Dodaj do ulubionych

poszukiwany doradca zawodowy/psycholog/pedagog

21.03.13, 19:31
Poszukuję osoby z przygotowaniem pedagogicznym lub psychologicznym do prowadzenia weekendowego szkolenia w okolicach Włocławka. Kontakt: www.facebook.com/DlaDoradcowZawodowych?ref=ts&fref=ts lub wiadomość na forum.
--
Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych, pokazać to, czym naprawdę jesteśmy, a nie tylko to, na co wyglądamy.
Edytor zaawansowany
 • kar_ool 28.11.14, 19:42
  Psycholog Włocławek oferuje swoje usługi i pomoc terapeutyczną dla wszystkich grup wiekowych. Ważne jest, by każdy odwiedzający gabinet psychologiczny, traktowany był z jednakowym szacunkiem i dyskrecją. Poradnia Psychologiczna Włocławek oferuje pomoc osobom z problemami psychologicznymi i interpersonalnymi, oraz problemów w relacjach międzyludzkich by umożliwić im prowadzenie szczęśliwego, wspólnego życia.
 • romanbazylewicz 27.01.15, 18:11
  Jesteś durniem?
 • psycholog888 29.08.17, 12:55
  Oferuje swoje usługi, pomoc psychologiczną i terapeutyczną. Można zapoznać się z moją ofertą pod linkiem promocjewloclawskie.pl/miasto-wloclawek/szukasz-skutecznego-psychologa-we-wloclawku-pomaganie-ludziom-jej-zywiol
 • igor84jor 30.04.18, 13:27
  na tym blogu kujawsko-pomorskie-praca.pl/miasta/wloclawek/ można sprawdzić jak Włocławek stoi teraz z robotą. Oferty pracy dla pedagogów czy psychologów nie zdarzają się aż tak często.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka