Dodaj do ulubionych

pierwsza poduszka

08.06.07, 21:35
Kiedy Wasze dzieci zaczely spac na poduszce? Jaka poduszke najlepiej kupic?
Podobno powinna byc mozliwie plaska, ale na co jeszcze zwrocic uwage?
Widzialam gdzies podusie reklamowane jako "pierwsza poduszka", tylko sie
zastanawiam czy one sie czyms roznia czy to tylko slogan reklamowy.
Musimy sie juz nas cos zdecydowac, bo corka zaczela kocyki skladac w kostke i
sobie kladzie pod glowe albo spi na misiu.
Obserwuj wątek
    • tijgertje Re: pierwsza poduszka 08.06.07, 23:00
      O ile pamietam, twoja mala ma azs? Jak jest alergikiem, to zwrocilabym uwage na
      to, zeby poduszke mozna bylo latwo wyprac, taka z "bezpiecznych" materialow.
      Plaska na pewno, mysle, ze dobrze sie wybrac do jakiegos sklepu z duzym wyborem
      i poogladc samemu kilka. Mnie jakos nie przekonuja "skrzypiace"poduszki.
      Wybieram zawsze z poliestrowym wypelnieniem, bo pierzaste sie dla mojego
      potliwego meza nie nadaja, niektore w dotyku sa jak bawelna niemal, inne, jak
      sie kawalek miedzy palcami przetrze, to "skrzypia". Jak poprubujesz, to
      bedziesz wiedziec o co mi chodzi:-) Moj mlody nadal spi bez poduszki, bo zwykle
      spi na brzuchu i tak mu najwygodniej, choc ostatnio rano uwielbia sobie polezec
      na moim "wielorybie", poduszce do karmienia. Musze pewnie dokupic jeszcze ze
      2:mezowi i synowi:-)))
      • anitax Re: pierwsza poduszka 08.06.07, 23:38
        AZS mamy juz calkowicie wyleczony, sladu nie ma. Ale chyba lepiej na zimne
        dmuchac.
        Chcielismy jeszcze poczekac z poduszka, ale mala sama od razu sklada kocyk pod
        glowe, wiec juz lepiej jej kupic poduszke.
          • lenkaaa Re: pierwsza poduszka 14.06.07, 11:45
            ja zaczęłam uzywać poduszki zanim Emilia skończyła dwa lata, ale to
            poduszka "spadkowa" po dzieciach mojej siostry więc nie umiem doradzić, jest
            zupełnie płaska, na grubość potrójnie złożonego prześcieradła ( tak na oko)
            --
            "Trzeba umiec zachowywac zasady i zmieniac poglady"
            !!! moje ulubione !!!
            • beba3 Re: pierwsza poduszka 20.06.07, 18:35
              Mielismy kilka poduszek. Pierwsza byla z kompletu od lozeczka niemowlecego
              (ochraniacz, poduszka i kolderka). Byla bardzo fajna. Miekka i przewiewna a
              jednoczesnie plaska. Przescieradelka kupilam frotte ale jednak nie byly az
              takie miekkie dla twarzy dzicka jak wydawalo sie moim dloniom. Poduszka
              sprawdzila sie genialnie do pierwszego prania kiedy to przedzilila sie na pol i
              zbila. Kolejne poduszki byly podobne i jakis szeczegolnych roznic nie
              widzialam. Pierwsze pranie bylo ryzykiem.
              Mielismy tez najciensza z mozliwych z IKEA (nie wiem czy to ta sama o ktorej
              pisze Monikat? Nie pamietam aby cos pisali o wieku...) Ta kupilismy tylko
              Jagodzie. Miala wypelnienie w kawalkach. Swietnie sie prala, byl miekka i
              przewiewna. - Moze to juz byla poduszka dla doroslych. Nie pamietam az tak
              dokladnie.
              Wazne aby byla plaska ale tez w miare azurowa, przewiewna. Wiecie o co mi
              chodzi! ;-)
              --
              Forum rodzicow w Holandii
              Singapur

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka