Dodaj do ulubionych

Mąż nagrywa nasze kłótnie i ...

18.03.14, 15:55
Witam,

Jesteśmy razem 7 lat. Znamy sie dluzej. Bywało różnie. Doświadczyłam ze strony męża rożnych upokorzeń. wie ze ma z tym problem. Z gniewem i złością. próbuje z tym coś zrobić - z różnym efektem.
Pare dni temu po kolacji, na której byli znajomi zrobił coś czego nie potrafię zrozumieć i co zabolało. W czasie kolacji zwróciłam mu uwagę, na osobności w kuchni. Zareagował złością i resztę wieczoru był opryskliwy i złośliwy. Jakoś to zignorowałam. Kiedy został już tylko jego "przyjaciel" a ja poszłam do sypialni zaczął na mnie narzekć. Puścił nagrania naszej kłótni, na ktorym słychać jak krzyczałam na niego. Komentowali to i szydzili. Nic nie zrobiłam. Zaczęłam plakac sama w sypialni. Nie odzywałam sie do niego dwa dni. Nie wiedziałam jak mam mu to powiedzieć. Zabolało mnie to bardzo. Dziś zapytałam dlaczego to zrobił. Najpierw udawał ze nie wie o czym mówię a poźniej... usiłował mi wmówić ze to normalne, ze ja tez rozmawiam z koleżankami....

Nie mam z kim o tym porozmawiać, bo nie chcę zamęczać innych moimi problemami. Co się stało to się nie dostanie.

Czy to jest ok? To co on zrobił?

Ja czuje się z tym beznadziejnie, nie czuje sie bezpiecznie. ciezko mi bo czuje jak bym straciła zaufanie do niego ... ale moze przesadzam?

Ktoś coś na ten temat moze powiedzieć??

Pozdrawiam

Edytor zaawansowany
  • marek_czek 04.03.16, 14:57
    skoro nagrywa kłótnie to chyba szykuje się do rozwodu
  • makinetka82 11.03.16, 06:57
    Poczekaj na kolejny raz, w którym będzie cię upokarzał, nagraj go, a potem zaproś teściów na rodzinny obiadek i jak gdyby nigdy nic, puść przy deserze.I powiedz im ze to u was taka nowa moda- utrwalanie emocji...

--
    Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wkurwić to już żaden problem big_grin
  • lucyy3 26.03.16, 15:24
    to okropne co zrobił, kompletnie nie wytłumaczalne. Ja bym się zastanowiła nad sensem tego związku.
  • rossnezdrowo 13.07.16, 14:13
    Kłótnie narażają na szwank Nasze relacje, zamiast je naprawiać to z koleją kłótnią tylko się pogrążamy. Boję się takich sytuacji o jakich pisze as-38 mam nie chciałabym aby kiedyś Nas to spotkało. Teraz jest czas urlopu, fajnie by było aby na wczasach odpocząć a nie tracić energię na jakieś bezsensowne kłótnie. Czy urlop bez kłótni jest możliwy? Zapraszam do przeczytania artykułu jak można sobie z tym radzić rossnezdrowo.blogspot.com/2016/07/jak-unikac-kotni-podczas-urlopu-zobacz.html
  • lucyy3 07.08.16, 12:15
    dla mnie to wygląda, że zbiera przeciwko Tobie dowody
  • janekon456 18.09.16, 17:43
    "W czasie kolacji zwróciłam mu uwagę, na osobności w kuchni."

Często mu różne uwagi zwracasz?
    Piszesz, że Cię upokarza, ale to on ma nagrania, że to Ty się złościsz i krzyczysz.
    Więc jak to jest ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.