29.10.18, 13:38
Witam Wszystkich,
Chciałabym opowiedzieć Wam miejscu, w którym byłam z polecenia znajomego.ON przebywał tam na kuracji,miał czeste bółe głowy:(.Truł sie tabletkami co róż to mocniejszymi..W końcu postanowił coś zmienić. W niewielkiej miejscowości Świebodzice w woj. dolnośląskim wynalazł Akademię Medycyny Regeneracyjnej, w której za pomocą medycyny regeneracyjnej pacjenci osiągają niesamowite wyniki kuracji. Usługi świadczone w Akademii oparte są na kompleksowej metodzie regeneracji narządów i odnowy i odmładzania organizmu. Mają oni pacjentów z różnych krajów świata z różnymi chorobami, w tym chorobami, uznawanymi za nieuleczalne, a więc tak naprawdę z takimi chorobami boryka się wielu z nas.
Co prawda ja tam byłam w celach profilaktycznych i oczyścić organizm, ale sama profilaktyka z kompleksowym oczyszczaniem organizmu uruchamia organizm do walki ze wszystkimi dolegliwościami.
Gorąco polecam to miejsce, gdzie bardzo życzliwi ludzie pomagają w walce z chorobami nie za pomocą trującej chemii i leków, lecz za pomocą medycyny naturalnej i regeneracyjnej. Bardzo dużo informacji o Akademii i metodach tam stosowanych można znaleźć na ich stronie internetowej. Ze swojej strony, wiedząc jak ważne i trudne jest znalezienie pomocy czasem w bardzo beznadziejnych sytuacjach, bardzo chętnie opowiem o swoim doświadczeniu w Akademii, jak również o opinii pacjentów, z którymi miałam kontakt podczas kuracji, a więc z pytaniami piszcie na maila med[kropka]ludowa@gmail.com
Gorąco was pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka