Dodaj do ulubionych

Nauka języka

08.04.13, 14:28
Powiedzcie mi gdzie się zgłosić, od czego zacząć naukę języka holenderskiego? Nie chodzi mi o prywatne lekcje tylko raczej o kursy. Wiem że kiedyś jakiś rodzaj takiej szkoły dla obcokrajowców był prawie całkowicie dofinansowywany ale niestety nie wiem jak się nazywała taka szkoła...
Edytor zaawansowany
  • corneliss 08.04.13, 16:31
    a w jakim miescie mieszkasz? ja mam namiary na kursy w Hadze, niektore bezplatne, lub czesciowo platne.
    --
    "(...) wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zaj***cie, ale to zaj***cie ważne pytanie: co lubię w życiu robić?
    A potem zacznij to robić."
    dodeco.blogspot.com/
  • quistista 08.04.13, 20:44
    Idz sie dowiedz do gemeente. U nas jakis czas temu mowili, ze nic nie dofinansowuja a teraz robia jakies kursy w ROC
    --
    Ewa
  • tonieja22 08.04.13, 20:49
    No właśnie, mieszkam w Bergen op Zoom a to małe miasto. Wiem że w Hadze czy Amsterdamie jest łatwiej. W ogóle ostatnio zaczynam żałować że nie wybrałam większego miasta do zamieszkania, wydaje mi się że jest dużo więcej możliwości i chyba łatwiej się żyje...
  • isolla 27.03.19, 21:25
    Ja się uczyłam angielskiego w Pi School - bardzo fajna szkoła, mają niewielkie grupy, fajnych lektorów. Dla mnie ta nauka przynosiła bardzo fajne efekty. Jestem zadowolona, że tam trafiłam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.