luxada.pl.
  • google333 31.07.18, 11:10
    Polecam <a href=" www.przewozyconnect.pl ">Busy do Holandii</a> z Lublina
  • google333 13.11.18, 10:54
    Jeżdżą www.przewozyconnect.pl busy do holandii +48503774667
  • google333 31.07.18, 11:12
    Polecam www.przewozyconnect.pl busy do Holandii z Lublina
  • klli 16.09.18, 18:19
    Najlepsza oferta na usługi przewozu osób do Holandii na chwilę obecną jest bus-holandia.pl. W zasięgu mają cała Holandię. Ich busy są czyste, wygodne. Podróż przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Na prawdę warto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.