Dodaj do ulubionych

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE

16.01.09, 21:31
Porady i pomoc prawna udzielana przez użytkowników forum
www.forumprawne.eu
Edytor zaawansowany
  • 14.04.15, 19:26
    Dzień dobry mam do Państwa pytanie pracuje w Holandi już ponad pól roku wcześniej jezdzilem agencyjnym samochodem pojechałem na urlop na 2 tygodnie wrociłem i agencja kazala jezdzic mi wlasnym samochodem do pracy przez 4 tygodnie , gdy po 4 tygodniach zapytalem sie czy beda mi placic za to ze jezdze wlasnym samochodem powiedzieli ze nie to ja odp ze od nastepnego tygodnia nie bede jezdzil wlasnym samochodem do pracy wiec przywiezli mi rower i chłopak ktory go przywiozl mial tez umowe na ten rower ktora podpisal za mnie moim nazwiskiem i imieniem chcial bym sie dowiedziec co mam zrobic z ta sytuacja
  • 15.09.17, 08:15
    Dzień dobry. Pracuję 10 lat w Holandii od lutego jestem chora na ręce. Miałam 2 operacje na nadgarstki teraz jestem w trakcie leczenia ramion. Pracodawca nie chce mnie skierować na UWV. Po 3 tygodniach pracy wróciłam na chorobowe. Mój pracodawca uważa ze nie jestem chora i mamy z tego powodu konflikt. W poniedziałek byłam u lekarza pracy który stwierdził moją 100 procentową zdolność do pracy, dodam że nie wykonał żadnego badania nie pytał o zdrowie, wizyta polegała na rozmowie o konflikcie z pracodawcą. Mam chore oba ramiona i na to potwierdzenie od lekarza . W czwartek miałam zastrzyk z tzw blokada w jedno ramie i na tym nie koniec. Mam pytanie gdzie mogę się odwołać od decyzji lekarza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.