Dodaj do ulubionych

Łosie Kochane :)

21.06.06, 18:26
Ponieważ jestem prześladowany przez pewnego człowieka, będę tu pisał
sporadycznie (może przesadziłem) i tylko w ten sposób (czynię to dla dobra
tego forum). Ten człowiek niestety ma alergię na mnie i myśli, że mu wszystko
wolno, ale całe szczęście mam to w d.p.e. Na potwierdzenie moich wniosków
daje link:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33778&w=43954065
--
lepiej marzyć niź marudzić
kalinowo....
nuda dla zaawansowanych
Obserwuj wątek
        • pinkpanther Re: Łosie Kochane :) 21.06.06, 20:43
          robi, wiem że M cię nie lubi czego niestety nie ukrywa i na pewno nie jestem po
          jego stronie bo ja ciebie i wave'a bardzo lubię (reszty nie znam). chcę
          zauważyc, ze niniejszy wątek jest jednym z nielicznych na łosiu wątków
          normalnych. Kazdy post zawera treść, następny to odpowiedź na to, co napisali
          inni forumowiecze. Wave dawniej nabijał nam posty wklejając w każdym link do
          innego zdjęcia, więc nie bylo to spamowanie, bo kżdy post zawierał inną treść.
          Rozmawianie za pomoca postów n/t (na krótszą metę fajne i ciekawe) stosowane w
          takiej ilości sa męczące. Często tak na prawde piszecie tylko po to, żeby coś
          napisać, a nieważne jest co piszenie.
          żal mi tego co się stało, bo pracując po 13-14 godzin na dobe nie miałam czasy
          na parogodzinne ślęczenie przed monitorem, dlatego Łosia sobie odpuściłam. A żal
          mi, bo miało w sobie niepowtarzalny urok.
          Tak więc mam tylko jedną propozycję zmiany forum - piszcie normale posty, a nikt
          was nie będize posądzał o spamerstwo.
          A na nudzie jesteście zawsze mile widziani.
          --
          Nudneto forum
          Kici kici
          • roborobi Re: Łosie Kochane :) 21.06.06, 21:03
            Dzięki Kiniu, właśnie tak miałem zamiar zrobić.
            W woli wyjaśnienia, nigdy nie powiedziałem, że Mata nie lubię. Prawie zawsze
            mówiłem, że się nie zgadzam z jego zdaniem :). Jego stosunek do mojej osoby
            mnie nie interesuje, o ile nie nie obgaduje mnie na swoim forum, a mimo
            wszystko parę postów mogłem zinterpretować jako skierowane do mnie.
            To tyle, pozdrawiam Robert.
            --
            kalinowo....
            nuda dla zaawansowanych
          • rzesa20 Re: Łosie Kochane :) 21.06.06, 21:16
            zgadzam się z Kinią, ja kiedyś tu tez sobie pisałam, było miło, naprawdę lubię i
            Robiego i Wave, ale denerwują mnie te wątki, które nic nie znaczą, te spamy 2500
            tysięczne, nie wiem w jakim celu one są pisane. tak samo forma tego forum, przez
            to, że treść pisana jest w tytułach, gdy watek staje się dłuższy nie można się w
            ogole w nim połapać, nie wiadomo gdzie ktoś coś dopisał. rozumiem napisać cos w
            tytule gdy się odpisuje na czyjś post i chce się napisać jedno zdanie(wyraz) ale
            nie cały tekst... nie chciałam wcześniej się wtrącać (rozmawiałam już na ten
            temat z Robim na gg) bo jeśli Wam to nie przeszkadzało, to nie jest moja sprawa
            co tu na forum się dzieje.. ale gdy teraz ta sprawa się rozgłosniła postanowiłam
            powiedzieć co o tym myślę. tak sobie myslę, że fajnie by było jakby tu mozna
            było normalnie sobie pogadać, bez spamerstwa, bo sympatyczne to forum, ale tak
            jak mówię, widok tych wątków mnie do tego zniechęciła kompletnie.
            --
            ˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘
            Nie można być jak Prince Polo i smakować wszystkim...
    • roborobi Odpowiedz moja na Twój wątek na Liście 21.06.06, 20:41
      Uczyniłem to tutaj, ponieważ wiem, że tu zagladasz, a zabrałeś mi mozliwość
      wypowiedzi na swoim forum i NL (jak sobie życzysz mogę Twojego maila do mnie
      wkleić - nawet dwa moje). Sprawa dotyczyła się tego forum, więc postanowiłem
      poinformować pozostałych uczestników tego forum o zaistniałej sytuacji (w tym
      właściciela), żeby była jasnoś liczy się dla mnie bardziej ich opinia niż
      Twoja, bo póki co autorytetem dla mnie nie jesteś i wątpię abyś kiedykolwiek
      został.
      Druga sprawa - ile razy pisałeś, że takie rzeczy załatwia się na privie, a całą
      sytuację Ty zacząłeś, ja tylko dałem się w nią wciągnąć, co niewątpliwie
      sprawiło Ci przyjemność.

--
      kalinowo....
      nuda dla zaawansowanych
    • rzesa20 jeszcze ps. do Robiego 21.06.06, 21:21
      Robi nie zaprzeczaj temu co piszesz, napisałeś, że przez to, że Mat napisał co
      mysli o tym forum i o Tobie poniekąd (bo zapewne miał Ciebie na mysli w tym
      wątku) będziesz pisać tu sporadycznie, a z drugiej strony masz to w dupie, więc
      nie rozumiem, zaprzeczasz samemu sobie? tak jakby zależało Ci na tym co On sobie
      mysli o tym jak Ty się tu wypowiadasz.. więc dlaczego chcesz tu pisać rzadziej??
      --
      ˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘
      Nie można być jak Prince Polo i smakować wszystkim...
      • roborobi Re: jeszcze ps. do Robiego 21.06.06, 22:41
        Niestety nie do końca potrafiłem opanować emocję i nie miałem zbyt komfortowych
        warunków do pisania, dlatego troszkę to sprzeczne jest z sobą, a pisać od tej
        pory będę tylko w ten sposób (zresztą postanowiłem tak po naszej rozmowie na
        GG) tylko do realizacji tego postanowienia nie mogłem się zabrać (leniwy
        jestem).
        Jednocześnie pomyślałem sobie, że jak opuszczę to forum to przestanie ono być
        obserwowane i pozostali użytkownicy będą mogli pisać spokojnie tak jak chcą i
        to co chcą :). Uzależniłem to rozwiązanie od ich decyzji :).
        Mam nadzieję, że wyprostowałem troszkę mój chaotyczny pierwszy post :)
        --
        kalinowo....
        nuda dla zaawansowanych
    • kolorowa_diablica i ja przybyłam :) 21.06.06, 21:32
      według mnie nie powinieneś tutaj rzedziej pisac tylko sensowniej. Rzeczywiście czytanie tych wątków z rozmowami w tytułach jest cholernie męczace i jak widzi sie cos co ma ponad tysiąc postów, to raczej opuszcza ochota na otwieranie tego. Mozna zakładać tutaj normalne wątki jak sa na innych forach, gadać w postach, a nie sylabowac niemalże i bedzie fajnie. Takie moje zdanie... bo watek

co
      u
      Ciebie
      ?

a
      nic
      szczególnego
      a
      u
      Ciebie
      co
      tam
      ?

sa naprawdę denerwujace... dlateo też przestałam pisac na tym forum :-/

--
      będę kobietą... jakoś to przełknę :D
      no chodź...
        • wave32 Kiniu. 21.06.06, 23:19
          Lubię jasne sytuacje... Przyznam szczerze, że mało mnie interesuje zdanie innych uczestników tego forum (czy też tchórzliwych podglądaczy) o naszej (Hirki, Robiego i mojej) "działalności"... A ponieważ Łoś - jako założyciel nie protestował... Cóż... nie wiedziałem Kiniu, że jesteś współzałożycielką i pomysłodawczynią tego forum, a ponieważ ja jestem tutaj tylko gościem, uważam, że powinienem się dostosować do Twoich życzeń. Nie ma sprawy :)
          Od tego postu nie będę już pisał jedynie w "temacie".
          Nie mam także zamiaru się stąd wynosić.
          Mam tylko nadzieję, że zaczniesz częściej nas odwiedzać...
          I wreszcie poczęstujesz nas szarlotką ;)

Pozdrawiam! :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka