Dodaj do ulubionych

Pytania do Wafla, bo zaraz spadam

05.04.13, 11:50
Trudno sie was czyta, bo macie jak widze mase watkow, w ktorych sie na moj temat rozpisujecie.
Fajnie, ze u Was jestem kobietą smile to mi sie bardzo podoba smile
Poniewaz jednak mam okazje porozmawiac tutaj z osobami, ktore miały u nas bana, mam propozycje. Jak macie jakies pytania, zadajcie je tutaj. Nie chce u Was poprzerzicac watkow i zrobic Wam kaszane. Dlatego byscie mieli tu porzadek, dopóki macie to forum jeszcze lepiej w moim temacie podyskutować tutaj. Na pytania w miare mozliwosci odpowiem.

Od razu odpowiem na kilka, ktore pamietam.
Wielu z Was dostało bana za to, jak bardzo sie dopominaliscie o wyjasnienia naszych decyzji. Wystarczyło napisac na maila, kazdy z nas by Wam wszystko wyjaśnił.
Wiekszosc banow była tymczasowa - wystarczyło zadeklarować, ze juz wiecej np. Nie będziecie otwierać tych samych watkow, a byśmy Was odbanowali.
Stałego Bana maja wszystkie Exy - Exworker, jego klony, 3ex, etc, ten ban był za to, ze starali sie Forum wybronić do góry nogami. Widze, ze to samo robia tutaj, wiec macie kłopot. Ale to wasza sprawa.
Kto chce wrocic i na prawde dyskutowac, wystarczy, ze napisze do mnie maila i poda nick.
Od osob zbanowanych liczyc wylacznie na jedno, ze beda trzymac sie regulaminu - nic wiecej.
Troska o to by sie czasami zastanowić nad tym co piszecie wynika z tego, ze niektore osoby miały w realnym swiecie problemy, kiedy zaatakowały publicznie ludzi z banku. To jest troska wylacznie o Was. Chcecie miec sprawy w sadzie?
Wątpię. Niestety wielu czytelników Forum potrafi po tym co piszecie Was zidentyfikować. Nie trzeba do tego angażować policji.
Co do tresci. Niestety wielu z Was ujawnia tajemnice banku. W artykule, ktory wkleila Elka, ujawnianie tajemnice związane z nasz praca. Nawet nie chce pisac co tam jest, ale wystarcza, by wielu naszych pracownikow mogło sie bać. Osoba, ktora współpracowała z dziennikarzem nie miała zielonego pojecia co robi. Na szczescie dziennik jest niszowy, ale mam nadzieje, ze nie trafi do rak przestępców. Cała treść artykułu to nic nowego. Dlatego Elka, pomysł co wklejasz, bo czasami wasze poczucie krzywdy rodzi krzywdę innych. Osoby tam piszący podszyky sie pod pracownikow Banku. Te osoby miały spore trudnosci. O tym "donosiciele" nie pomyśleli. Nasza troska o to co piszecie wynika z troski o ludzi - obrażeni ludzie w Banku szukaja tych, ktorzy ich atakują. To normalna reakcja obronna. Dlatego czasami kasujemy wpisy, ktore pozwalają zidentyfikować autora.
Niestety ja czesto usuwam, bo sami autorzy proszą mnie bym usunal ich wpisy. Nagle odkrywają, ze napisali za duzo. Potem tabula rasa krzyczy i każe nam sie tlumaczyc, czemu jakis temat wycięto.
Tu odpowiem - wycinane wiele watkow, w ktorych ludzie napisali zbyt duzo i proszą nas byśmy to wycięli. robimy to czasami my sami, bo znajac bank wiemy, ze sie odsłaniają.
Pilnujemy tez prowokatorów, bo tacy sie tez zdarzaja.

Wasze odczucia jesli uwierzycie w to co napisałem, sa dla nas przykre. Znosimy wasze oskarzenia o cenzure z bólem, bongo jest przykre. Ale coz... Dlatego przestaliśmy sie publicznie tlumaczyc, nie dla tego bo nam sie nie chce, ale dlatego, ze zespół musimy milcżeniem chronić innych. No a teraz walucie mnie w policzek, to oddam smile
Miłego dnia, bo zbliża sie stacja, na ktorej musze wysiasc.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • academus 05.04.13, 12:11
    Aha. Ja tam jestem prosty człowiek, ale zrozumiałem, żew trosce o nas zbanowano 99,9% uczestników forum. Dziwne. Czyli 99,9% uczestników ujawniało siebie lub atakowało personalnie osoby w banku tudzież ujawniało tajemnice bankowe. Naprawdę dziwne. Takich wspiów było naprawdę niewiele.
  • troublemaker_recovery 05.04.13, 12:40
    ukryty_wafel napisał:

>Niestety wielu czytelników Forum potrafi po tym co piszecie Was zidenty
    > fikować. Nie trzeba do tego angażować policji.

Oczywista oczywistość i przed tym ostrzegałem, im mniej info tym lepiej a Wy wymagacie kontaktu mailowego przed przyznaniem wstępu na forum. Dodatkowo znajomość IP z maila może w części spraw bardzo mocno pomóc wskazując miasto w którym mieszkamy. Wiem bo mam pewne doświadczenie w szukaniu ludzi (nie tutaj). Jak pisałem o tym samym na starym forum to zostałem obrzucony przez Ciebie błotem, wyśmiany, kasowany, wypisywałeś głupoty o permutacjach, no i w końcu zbanowany za pisanie prawdy smile Przyznałeś się kolejny raz do kolejnego kłamstwa. Ot i tyle wynika z tego wzruszającego wywodu...
  • ukryty_wafel 05.04.13, 14:06
    troublemaker_recovery napisał:

> Oczywista oczywistość i przed tym ostrzegałem, im mniej info tym lepiej a Wy wy
    > magacie kontaktu mailowego przed przyznaniem wstępu na forum.

Wcale nie wymagamy - to jedna z możliwości. Oczywiście możesz dalej twierdzić, że mamy możliwość sprawdzenia kto jest kim. Ja rozumiem, że Ty pisżac do mnie się w ten sposób ujawniłeś. Ok - twierdź tak dalej i strasz maluczkich.

>Dodatkowo znajomo
    > ść IP z maila może

Znajomość IP z maila, to niczego nie ujawnia. Na pewno nie pomoże ustalić tożsamości osoby piszacej do nas. Proste? Dla Ciebie nie - Ty twierdzisz, że po napisanoiu do nas maila, w którym jest tylko informacja, iż ktoś chce zostać członkiem naszej społeczności, można ustalić kim on jest. Gdyby tak było, już bym wiedział kto jest kim. Ale mnie to zupełnie nie interesuje.
    Jakbym chciał ustalić kto jest kim to mam inne możliwości - nie korzystam z nich, uwierz smile

> w części spraw bardzo mocno pomóc wskazując miasto w którym
    > mieszkamy.

Ok - już pisałem, ale to wyśmiałeś - więc Ci jeszcze raz tu odpowiem. Jeśli Pani Xińska ze wsi Psiwiórki, mająca powiedzmy 5 dusz, napisze maila korzystając z intenetu mobilnego, kablówki, etc. - w jej mailu jest wyłącznie IP serwera przez które przeszła jej poczta. Innymi słowy - jeśli jej serwer stoi we wsi Psiwiórki, to ustalimy wyłącznie, że pisała przez serwer w Piswioórkach. Jeśli używa internetu mobilnego, ustalimy z jakiego operatora pocztowego korzysta. Jesli używa kablówki - UPS, Netia, I co tam jest - to mamy IP serwera pocztowego UPS, NETI czy co tam w Piswiórkach jest. Nie mamy IP komputera Pani Xińskiej.
    Zapewniam Cię, że w Psiwórkach nie mamy Oddziału.

> Wiem bo mam pewne doświadczenie w szukaniu ludzi (nie tutaj).

Tak? A jakie masz to doświadczenie w szukaniu ludzi - w Banku zajmowałeś sie pocztą?!?
    Chyba nie smile

> Jak pi
    > sałem o tym samym na starym forum to zostałem obrzucony przez Ciebie błotem,

Chłopie - jeszcze ani razu Cię nie obrzuciłem błotem. Traktuje Cię rzeczywiście ostro, ale błotem obrzucić? jesteś za bardzo rozczulony nad sobą. Zapytaj się Exworkera, on Ci powiem co to znaczy być obrzuconym błotem przeze mnie. To jedyna osona, której solennie dałem popalić. Stanowczo Cię prosiłem, byś przestał straszyć ludzi. Gadałeś bzdury, sam potem przyznałeś, że nie da się zidentyfikować człowieka po wysłanym mailu i robiłeś wodę z mózgu.

> wy
    > śmiany, kasowany,

Wyśmiany? No pewnie, bo rozśmieszasz. Kasowany? Nie - kasowano Cię tylko, kiedy prośby do Ciebie nie trafiały. Ty się uspokajasz, jak widzisz, że na pewne zachowania u nas Ci się nie pozwala. To wszystko były próby ucywilizowania. Nic więcej.

> wypisywałeś głupoty o permutacjach,

Nie zrozumiałeś? No to napisz, że nie skumałeś, ale nie nazywaj tego głupotą.
    Pisałem Ci o prawdopodobieństwie, ale wbrew tezom iż jesteś specjalistą w każdej dziedzinie, nie potrafiłeś obliczyć pewnych rzeczy smile

> no i w końcu zbanowany za
    > pisanie prawdy smile

Nie - zostałeś zbanowany wyłącznie za rozbijanie Forum i złamanie bardzo mocne zasad netykiety. Nie rób z siebie menczennika. Możesz czarować skromnych pracowników Banku.
    Ale nie mnie smile

> Przyznałeś się kolejny raz do kolejnego kłamstwa.

Tia smile Tobie się to tylko wydaje.

> Ot i tyle
    > wynika z tego wzruszającego wywodu...

Niewiele zrozumiałeś i tyle smile Ale cóż - ty słuchasz wyłacznie siebie, więc nie liczę na zrozumienie smile Przecież ty jesteś taki genialny!
  • troublemaker_recovery 05.04.13, 17:10
    ukryty_wafel napisał:

> Wcale nie wymagamy - to jedna z możliwości.

To po co w ogóle o tym piszecie? To nie jest potrzebne. Do tego służy przycisk "zgłaszam chęć udziału". Po co ta gadka o mailu? Może ktoś nawet nie chce go zakładać.

>Ja rozumiem, że Ty pisżac do mnie się w ten sposób ujawniłeś.

Nie, ja mam zmienne IP, za duży teren. Ktoś inny za dużo ujawnił ale to się tutaj nie pojawi.

> Ty twierdzisz, że po napi
    > sanoiu do nas maila, w którym jest tylko informacja, iż ktoś chce zostać członk
    > iem naszej społeczności, można ustalić kim on jest.

Nigdzie tak nie napisałem ale jak chcesz to ciągnąć to proszę bardzo... big_grin

Pisałem, że potrzebne są dodatkowe informacje do których mają dostęp pracownicy czyli np. wykaz pracowników (imię, nazwisko, oddział) i to co pracownik sam o sobie pisze.
    Nie wiem dokładnie ale myślę, że jakieś kilka-kilkanaście procent ludzi korzysta z małych dostawców internetu. Często w mniejszych np. ok. 20 tys. miastach. Wystarczy, że taki pracownik napisze na forum tylko, że jest kasjerem i ma do pracy 3 min. IP odczytane z maila wskaże na lokalnego operatora i miasto z 1 czy 2 oddziałami. Pracownik ma 3 min. do roboty czyli pracuje w tym mieście. Jest kasjerem czyli po odczytaniu IP zawężamy liczbę osób do kilku. Oddzielamy kobiety od mężczyzn i można teraz np. sprawdzić kto w pracy na forum zagląda smile Bez znajomości IP nie wiemy o nim praktycznie nic. Jeśli nie napisał jak blisko ma do pracy ani jakie ma stanowisko to szukamy dalej. Wtedy mamy "na celowniku" np. kilkadziesiąt osób czyli kilkadziesiąt możliwości a nie 10!*10! big_grin
    Z tej całej pisaniny wynikać ma to, że kilka procent pracowników musi szczególnie uważać na to co pisze na forum albo unikać ujawniania swojego IP. Nigdy i nigdzie nie napisałem, że można to zrobić każdemu. Ludzie korzystający np. z neo czy operatorów komórkowych mogą spać spokojnie smile

> Ok - już pisałem, ale to wyśmiałeś - więc Ci jeszcze raz tu odpowiem

Wyśmiewam jeszcze raz wink Albo nie wiesz o co chodzi albo manipulujesz nazwami. Co rozumiesz przez IP komputera? Prywatny adres w Twojej lokalnej sieci za routerem? No tego faktycznie nie widać a i tak na nic by się nie przydał. W mailu jest publiczne IP które nadaje Ci provider i pod tym adresem jesteś widoczny w necie. To nie ma nic wspólnego z adresem serwera pocztowego. Oczywiście ustalamy tylko operatora. Jeśli duży to klapa, jeśli mały to mamy wioskę. To babka ma wiedzieć u jakiego operatora ma neta bo od tego zależy ile może na forum napisać wink

> Nie zrozumiałeś? No to napisz, że nie skumałeś, ale nie nazywaj tego głupotą.
    > Pisałem Ci o prawdopodobieństwie

Jasne, to liczymy:
    - prawdopodobieństwo znalezienia osoby w Międzyzdrojach wg Ciebie 1/13168189440000
    - prawdopodobieństwo znalezienia osoby przy losowym wyborze ze wszystkich Polaków na "chybił trafił" ok. 1/38500000

Zmień metodę bo faktycznie się zamęczysz big_grin big_grin big_grin

• ukryty_wafel 05.04.13, 19:08

> Do tego służy przycisk
    > "zgłaszam chęć udziału". Po co ta gadka o mailu? Może ktoś nawet nie chce go za
    > kładać.
    >
    O mailu to ty gadasz smile

>
    > Nigdzie tak nie napisałem ale jak chcesz to ciągnąć to proszę bardzo... big_grin

Nie mam zamiaru, ty jak Cie złapać to nigdy i nic....
    Nudne to juz jest
    smile
    > Pisałem, że potrzebne są dodatkowe informacje do których mają dostęp pracownicy

Napisales to w którymś kolejnym swoim wpisie bredzac tylko by wybrnąć ze ślepej uliczki, w ktora sie sam wladowales smile jakie informacje sa potrzebne do ktorych maja dostęp pracownicy?

> czyli np. wykaz pracowników (imię, nazwisko, oddział)

Powaga? I juz jest jasne wszystko? A moze pamiętasz, ze jeszcze trzeba znac miejsce zamieszkania? Tylko po co wtedy sprawdzać IP? Wypadasz w swoje własne bledy smile
    Ha ha ha

> Nie wiem dokładnie ale myślę, że jakieś kilka-kilkanaście procent ludzi korzyst
    > a z małych dostawców internetu.

Założenie niczym nie poparte smile

> Często w mniejszych np. ok. 20 tys. miastach.

Ciekawe, 20 tysiecy to małe miasto?

>W
    > ystarczy, że taki pracownik napisze na forum tylko, że jest kasjerem i ma do pr
    > acy 3 min.

Ha ha ha i to spowoduje, ze ty mu Uwierzysz smile
    Ech...
    Dobra, jest na waszym forum chociaz jedna taka osoba?

>IP odczytane z maila wskaże na lokalnego operatora i miasto z 1 czy
    > 2 oddziałami.

Zabawne smile i we wsi dzisiaj maja lokalnego operatora. Pewnie syna sołtysa smile
    Ale ubaw smile wyjasniasz juz wszystko na sile smile

>Pracownik ma 3 min. do roboty czyli pracuje w tym mieście.

Ta i pracownik umieści w liście do Admina informacje, ze mieszka na wsi, ma 3 min do oddziału samochodem piechotą furmanka lub/samolotem smile
    Powiedz mi ilu jest takich Forumowiczow? smile czemu od razu nie podadzą imienia, nazwiska, adresu i Peselu? smile

>Jest k
    > asjerem czyli po odczytaniu IP zawężamy liczbę osób do kilku. Oddzielamy kobiet
    > y od mężczyzn i można teraz np. sprawdzić kto w pracy na forum zagląda :

Kto w rady na Forum zagląda? To wiedza Adninistratorzy w Banku smile

>wink Bez z
    > najomości IP nie wiemy o nim praktycznie nic.

W mailu w ktorym X prosi o wpisanie do grona użytkownikow Forum nikt nie podaje takich danych. Na Forum rowniez. Za to ludzie pisza rzeczy, ktorym wydaje sie, ze nikt nie wie, za to Ci, ktorzy go znaja moga podejrzewać kim sa. Niektore wpisu powoduja, ze wieku ludzi ma niezawionione problemu. Dlatego kasujemy niektore wpisy.
    Ale na z maila nic nie ustalisz.

> Jeśli nie napisał jak blisko ma d
    > o pracy ani jakie ma stanowisko to szukamy dalej. Wtedy mamy "na celowniku" np.
    > kilkadziesiąt osób czyli kilkadziesiąt możliwości a nie 10!*10! big_grin

Tak, tak. Czy chociaz znasz jedna osobę, ktora w ten sposob ktos ustalił?
    smile
    > Nigdy i ni
    > gdzie nie napisałem, że można to zrobić samemu.

No jak to, przeciez tyle napisales, ze np. Admini moga ustalic, a teraz piszesz, ze nie napisales, ze nożna to zrobic samemu, to mozna czy nie mozna smile

>
    > W mailu j
    > est publiczne IP które nadaje Ci provider i pod tym adresem jesteś widoczny w n
    > ecie.

Zamiast tyle gadać odpowiedz na proste pytanie: czy Ty czy ja,czy skuter czy Mobbi odczytujac nagłówek maila ktoregos z uzytkownikow jestesmy w stanie, kiedy ktos pisze aby go wpuścić na forum ustalic jego dane: prosta odpowiedz - tak lub nie!
    Nie jak, ale tak czy nie! Zrozumiałes pytanie, czy mam powtórzyć?!

>
    > Zmień metodę bo faktycznie się zamęczysz big_grin big_grin big_grin

Czytaj uważnie, nie, nie siebie, ale to pisza inni smile
    Pa
    >
  • troublemaker_recovery 06.04.13, 13:13
    ukryty_wafel napisał:

> O mailu to ty gadasz smile

"Osoby nie posiadające dostępu a chętne do udziału w dyskusji proszę o maila do Adminów."
    (mobbing_pkobp)

> Powaga? I juz jest jasne wszystko? A moze pamiętasz, ze jeszcze trzeba znac mie
    > jsce zamieszkania? Tylko po co wtedy sprawdzać IP? Wypadasz w swoje własne bledy :

"Pitolisz facet jak najarany" że pozwolę sobie Ciebie zacytować. Najpierw sprawdzasz IP, otrzymujesz miejsce zamieszkania a potem szukasz oddziału i wykazu pracowników.

> > Nie wiem dokładnie ale myślę, że jakieś kilka-kilkanaście procent ludzi k
    > > orzysta z małych dostawców internetu.
    >
    > Założenie niczym nie poparte :

www.uke.gov.pl/files/?id_plik=8979 Znajdź sobie. Zaczynasz mnie nudzić...

> Ta i pracownik umieści w liście do Admina informacje, ze mieszka na wsi, ma 3 m
    > in do oddziału samochodem piechotą furmanka lub/samolotem smile
    > Powiedz mi ilu jest takich Forumowiczow? smile czemu od razu nie podadzą imienia,
    > nazwiska, adresu i Peselu? smile

Nie musi w liście może na forum. Były wątki o tym gdzie kto pracuje. Ja właśnie piszę żeby na takie info uważać szczególnie jak ktoś ma neta u lokalnego dostawcy.

> Zabawne smile i we wsi dzisiaj maja lokalnego operatora. Pewnie syna sołtysa smile
    > Ale ubaw smile wyjasniasz juz wszystko na sile smile

Mają. Przeczytaj raport.

> Tak, tak. Czy chociaz znasz jedna osobę, ktora w ten sposob ktos ustalił? smile

Ja ustaliłem ok. 20 osób z naszego HP. Nawet bez znajomości IP. Wiedzieli, że ich szukam. Teraz mam sympatycznych znajomych, było warto smile Jedną osobę ustaliłem po tym, że przyznała się na forum, że ma służbową komórkę i napisała jak długo i w jakim kierunku do domu pociągiem wracała. Wafel, gdybym teraz pracował w banku to przynajmniej jednego z Was adminów i kilka innych osób już bym znał... big_grin

> Ale na z maila nic nie ustalisz.

Ustalę publiczne IP nadawcy.

> Zamiast tyle gadać odpowiedz na proste pytanie: czy Ty czy ja,czy skuter czy Mo
    > bbi odczytujac nagłówek maila ktoregos z uzytkownikow jestesmy w stanie, kiedy
    > ktos pisze aby go wpuścić na forum ustalic jego dane: prosta odpowiedz - tak
    > lub nie!
    > Nie jak, ale tak czy nie! Zrozumiałes pytanie, czy mam powtórzyć?!

Widzę, że Twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem dorównuje znajomości permutacji. Tak czy nie to mogę Ci odpowiedzieć jak zapytasz czy mi się siku chce. Wszystkie te poszukiwania opierają się na prawdopodobieństwie. Im więcej informacji (np. IP) tym łatwiej kogoś znaleźć i tyle. To prawdopodobieństwo w pewnych przypadkach może być bardzo wysokie.
  • ukryty_wafel 06.04.13, 15:23

> ukryty_wafel napisał:
    >
    > > O mailu to ty gadasz smile
    >
    > "Osoby nie posiadające dostępu a chętne do udziału w dyskusji proszę o maila do
    > Adminów."
    > (mobbing_pkobp)
    >

Bo to jedna z dróg, nie jedyna.

>
    > "Pitolisz facet jak najarany" że pozwolę sobie Ciebie zacytować. Najpierw spraw
    > dzasz IP, otrzymujesz miejsce zamieszkania a potem szukasz oddziału i wykazu pr
    > acowników.
    >
    No comments smile miales odpowiedziec na proste pytanie i nadal bredzisz swoje smile

>
    > Nie musi w liście może na forum. Były wątki o tym gdzie kto pracuje. Ja właśnie
    > piszę żeby na takie info uważać szczególnie jak ktoś ma neta u lokalnego dosta
    > wcy.

A ja Cie zapytałem w prostych słowach. Ilu takich ludzi jest na Forum?

>
    > > Tak, tak. Czy chociaz znasz jedna osobę, ktora w ten sposob ktos ustalił?
    > smile
    >
    > Ja ustaliłem ok. 20 osób z naszego HP. Nawet bez znajomości IP.

Cudownie smile i sprawdziłas to?

> Wafel, gdybym teraz pracował w
    > banku to przynajmniej jednego z Was adminów i kilka innych osób już bym znał..
    > . big_grin
    >
    Ale nie pracujesz.

> > Ale na z maila nic nie ustalisz.
    >
    > Ustalę publiczne IP nadawcy.

Miales odpowiedziec na proste pytanie i nic.... Głowa w mur,

>
    > > Zamiast tyle gadać odpowiedz na proste pytanie: czy Ty czy ja,czy skuter
    > czy Mo
    > > bbi odczytujac nagłówek maila ktoregos z uzytkownikow jestesmy w stanie,
    > kiedy
    > > ktos pisze aby go wpuścić na forum ustalic jego dane: prosta odpowiedz -
    > tak
    > > lub nie!
    > > Nie jak, ale tak czy nie! Zrozumiałes pytanie, czy mam powtórzyć?!
    >
    > Widzę, że Twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem dorównuje znajomości permu
    > tacji. Tak czy nie to mogę Ci odpowiedzieć jak zapytasz czy mi się siku chce. W
    > szystkie te poszukiwania opierają się na prawdopodobieństwie. Im więcej informa
    > cji (np. IP) tym łatwiej kogoś znaleźć i tyle. To prawdopodobieństwo w pewnych
    > przypadkach może być bardzo wysokie.

Patrz, proste pytanie a nie potrafisz na nie odpowiedziec smile
    Tylko ciagle sie chwalisz jaki ty boski i mądry i jakie mozliwosci ty masz.
    Nudzisz....
  • troublemaker_recovery 06.04.13, 17:21
    ukryty_wafel napisał:

> A ja Cie zapytałem w prostych słowach. Ilu takich ludzi jest na Forum?

Jak pisałem, pewnie kilkanaście procent i oni muszą szczególnie uważać na to co piszą. Jak chcesz dokładnie to sobie sam policz. Tylko bez permutacji bo się do tego nie nadają.

> > Ja ustaliłem ok. 20 osób z naszego HP. Nawet bez znajomości IP.
    >
    > Cudownie smile i sprawdziłas to?

Oczywiście, że tak smile (to Ty jesteś dziewczyną, nie ja...)

> Patrz, proste pytanie a nie potrafisz na nie odpowiedziec smile
    > Tylko ciagle sie chwalisz jaki ty boski i mądry i jakie mozliwosci ty masz.
    > Nudzisz....

Wiesz co, może faktycznie znajdź sobie gimnazjalistę z którym będziesz mógł pogadać jak nie rozumiesz mojej odpowiedzi. Za pomocą samego nagłówka ustalasz IP i ewentualnie miasto. Jak to nowy użytkownik to tylko tyle. Gdybym to był ja i ustaliłbyś miasto to natychmiast wiedziałbyś kim jestem łącząc to z wpisami na forum. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
    Tyle piszesz o rachunku prawdopodobieństwa a nic o nim nie wiesz. Rachunek pozwala rozwiązywać wiele problemów które trudno opisać i rozwiązać analitycznie. Rozwiązania te nie są dokładne, nie można napisać tak lub nie. Są jednak wystarczająco dokładne i prawdopodobne dla naszych potrzeb. Tak samo jest tutaj z szukaniem osób. Ty tego zupełnie nie rozumiesz, ja to robiłem. Idź się poucz i jak coś zrozumiesz wróć to pogadamy.
    Pytanie "tak" lub "nie" czasami okazuje się głupie, tak jak teraz niestety...
  • troublemaker_recovery 05.04.13, 17:13
    ukryty_wafel napisał:

> Możesz czarować skromnych pracowników Banku.
    > Ale nie mnie smile

Nie śmiałbym Cię pomylić ze skromnym pracownikiem banku <rofl>
  • ta-bulla-rasa 05.04.13, 13:30
    ukryty_wafel napisał:

> Kto chce wrocic i na prawde dyskutowac, wystarczy, ze napisze do mnie maila i p
    > oda nick.

A jednak nie zrozumiałeś. Jestem zaskoczony sadsadsad
    Komunikacja za pomocą maila nie budzie zaufania wielu chcących pisać. Jeśli tego nie przeskoczymy to będą pisać na tym forum lub innym nowym, ale nie wrócą na stare smieci. Zaufanie rzecz bezcenna smile
  • kotwica110 05.04.13, 23:26
    pani w. zastanów się co ty robisz,raz zapraszasz do powrotu na twoje forum, a za chwile znowu straszysz, obrażasz ,poniżasz. gdzie sa te twoje standardy, etykieta i inne bzdury?
  • elka302 06.04.13, 01:40
    ukryty_wafel napisał:

> i z banku. To jest troska wylacznie o Was. Chcecie miec sprawy w sadzie?
    > Wątpię. Niestety wielu czytelników Forum potrafi po tym co piszecie Was zidenty
    > fikować. Nie trzeba do tego angażować policji.
    > Co do tresci. Niestety wielu z Was ujawnia tajemnice banku. W artykule, ktory w
    > kleila Elka, ujawnianie tajemnice związane z nasz praca. Nawet nie chce pisac c
    > o tam jest, ale wystarcza, by wielu naszych pracownikow mogło sie bać. Osoba, k
    > tora współpracowała z dziennikarzem nie miała zielonego pojecia co robi. Na szc
    > zescie dziennik jest niszowy, ale mam nadzieje, ze nie trafi do rak przestępców
    > . Cała treść artykułu to nic nowego. Dlatego Elka, pomysł co wklejasz, bo czasa
    > mi wasze poczucie krzywdy rodzi krzywdę innych. Osoby tam piszący podszyky sie
    > pod pracownikow Banku. Te osoby miały spore trudnosci. O tym "donosiciele" nie
    > pomyśleli. Nasza troska o to co piszecie wynika z troski o ludzi - obrażeni lud
    > zie w Banku szukaja tych, ktorzy ich atakują. To normalna reakcja obronna. Dlat
    > ego czasami kasujemy wpisy, ktore pozwalają zidentyfikować autora.

Waflu, nie rozśmieszaj mnie. Ludzie współpracujący z dziennikarzami podszyły się pod pracowników banku?? A skąd niby Ci ludzie mieliby znać takie szczegóły?
    Poza tym nie uważam aby wklejenie takiego linka mogłoby być karalne. Przecież to nie ja jestem autorem tego artykułu, nie ja udzieliłam takiego wywiadu. A straszenie mnie sądem, że chcę tu wkleić link do danego artykułu zakrawa na kpinę. Znów straszysz i to właśnie tutaj, na naszym Nowym Forum.
    Czy ty uważasz, że ludzie są aż tak ociemniali i nie widzą co się dzieje? Stuknij się w głowę i trochę pomyśl. Sorry...przecież ty już wszystko wiesz i nie będziesz słuchać jakiejś tam Elki.
    Ja swoją godność mam i nie będę się prosić abym mogła pisać na TWOIM FORUM. Ono umrze szybciej niż ci się wydaje...właściwie już umarło. Dyskutujesz sam/a ze skuterem...nawet nie podobają wam się kabarety Almy bo...no właśnie smile))
    Z tobą nie ma co dyskutować, wszystko wywracasz do góry nogami...zatem powodzenia na TWOIM FORUM wink
  • ukryty_wafel 06.04.13, 02:35
    elka302 napisał(a):

>
    > Waflu, nie rozśmieszaj mnie.

Śmiejesz sie, bo niewiele z tego co pisze rozumiesz.

> Ludzie współpracujący z dziennikarzami podszyły si
    > ę pod pracowników banku??

Tak.

> A skąd niby Ci ludzie mieliby znać takie szczegóły?

Od tych, ktorzy ukrywając swoja tożsamośc podszyli sie pod osoby realnie pracujące w Banku.

> Poza tym nie uważam aby wklejenie takiego linka mogłoby być karalne.

No wlasnie tego nie jestes w stanie rozumiec, bo jestes chyba za durna

> Przecież t
    > o nie ja jestem autorem tego artykułu, nie ja udzieliłam takiego wywiadu.

Ale tego wywiadu udzieliła pinda, ktora nie rozumiejąc co ujawnia, zaspokoila potrzeby dziennikarzyny, za to ujawniła informacje, ktore uderzyły w niewinnych ludzi a moga sprawić, ze pracownicy banku moga miec kłopoty.

> A str
    > aszenie mnie sądem, że chcę tu wkleić link do danego artykułu zakrawa na kpinę.

Wiesz, nie grzeszysz rozumem niestety. Wróć do tego co napisałem i postaraj sie na spokojnie to zrozumiec.

> Znów straszysz i to właśnie tutaj, na naszym Nowym Forum.

A ty sie tak boisz, ze sikasz w majtki. Jesli chociaz jednej osobie w banku, wydarzy po tym artykule krzywda, to i dziennikarz i osoby, ktore tam chlapaly jezorem beda pociagnieci do odpowiedzialności - kumasz? Z tego co piszesz, nawet nie masz zielonego pojecia, co z informacji przekazanych dziennikarzowi jest niebezpieczne dla innych.
    I te baby były glupie, i dziennikarz był idiota i ty rozpowszechniajac ten artykuł wykazalas sie indolencja. Ja widziałem, jak pare osob w banku czytało to z niedowierzaniem patrząc, ze robia to pracownicy Banku!

> Czy ty uważasz, że ludzie są aż tak ociemniali i nie widzą co się dzieje?

Tak, tak uwazam. Jest wielu durniów, niedouczonych imbecyli, ktorym Pan Bóg rozum odebrał wiec pitola rzeczy, ktore uderzają w naszych kolegow, kolezanki, a nawet klientów.
    Tak, tak uwazam.

> Stukn
    > ij się w głowę i trochę pomyśl.

Ja mysle Elka. Ty jestes niestety bezmyślna. Niestety nie ty jedna.

>Sorry...przecież ty już wszystko wiesz i nie bę
    > dziesz słuchać jakiejś tam Elki.

Owszem. Nie bede. Dlatego nie masz powrotu na nasze Forum.

> Ja swoją godność mam

Nie przecze. Masz godność i nic poza tym.

>nie będę się prosić abym mogła pisać na TWOIM FORUM.

Ty nawet jak poprosisz, nie masz i nie bedziesz miała tak wejścia, Bo stanowisz zagrożenie dla ludzi. Wlasnie z tym poziomem głupoty, jaka zaprezentował dziennikarzyna, ktorego rozpragowalas z własnej głupoty smile

>Ono
    > umrze szybciej niż ci się wydaje...

Z tego co teraz napisalas to jestem pewien, ze nie umrze. I powiem wiecej, jesli tu sa jeszcze ludzie myślący i patrzacy dalej niz własny nos, to wiedzac, ze w naszym banku chroni sie pewne informacje ze wzgledu na dobro i zycie wielu ludzi, o pewnych rzeczach głośno sie nie mowi nawet dla najbardziej szczytnych idei i zasad. Bo bank to nie warzywniak. Kumasz to Elka?
    Wątpię.

>właściwie już umarło.

Srata tata. To forum juz zdycha.. Nasze ma sie dobrze.

>Dyskutujesz sam/a ze
    > skuterem..

Sam ze Skuterem piszemy sobie na priva albo bede rozmawiał przez telefon smile

>.nawet nie podobają wam się kabarety Almy bo...no właśnie smile))

No wlasnie, bo jestesmy inteligentniejsi od ciebie. I dlatego mi sie one nie podobaja.

> Z tobą nie ma co dyskutować,

Ty? Rzeczywiscie nie masz o czym dyskutowac.

>wszystko wywracasz do góry nogami...

Ha ha ha. Ja stawiam to na nogach smile z powrotem

>zatem powodzen
    > ia na TWOIM FORUM wink

A dziekuje.
  • elka302 06.04.13, 12:44
    ukryty_wafel napisał:

> Śmiejesz sie, bo niewiele z tego co pisze rozumiesz.

Wiać niekumata jestem tak jak ty

> Poza tym nie uważam aby wklejenie takiego linka mogłoby być karalne.

> No wlasnie tego nie jestes w stanie rozumiec, bo jestes chyba za durna

Znów ubliża

> Ale tego wywiadu udzieliła pinda, ktora nie rozumiejąc co ujawnia, zaspokoila p
    > otrzeby dziennikarzyny, za to ujawniła informacje, ktore uderzyły w niewinnych
    > ludzi a moga sprawić, ze pracownicy banku moga miec kłopoty.

No tak...zapewne zostaną internowani smile))

> > a straszenie mnie sądem, że chcę tu wkleić link do danego artykułu zakrawa na
    > kpinę.

> Wiesz, nie grzeszysz rozumem niestety. Wróć do tego co napisałem i postaraj sie
    > na spokojnie to zrozumiec.

Znów mnie obraża ...

> > Znów straszysz i to właśnie tutaj, na naszym Nowym Forum.
    >
    > A ty sie tak boisz, ze sikasz w majtki. Jesli chociaz jednej osobie w banku, wy
    > darzy po tym artykule krzywda, to i dziennikarz i osoby, ktore tam chlapaly jez
    > orem beda pociagnieci do odpowiedzialności - kumasz? Z tego co piszesz, nawet n
    > ie masz zielonego pojecia, co z informacji przekazanych dziennikarzowi jest nie
    > bezpieczne dla innych.
    > I te baby były glupie, i dziennikarz był idiota i ty rozpowszechniajac ten arty
    > kuł wykazalas sie indolencja. Ja widziałem, jak pare osob w banku czytało to z
    > niedowierzaniem patrząc, ze robia to pracownicy Banku!

Wiesz? Ja też widziałam jak cały Bank to czytał: pracownicy, kierownicy, naczelnik, Dyrektor...
    Każdy zamknął buzię bo wiedział, że gdy się odezwie w tym temacie wyleci z pracy za szeszerzenie jakiejś dzikiej propagandy...

Czy ty uważasz, że ludzie są aż tak ociemniali i nie widzą co się dzieje?

> Tak, tak uwazam. Jest wielu durniów, niedouczonych imbecyli, ktorym Pan Bóg roz
    > um odebrał wiec pitola rzeczy, ktore uderzają w naszych kolegow, kolezanki, a n
    > awet klientów.
    > Tak, tak uwazam.

Tym razem obraża wielu pracowników, którzy mieli odwagę się odezwać....

> Ja mysle Elka. Ty jestes niestety bezmyślna. Niestety nie ty jedna.
    > Dlatego nie masz powrotu na nasze Forum.
    > nie masz i nie bedziesz miała tak wejścia, Bo stanowisz
    > zagrożenie dla ludzi. Wlasnie z tym poziomem głupoty, jaka zaprezentował dzien
    > nikarzyna, ktorego rozpragowalas z własnej głupoty smile
    > o pewnych rzeczach głośno sie nie mowi nawet dla najbardziej szczytnych id
    > ei i zasad. Bo bank to nie warzywniak. Kumasz to Elka?
    > Wątpię.

>.nawet nie podobają wam się kabarety Almy bo...no właśnie smile))

> No wlasnie, bo jestesmy inteligentniejsi od ciebie. I dlatego mi sie one nie po
    > dobaja.

Zatem nic dodać nic ująć. W opinii wafla jesteśmy durnotami, imbecylami itd...chyba użył już wszystkich epitetów pod naszym adresem, których cytować mi się nawet nie chce bo jestem mniej inteligentna niż ON!!!
  • ukryty_wafel 06.04.13, 12:56
    elka302 napisał(a):

> Wiać niekumata jestem tak jak ty

Gdybys była kumata, to bys nie napisała powyższego zdania smile
    >
    > > Poza tym nie uważam aby wklejenie takiego linka mogłoby być karalne.
    >
    > > No wlasnie tego nie jestes w stanie rozumiec, bo jestes chyba za durna
    >
    > Znów ubliża

Nic z tych rzeczy - stwierdzam fakt, ktorego nie dostrzegasz.
    >

>
    > > Wiesz, nie grzeszysz rozumem niestety. Wróć do tego co napisałem i postar
    > aj sie
    > > na spokojnie to zrozumiec.
    >
    > Znów mnie obraża ...

Stwierdzam fakt.

>
    > Wiesz? Ja też widziałam jak cały Bank to czytał: pracownicy, kierownicy, naczel
    > nik, Dyrektor...

Niom, i co?

> Każdy zamknął buzię bo wiedział, że gdy się odezwie w tym temacie wyleci z prac
    > y za szeszerzenie jakiejś dzikiej propagandy...

No widzisz. Czyli nie zrozumieli tego tekstu. Tak jak ty. Akurat to mnie nie zdziwiło.

> Czy ty uważasz, że ludzie są aż tak ociemniali i nie widzą co się dzieje?

Niektorzy na pewno tak.
    >

> Tym razem obraża wielu pracowników, którzy mieli odwagę się odezwać....

Ja stwierdzam fakty, nie dotyczą one wszystkich, jesli nie zrozumiałaś, to dotyczy to tylko durniów, a takich tez mamy w banku, czyż nie?

>
    > Zatem nic dodać nic ująć. W opinii wafla jesteśmy durnotami, imbecylami itd...

Sorry, ale ja to napisałem o tobie a nie o wszystkich. Ciekawe, ze nawet tego nie zauwazylaś.

>
    > hyba użył już wszystkich epitetów pod naszym adresem,

Pod twoim adresem. To nie epitety, to stwierdzenie faktu, czytam co piszesz i robisz i wyciągam z tego wnioski. Ty jestes głupia, wiec nie rozumiesz co pisze. Teraz czujesz sie zagubiona i usilujesz to co pisałem o tobie przypisać wszystkim. A to nieprawda. Wiekszosc osob stad to inteligentni ludzie. Mnie stac na to by tu napisac co mysle.

>których cytować mi się na
    > wet nie chce bo jestem mniej inteligentna niż ON!!!

No jestes. Szkoda, ale jestes.
  • elka302 06.04.13, 13:08
    ukryty_wafel napisał:

> Ja stwierdzam fakty, nie dotyczą one wszystkich, jesli nie zrozumiałaś, to doty
    > czy to tylko durniów, a takich tez mamy w banku, czyż nie?

> Sorry, ale ja to napisałem o tobie a nie o wszystkich. Ciekawe, ze nawet tego n
    > ie zauwazylaś.
    > > hyba użył już wszystkich epitetów pod naszym adresem,
    >
    > Pod twoim adresem. To nie epitety, to stwierdzenie faktu, czytam co piszesz i r
    > obisz i wyciągam z tego wnioski. Ty jestes głupia, wiec nie rozumiesz co pisze.
    > Teraz czujesz sie zagubiona i usilujesz to co pisałem o tobie przypisać wszyst
    > kim. A to nieprawda. Wiekszosc osob stad to inteligentni ludzie. Mnie stac na t
    > o by tu napisac co mysle.

Większość osób inteligentni...wiem, tego nie muszisz udowadniać. Nieinteligentni są Ci, którzy mają inne ZDANIE NIŻ TWOJE :p
  • ukryty_wafel 06.04.13, 15:17
    Nie Elka. Wsrod wielu ludzi, ktorzy ze mna sie nie zgadzaja i z ktorymi ja sie czasami nie zgadzam, jest wielu inteligentnych ludzi.
    smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka