Dodaj do ulubionych

Jak Kain I Abel

20.05.19, 13:19
Witam
Mam 24 lata, mój partner 27, jesteśmy z sobą od pół roku.Od jakiegoś miesiąca pewnym problemem staje się jego młodszy brat w moim wieku.Ma dziewczynę 18 letnią i szczególnie po alkoholu robi się agresywny.Ogólnie mój facet to spokojny typ, natomiast on od dziecka odwrotnie.Dopóki mój facet nie miał dziewczyny było ok.bracia się dogadywali, razem pracują z ojcem w rodzinnej firmie transportowej.Teraz zaczyna dokuczać starszemu bratu, że odsuwa się od kolegów, spotyka ze mną, świata poza mną nie widzi, jest pod pantoflem, mnie robi przykrości, przytyki o byle co. Zauważył też, że jego mama bardziej mnie lubi, niż jego dziewczynę.Frustracja przeradza się braterską zazdrość.Na początku nawet go lubiłam, ma poczucie humoru, ale od kiedy dowiedziałam się, że w ataku złości pchnął swoja dziewczyną (notabene wybaczyła mu), a teraz kieruje agresję na mnie i swojego brata nie mam ochoty go spotykać.Jak to rozwiązać i jak postępować z takim typem ?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.