• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

portale randkowe

• 05.05.15, 17:18
    Mój facet ma pełno portali randkowych ,ja poszłam w ślad za nim , on mnie odnajduje o blokuje .Twierdzi też ,że chce być ze mną ale nie mieszkać razem ,owszem obok w mieszkaniu tak .Planuje ze mną cały czas swoje wyjazdy i co będziemy robić razem gdy kupi nowe auto (jest w trakcie zbierania na auto pieniędzy )Chcę też powiedzieć ,że ma problemy z seksem bo bierze psychotropy na lęki ,a więc seksu nie ma.Oświadczył mi się rok temu i nie chce odwołać tego .Jestem taka jego przyjaciółką podręczną na zawołanie .Czy jakiś facet mi opowie ?
    Edytor zaawansowany
    • 04.08.15, 18:32
      to po co jest na portalach randkowych skoro z Toba niby planuje slub? Porozmawiaj z nim, czy nie ma innych problemów, co mu to daje? Dowartościowanie?
      Może to taki rodzaj friends with benefits? Tyle że u Was bez seksu, nie pojmuję tego.

--
      Nie próbuj na­wet być nor­malna, bo nor­malność to pier­wszy sym­ptom śmier­telnie groźnej cho­roby. Jak tyl­ko poczu­jesz, że nad­chodzi nor­malność, za­raz poszu­kaj antidotum - J.Carroll
    • 01.09.15, 11:06
      dziwna sytuacja, chce być z tobą ale jednak nie chce i szuka po portalach? ślub ale mieszkać osobno? dziewczyno, to chyba oczywiste. i jeszcze te problemy w łóżku, po co się w to pakować uncertain
    • 10.09.15, 13:26
      dla mnie to jakaś paranoja szyta grubymi nićmi, lepiej daj sobie spokój jeśli jeszcze kiedyś chcesz być szczęsliwa
    • 11.09.15, 12:58
      facet ma coś nierówno pod sufitem daj sobie spokój i pod żadnym pozorem nie bierz slubu im szybciej sie od niego uwolnisz tym lepiej !
    • 14.09.15, 12:25
      no i jak się to wszystko skończyło? czy się nie skończyło? big_grin
      • 02.12.15, 15:46
        chyba się już nie dowiemy...
    • 10.12.15, 14:16
      Bożesz ty mój. kobieto. Zaloguj się na innych portalach gdzie Cię nie znajdzie. Np. na www.kochlik.pl
      Jak facet ie jest cały Twój to nie jest wcale Twój.
      • 13.12.15, 19:50
        Polecam www.erocuda.pl uwiodło mnie ich hasło
        KAŻDY MA PRAWO DO ORGAZMU Pozdrawiam Julita
        • 30.12.15, 19:27
          U mnie działa www.datezone.com/ to mój ulubiony portal tego typu, bardzo wiele ludzi zdjęć a nawet filmów przy prawdziwych profilach
    • 16.01.16, 17:27
      przeczytaj tą historię może coś Ci pomoże
      znajomoscinternetowa.blogspot.com/
    • 16.01.16, 18:39
      przeczytaj tą historię może coś Ci pomoże
      znajomoscinternetowa.blogspot.com/
    • 21.12.16, 20:27
      sexfocia.pl - to bardzo fajna stronka, przede wszystkim tańsza rejestracja niz u innych i więcej dziewczyn się na niej ogłasza. no i lepszy wygląd i design
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.