Dodaj do ulubionych

PKO BP największym bankiem internetowym

31.03.13, 15:42
prnews.pl/hydepark/najwiekszym-bankiem-internetowym-jest-pko-bp-2787131.html
Edytor zaawansowany
  • kociolek_matolek 31.03.13, 18:46
    ta-bulla-rasa napisał:

> prnews.pl/hydepark/najwiekszym-bankiem-internetowym-jest-pko-bp-2787131.html

Dzięki za tę informację. Przoczyłem tę wiadomość smile
  • academus 31.03.13, 18:55
    Wszystko przeoczyles ? Moze masz jakis problem ze soba, chcesz o tym pogadac ? Pomoc ci jakos ?
  • kociolek_matolek 04.04.13, 08:40
    academus napisał:

> Wszystko przeoczyles ? Moze masz jakis problem ze soba, chcesz o tym pogadac ?
    > Pomoc ci jakos ?

Proszę odpuść. Na co dzien ciężko pracuję. Staram sie wyrobic plany i zarobic na premię. Nie potrzeba mi jeszcze takich mądrali co będą mnie pouczać. Napisałem co przeoczyłem. I cieszę się że efekty także mojej pracy ktos docenil i pokazał.
  • academus 04.04.13, 08:45
    Sorry.
  • balcerek04 10.05.13, 10:42
    Dyskutuje sie ostatnio o końcu ery bankowości za o zł. Pojawiają się głosy o tym że banki beda pobierały opłaty za większość operacji. Pewnie to wpłynie na zachowania klientów. Ciekawe czy bedzie dotyczyło także banków internetowych, ktore z założenia były tańsze.
  • ta-bulla-rasa 11.05.13, 14:18
    Moim zdaniem wszystkie banki wrócą do pobierania opłat za prowadzenie rachunków, realizację operacji. Spadają stopy procentowe i na marży trudno będzie zarobić a przecież presja na wzrost wyników będzie coraz większa.
  • brat_cioteczny 13.05.13, 09:57
    no i teraz na to
    trzeba spojrzeć z wiedzą o wykorzystywaniu przez banki tego co umieszczamy w sieci. Nie zdziwię się jak klienci zaczną wracac do obsługi w oddziałach i nie wszystko
    będą robili w bankowości internetowej
  • ta-bulla-rasa 11.06.13, 12:29
    brat_cioteczny napisał:

> no i teraz na to
    > trzeba spojrzeć z wiedzą o wykorzystywaniu przez banki tego co umieszczamy w si
    > eci. Nie zdziwię się jak klienci zaczną wracac do obsługi w oddziałach i nie ws
    > zystko
    > będą robili w bankowości internetowej

I wtedy będzie tak jak pisał mądry skuter. W oddziałach będzie potrzeba więcej osob do pracy.
  • exworker 11.06.13, 12:36
    Wow ! Super ! Brawo ! Hiperowo !
  • troublemaker_recovery 11.06.13, 14:13
    @ta-bulla-rasa

Jak chciałeś podbić pozycje tych wpisów w wyszukiwarce, to uprzejmie informuję, że nasze prześmiewcze wink komentarze jako nowsze pojawią się wyżej smile
  • ta-bulla-rasa 27.05.13, 10:39
    Też w innej informacji to sie potwierdza i oznacza, że nie jesteśmy już bankowym dinozaurem jak kiedys pisał exworker tylko nowoczesnym bankiem bijącym konkurentów na głowę.
  • grabieiwidly 24.06.13, 16:21
    Gratulacje dla pracowników. To ich zasługa smile
  • ta-bulla-rasa 26.06.13, 09:53
    grabieiwidly napisała:

> Gratulacje dla pracowników. To ich zasługa smile

Przyłączam się do gratulacji !
    Szacunek smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka