Dodaj do ulubionych

Co zrobić w takiej sytuacji?

03.06.19, 14:41
Razem z moim narzeczonym byliśmy w zeszłe wakacje w Londynie. Osobiście kocham to miasto, mogłabym jeździć tam co roku a najchętniej zamieszkać. Jemu też się podobało. Jak w zeszłym roku stamtąd wyjeżdżaliśmy to obiecaliśmy sobie, że w tym roku tam wrócimy i to na dłużej. Jednak jak jakiś czas temu planowaliśmy wyjazd mój narzeczony zaczął mówić, że nie chce tam jechać bo już tam byliśmy i woli pojechać gdzieś indziej - w końcu mnie przekonał chociaż byłam niechętna. Wczoraj oznajmił mi, że ma zamiar pojechać do Londynu ale nie ze mną, tylko swoim kolegą. Powiedzcie mi proszę, czy ze mną jest coś nie tak, czy zachował się nie w porządku? Bo moim zdaniem to co zrobił jest po prostu chamskie a jego zdaniem ja zachowuje się jak dziecko, że mam z tym problem. Dzięki z góry za pomoc, o ile ktoś odpisze hahawink
Edytor zaawansowany
  • summerland 29.06.19, 17:32
    Tez uwazam, ze postapil po chamsku. Obserwuj go, czy czesciej sie tak nie zachowuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.