06.04.13, 02:10
Kazda osoba, ktora tutaj obieca, ze bedzie zachowywać regulamin Forum pracownikow PKO BP, zechce na forum wrocic by rozmawiac, realnie sie wspierać, pomagac, dyskutowac a nie trollowac i obrazac innych, nawet nadal nie zgadzając sie z innymi w tym ze mna, wystarczy ze tutaj zajrzy, przemyśli sprawe i powie, ze chce wrocic, to jak tylko tu zajrze, zaraz ma wejście na nasze Forum. Oczywiscie mam swiadomosc, ze ta informacja moze zostac wykasowana. Ale uwierzycie, jako Admini nie mamy czesto innej metody jak ban. Jesli nie chcecie pisac Donald by wszystko wyjasnic, nie mamy mozliwosci na nieuaktywnionych profilach wytlumaczyc Wam czemu usuwany niektore posty czy banujemy. Wiekszosc banow była na czas określony, na 2-3 dni. Ale zmieniając nicki, nie piszac nampriv odbieraliscie nam mozliwosc działania.

Zachęcam do powrotu. Rozumiem, jesli nadal jestescie obrażeni. Dla wielu osob postawienie ma swoiim było ważniejsze niz interes i dobro innych.
Macie szanse zacząć wszystko od nowa, bez obrazania sie i innych, uszanowania odmiennych pogladow innych punktow widzenia. Zastanówcie sie, czy naprawde mozliwosc rzeczowej dyskusji nie da wszystkim wiecej niz bezsensowne opluwanie firmy, ktora daje nam wszystkim zyc.
Nie oszukujmy sie. Wiemy, ze jest wiele rzeczy, ktore trzeba zmienic. Jest wiele patologii, ktora trzeba wykorzenic. Ale trzeba to robic z głowa, a nie ryczac i opluwajac własna firmę i kolegow z pracy.
Bede tu zaglądał.
Pozostawione tu informacje pozwolą mi przywrócić Wam mozliwosc nietylko czytania, apeli pisania na naszym Forum. Prosze tylko byscie zrozumieli, ze bez porzadku nasze forum traci wiarygodność.

To do zobaczenia?

Edytor zaawansowany
  • troublemaker_recovery 06.04.13, 10:22
    ukryty_wafel napisał:

> Macie szanse zacząć wszystko od nowa

Wafel ja tam jestem od dawna, nie muszę wracać big_grin A teraz szukaj, szukaj...
    A tak poza tym może pokazałbyś, że masz jaja i zrezygnował z bycia Adminem? Niezależnie od tego czy mamy rację czy nie to Ty jesteś źródłem konfliktu. Zauważyłeś, że nikt nie pisze tyle o Almie, Mobbim albo Skuterze? Jeśli piszą to często pozytywnie. Ludzie nie chcą Admina który kłamie, obraża i poniża ludzi. Udowodnij, że nie jesteś kimś kto MUSI nim być...
  • ukryty_wafel 06.04.13, 12:43
    troublemaker_recovery napisał:

> ukryty_wafel napisał:
    >
    > > Macie szanse zacząć wszystko od nowa
    >
    > Wafel ja tam jestem od dawna, nie muszę wracać big_grin

Domyślam sie smile

>A teraz szukaj, szukaj...

Nie jestem ani Kotwica ani Academus smile

> A tak poza tym może pokazałbyś, że masz jaja

Wiesz, ja nic nie musze pokazywać. Zycie pokaze.... Ty nie masz jaj, wyrzucają Cie ale wrcasz smile bez dumy, bez honoru.

>i zrezygnował z bycia Adminem?

Nie ma powodu. Za bardzo tego chcesz.

>Nie
    > zależnie od tego czy mamy rację czy nie to Ty jesteś źródłem konfliktu.

Nie, to nieprawda. I nie masz racji smile a brak racji odbiera ci uzasadnienie smile

>Zauważy
    > łeś, że nikt nie pisze tyle o Almie, Mobbim albo Skuterze?

Aha, czyli to, ze ktos wiecej pisze o mnie, to znaczy, ze ja jestem winny? Cudowna logika smile

> Jeśli piszą to częst
    > o pozytywnie. Ludzie nie chcą Admina który kłamie, obraża i poniża ludzi.

Wiesz, ja nie kłamie. Ale ty tak twierdzisz. No trudno, w Twojej ocenie to komplement. smile

>Udowo
    > dnij, że nie jesteś kimś kto MUSI nim być...

Nigdy nie musze. Nawet nie prosiłem o Admina. Dostałem go z zaskoczenia i tak zostało.
    I w odróżnieniu od ciebie tak nie wymiekam. Bo jakis facecie tego chce.

• elka302 06.04.13, 12:54
    ukryty_wafel napisał:

> Nawet nie prosiłem o Admina. Dostałem go z zaskoczenia i tak z
    > ostało.

Wiesz co waflu? Dostałeś Admina najprawdopodobniej z rozkazu Banku. Mobbi pisał, że postraszono go prokuraturą...Ty się z tego wyśmiewasz (jak zwykle z resztą bo prawda boli)
    Szukałam tego postu ale niestety, prawdopodobnie wykasowany (bo niewygodny, zastraszający jednocześnie forumowiczów). Zniknęły nawet inne posty a wskazujące, że Ty za dużo kłapiesz jęzorem (to twoje określenie na wolność wypowiedzi).

>Ty nawet jak poprosisz, nie masz i nie bedziesz miała tak wejścia, Bo stanowisz zagrożenie dla ludzi. Wlasnie z tym poziomem głupoty,

Jak widzicie...nie każdy ma tam wstęp bo stanowi zagrożenie smile)

• troublemaker_recovery 06.04.13, 13:30
    elka302 napisał(a):

> >Ty nawet jak poprosisz, nie masz i nie bedziesz miała tak wejścia, Bo stan
    > owisz zagrożenie dla ludzi. Wlasnie z tym poziomem głupoty,

Ja też nie. Bo jestem świnia big_grin Ta amnestia jakaś niepełna big_grin
  • ukryty_wafel 06.04.13, 15:10
    elka302 napisał(a):

> Wiesz co waflu? Dostałeś Admina najprawdopodobniej z rozkazu Banku.

Ale ubaw smile Podziwiam Twoj tok myślenia smile

>Mobbi pisał
    > , że postraszono go prokuraturą...

Mobbi napisal cos innego. Nikt go nie straszył.

>Ty się z tego wyśmiewasz (jak zwykle z resztą
    > bo prawda boli)

Z czego? Z tych rojen to sie śmieje, bo znam fakty smile

> Szukałam tego postu ale niestety, prawdopodobnie wykasowany (bo niewygodny, zas
    > traszający jednocześnie forumowiczów).

Jego nie było. smile

>Zniknęły nawet inne posty a wskazujące,
    > że Ty za dużo kłapiesz jęzorem (to twoje określenie na wolność wypowiedzi).

Aha.... To jest zabawne smile

> Jak widzicie...nie każdy ma tam wstęp bo stanowi zagrożenie smile)

Owszem, nie wszyscy. Kazdy minus ty smile

>
  • troublemaker_recovery 06.04.13, 13:26
    ukryty_wafel napisał:

> Ty nie masz jaj, wyrzucają Cie ale wrcasz smile bez dumy, bez honoru.

Nie Misiek, wydaje Ci się big_grin Po Twoich ostatnich obelgach przeszedłem tutaj wiedząc, że mnie wywalisz. To ja sam zrezygnowałem. Pitolisz jak najarany (tak to leciało?) smile
  • ukryty_wafel 06.04.13, 15:13
    Nie wywalilbym Cie. Kiedy Mobbi zapytał sie mnie, czyncie wpuścić, powiedziałem mu, żebyś wszedł na poprzednim nicku i uszanowal ludzi, ktorzy z Toba sie nie zgadzaja. I jednoczesnie powiedziałem, ze nienwierze, bys znowu nie zrobił zadymy. No i zrobiles.
    Wyleciales za ciężkie naruszenie Netykiety. Zrobiłem to po konsultacji z innymi Adminami.
    I takie sa fakty. Nie musisz gdybać. smile
  • troublemaker_recovery 06.04.13, 17:33
    ukryty_wafel napisał:

> Wyleciales za ciężkie naruszenie Netykiety

Jakiej netykiety? Ogarnij się. Nie naruszyłem żadnej netykiety. Nawet ostatnio zgłaszałem do Mobbiego naruszenie regulaminu czyli Twój chamski wpis do usunięcia. Mobbi kompletnie nie reaguje. Zachowuje się jak bezradne dziecko. Wpisy chamskie ewidentnie naruszające regulamin a On chce żebym się z Tobą dogadał?! Ty rządzisz na tym forum. Jakie konsultacje? Jesteś tam nietykalny.
    I nie wyjeżdżaj mi znowu z prywatną korespondencją. Ja z Wami dwoma prywatnie nie korespondowałem. O decyzjach Adminów pisać będę bo regulamin jest (powinien być) taki sam dla wszystkich.
  • ex-ex-ex 06.04.13, 12:20
    ukryty_wafel napisał:

> To do zobaczenia?
    >
    No widzisz, robisz jednak postępy smile. Niby napisałeś, ż odrzuciłeś moje propozycje, a krok po kroku, po cichu je realizujesz. Niech Ci będzie. To nie mnie tu zależy na poklasku, więc mogę Cinoddać prawa własności do tego pomyslu.
    Musisz coś zrobić bo Stare Forum zamiera. Zaprzeczając temu faktowi rzeczywistości nie zmienisz.
    Ludzie stracili zaufanie do Starego Forum. Można będzie je odzyskać, ale żeby to zrobić musisz pokonać swoje ograniczenia, zrozumieć że nie Ty masz w tym sporze rację i pokazać forumowiczom, że więcej nie będziesz atakował swoich adwersarzy i pogodzisz się z odmiennymi zdaniami i zrezygnujesz z siłowego narzucania swoich pomysłów. Twój Regulamin nic nie ucywilizował smile.
    Powodzenia
    Pa a nawet buźka smile
  • ukryty_wafel 06.04.13, 12:48
    ex-ex-ex napisała:

> ukryty_wafel napisał:

> Niech Ci będzie. To nie mnie tu
    > zależy na poklasku,

Czyli mi zalezy? Blad.

>więc mogę Cinoddać prawa własności do tego pomyslu.

Wiesz, nie masz patentu na myślenie smile Generalnie nie pamietam zupełnie twoich propozycji.

> Musisz coś zrobić bo Stare Forum zamiera.

Nie. Zamarlo chamstwo, rozwalanie forum. To normalne. smile

> Zaprzeczając temu faktowi rzeczywisto
    > ści nie zmienisz.

Zobaczymy, rzeczywistosc sama to pokaze smile

> Ludzie stracili zaufanie do Starego Forum.

Jakos fakty mi znane temu przeczą smile

>Można będzie je odzyskać, ale żeby t
    > o zrobić musisz pokonać swoje ograniczenia, zrozumieć że nie Ty masz w tym spor
    > ze rację i pokazać forumowiczom, że więcej nie będziesz atakował swoich adwersa
    > rzy

Nie atakuje swoich adwersarzy.

>i pogodzisz się z odmiennymi zdaniami

Ja nie tylko rozumiem, ze inni maja inne zdanie, ale jestbto dla mnie normalne, ze maja odmienne zdanie niz ja. Dziwie sie tylko, jak z tego powodu sie obrażają albo atakują.

>i zrezygnujesz z siłowego narzucania
    > swoich pomysłów. Twój Regulamin nic nie ucywilizował smile.

Ucywilizowal. I nie ulegnie zmianie. Koniec i kropka.

> Powodzenia
    > Pa a nawet buźka smile

A Buzka smile
  • ex-ex-ex 09.04.13, 08:37
    ukryty_wafel napisał:

> ex-ex-ex napisała:

> > Musisz coś zrobić bo Stare Forum zamiera.
    >
    > Nie. Zamarlo chamstwo, rozwalanie forum. To normalne. smile
    >
    > > Zaprzeczając temu faktowi rzeczywisto
    > > ści nie zmienisz.
    >
    > Zobaczymy, rzeczywistosc sama to pokaze smile
    >
    Powoli pokazuje smile.
    Czy to już czas by przyznać mi rację ?
    Tylko czy nie jest już za późno?
  • scooter004 06.04.13, 13:52
    ukryty_wafel napisał:

>Prosze tylko byscie zrozumieli, ze bez porzad
    > ku nasze forum traci wiarygodność.
    >
    > To do zobaczenia?
    >
    Forum które założyła mobbing_pkobpnistnieje już kilka lat.
    Wcześniej nie miało problemu z wiarygodnością. A regulaminu nie było. Wystarczył rgulamin forum gazety i netykieta.
    Forum zaczeło tracić wiarygodnośc zmpojawieniem się Ciebie. Najpierw jako kobiety później jako mężczyzny.
    Forum zaczeło też tracić wiarygodność bo działania prze Ciebie podejmowane przeczą słowom które piszesz.
    Piszesz że nie wolno obrażać. Sam nazywasz kogoś idiotą. Na zwróconą uwagę piszesz że nie obrażasz tylko stwierdzasz fakt.
    Gdy Ciebie ktoś nazwie idiotą wpis usuwasz.
    Dlatego dzieje się to co widać. Na tamtym forum wpisów ciraz mniej. Na tym coraz więcej.
    Tylko Ty możesz to zmienić.
    Ale musiałbyś przyznać większości rację. Nie widzę w Tobie takiej woli. To spowoduje że prawdziwavdyskusja będzie tutaj. Tam będziesz dyskutował ze skuterem może myszą i racjonalnym. Tu będą dyskutowali pozostali obecni i byli pracownicy banku którym chce się coś napisać.
    To rezultat Twojej pracy.
  • ukryty_wafel 06.04.13, 15:15
    No to jak juz wszystko wiesz, to po co miałbym Ci pisac, ze jest inaczej?
  • ex-ex-ex 08.04.13, 12:49
    scooter004 napisał:

> Piszesz że nie wolno obrażać. Sam nazywasz kogoś idiotą. Na zwróconą uwagę pisz
    > esz że nie obrażasz tylko stwierdzasz fakt.
    > Gdy Ciebie ktoś nazwie idiotą wpis usuwasz.

Na takie przypadki zwracałem uwagę na tamtym forum. Moje wpiosy były usuwane. Na końcu ban i po kłopocie. Ale zbanować można użytkownika, problem trudniej.
  • troublemaker_recovery 12.04.13, 11:13
    ukryty_wafel napisał:

> Zachęcam do powrotu. Rozumiem, jesli nadal jestescie obrażeni. Dla wielu osob p
    > ostawienie ma swoiim było ważniejsze niz interes i dobro innych.

Wpadło mi w oko coś takiego goo.gl/IpDDR Pamiętacie historię nC+ i wściekły atak trolli (czyt. niezadowolonych klientów) na ich profil na FB? Jak to przeczytałem to zacząłem się zastanawiać dlaczego po prostu nie ogłosili amnestii dla niezadowolonych... wink big_grin
  • kotwica110 14.04.13, 13:01
    pani w. pierwsza oszustko pko bp amnestia jest dla przestepców a je sobie nie mogę przypomnieć żeby tu byli jacyś przestępcy, nie ubliżaj ludziom którzy piszą na tym i na twoim forum.
  • wilk.z.lasu 14.04.13, 14:14
    kotwica110 napisał:

> pani w. pierwsza oszustko pko bp amnestia jest dla przestepców a je sobie nie
    > mogę przypomnieć żeby tu byli jacyś przestępcy, nie ubliżaj ludziom którzy pisz
    > ą na tym i na twoim forum.

Panie Exworker daj pan w końcu spokój i jeśli budujesz to forum to nie buduj go na negacji tylko na czymś pozytywnym.
  • kotwica110 14.04.13, 14:42
    pani w. nie zasmiecaj tego forum swoimi wpisami,nie trolluj.
    rozumiem ,że wszedzie widzisz exworkera ale jestes w błedzie.
  • exworker 14.04.13, 18:00
    Nie jestem Kotwicą. Jak chcecie ubliżać exworkerowi to ubliżajcie mnie a nie Jemu.
  • p-p-i 24.04.13, 18:10
    apel marny. musisz zacząć używać języka korzyści.
  • agrafek10 26.04.13, 22:41
    Heheh smile

Nieaktualne. Obecnie MS oceni Cię za entuzjazm.I czy ewentualnie kupiłby u Ciebie produkt.

Nieważne, że produkt do d..y. Maja Ci się oczy świecić jak będziesz go przedstawiał smile))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka