31.03.13, 10:42
Trzeba powiadomic ludzi ze starego forum zeby sie przeniesli tutaj
Edytor zaawansowany
  • ta-bulla-rasa 31.03.13, 15:25
    academus napisał:

> Trzeba powiadomic ludzi ze starego forum zeby sie przeniesli tutaj

Co to miałoby zmienić. Na starym forum wafel usuwa moje obiektywne wpisy i mówi że jestem exworker. Tutaj kotwica usuwa moje obiektywne wpisy i mówi, że jestem wafel big_grin. Na poważnie zastanawiam się czy to nie są osoby z tego samego zespołu (wafel, szara mysz, kotwica, exworker).
    Najpierw usuńmy stąd'kotwicę i zróbmy adminem kogoś sensownego. Np. Troublemakera. Albo Almę. Potem zachęcajmy ludzi do przenosin.
  • kociolek_matolek 31.03.13, 15:50
    academus napisał:

> Trzeba powiadomic ludzi ze starego forum zeby sie przeniesli tutaj

Popatrz co piszą inni ludzie, jak się skarżą na cenzurę. Nie można tu przenieść starego forum bo nic się nie zmieni, tylko cenzor będzie inny.
  • elka302 31.03.13, 20:11
    Niektóre wpisy "kotwica" usunął gdyż tam były tylko same linki pochwalne....zapewne wklejane przez ekipę "ukrytego wafla". Wafel siedzi na starym forum dzień i noc....chyba nawet nie śpi...
    aby tam pisać trzeba uzyskać zgodę od admina, banują każdy wpis mówiący negatywnie o PKO i ludziach z Centrali. Nie można mieć swojego zdania. Nawet "trouble..." miał kłopoty bo Wafel go cały czas blokował.
  • academus 31.03.13, 20:13
    Wiem, nie mogl zniesc, ze trouble obnaza jego prymitywizm i niski poziom merytoryczny. Tak konczyli wszyscy niewygodni dla systemu.
  • academus 31.03.13, 20:16
    Mamywolne forum. Uszanujmy to, nieobrazajmy sie nawzajem, dyskutujmy, badzmy ludzmi.
  • groch_z.kapusta 01.04.13, 13:50
    elka302 napisał(a):

> Niektóre wpisy "kotwica" usunął gdyż tam były tylko same linki pochwalne....zap
    > ewne wklejane przez ekipę "ukrytego wafla". Wafel siedzi na starym forum dzień
    > i noc....chyba nawet nie śpi...
    > aby tam pisać trzeba uzyskać zgodę od admina, banują każdy wpis mówiący negatyw
    > nie o PKO i ludziach z Centrali. Nie można mieć swojego zdania. Nawet "trouble.
    > .." miał kłopoty bo Wafel go cały czas blokował.

Nie linki pochwalne tylko prawdziwe informacje o Pko napisane nie orzez bank tylko ludzi z zewnątrz więc obiektywne. Poza tym czy wy wszędzie musicie widzieć wagla? On też wszędzie widzi exworkera. Jesteście tacy sami smile
  • ukryty_wafel 06.04.13, 08:58
    Po prostu wroccie na Nasze Forum. Mozecie tam swobodnie dyskutowac. Trzylko zachowujcie zasady. Tylko tyle
  • elka302 06.04.13, 12:25
    ukryty_wafel napisał:

> Po prostu wroccie na Nasze Forum. Mozecie tam swobodnie dyskutowac. Trzylko zac
    > howujcie zasady. Tylko tyle

Haa...dobreeee...swobodnie rozmawiać? Gdy napiszecie coś niepochlebnie o banku lub nie po myśli wafla wywali Was z hukiem i jeszcze pogrozi sądem. Zachowując zasady to znaczy macie pisać tak jak on sobie tego życzy i jego pracodawca.
    Nie odnosicie wrażenia, że jest to osoba pracująca na zlecenie banku? Kto ma tyle czasu dzień i noc a nawet w Święta ślęczeć na forum? Kiedy on/a się wysypia? Aaaaa...chyba w pociągu wink
  • ex-ex-ex 06.04.13, 12:32
    ukryty_wafel napisał:

> Po prostu wroccie na Nasze Forum. Mozecie tam swobodnie dyskutowac. Trzylko zac
    > howujcie zasady. Tylko tyle

Chętnie. Najpierw jednak dostosuj Regulamin, który sam wymyśliłeś i skonsultuj go z tymi, którzy tworzą Forum smile. Tylko tyle. To mniej niż sam oczekujesz od nas.
  • ukryty_wafel 06.04.13, 12:59
    Zmiana regulaminu nie wchodzi w rachubę. 3ex, albo to zrozumiesz, albo pozostajesz tutaj z Elka, Kotwicem i troublemakerem sad
  • ex-ex-ex 06.04.13, 14:46
    ukryty_wafel napisał:

> Zmiana regulaminu nie wchodzi w rachubę. 3ex, albo to zrozumiesz, albo pozostaj
    > esz tutaj z Elka, Kotwicem i troublemakerem sad

Zmiana Twojego Regulaminu to jedyna szansa by uratować Stare Forum Ukryty Kolego. Albo to zrozumiesz, albo stopniowo osoby udzielające się na Starym Forum przeniosą się tutaj lub na inne forum poświęcone problemom jakie odczuwają pracownicy Pko bp, a Ty pozostaniesz na Starym Forum namiętnie dyskutując z Szarą, Mobbim, Racjonalnym i Skuterem.
    Decyzja leży w Twoich rękach smile
  • ukryty_wafel 06.04.13, 15:01
    ex-ex-ex napisała:

>
    > Zmiana Twojego Regulaminu to jedyna szansa by uratować Stare Forum Ukryty Koleg
    > o.

Msz prawo tak sadzic. To nie moj regulamin. Ja go tylko wpisałem bazując na pewnym wzorcu
    Jednego z najlepszych Forów dyskusyjnych w sieci. Skonsultowalem to z Założycielem, ktory go zaakceptował.

>Albo to zrozumiesz, albo stopniowo osoby udzielające się na Starym Forum prz
    > eniosą się tuta

No trudno. To ryzyko było brane pod uwage. Pewne rzeczy maja swoja wartosc, sami to odkryjecie tutaj, za jakis czas, jesli tego forum nie skasuja.

> a Ty pozostaniesz na Starym Forum namiętnie dyskutując z Szarą, Mob
    > bim, Racjonalnym i Skuterem.

Moze. Moze tak byc. Ale nie bój sie i nie martw sie, bo ci co tam sa mysla zupełnie inaczej od ciebie.

> Decyzja leży w Twoich rękach smile

Decyzja została podjęta i jest niezmienna. Ja jestem tylko jednym z Adminow Forum i za duża władze mi przypisujesz. Tam jest jeszcze 4 innych smile mam wiec tylko 1 głos. Ale nie chcesz tego przyjac do wiadomosci, bo ci sie koncepcja kładzie smile
  • ex-ex-ex 06.04.13, 15:22
    ukryty_wafel napisał:

> Decyzja została podjęta i jest niezmienna.

Pożyjemy, zobaczymy smile

Już tyle zmian w banku widziałem, tylu prezesów, dyrektorów. Każdy z nowymi pomysłami co by tu zmienić. A po czasie przychodzili kolejni i zmieniali po poprzednikach. A bank był i będzie.

Powodzenia smile

Ps. Już sam fakt, że zaglądasz tutaj, jesteś aktywny potwierdza, że mam rację. Ty po prostu potrzebujesz jeszcze więcej czasu by to zrozumieć. Rozumiem to. Z mojej strony masz ten czas wink. Inni niech wypowiedzą się sami, czy będą chcieli wrócić jak już narzucony przez Ciebie Regulamin, nie uzgodniony z forumowiczami, będzie tylko przykrym wspomnieniem. Ja chętnie wrócę, ale na normalne forum, gdzie admini nie pouczają użytkowników i szanują ich prawa do publicznego wyrażania opinii także na temat administracji.

Pa, pa.
  • koza-66 06.04.13, 14:11
    Witam Was wszystkich,fajny pomysł przenoszę się do Was.Pozdrawiam Koza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka