Dodaj do ulubionych

opinia studentów

25.04.13, 08:18
międzynarodowa organizacja studencka AIESEC przeprowadziła badania opinii studentów dotyczące pracodawców.
awansowaliśmy w rankingu na 6 miejsce.
fajnie.

najważniejszymi czynnikami wyboru studentów były:
wynagrodzenie
dobra atmosfera pracy
poziom satysfakcji
szacunek dla życia prywatnego

A SKĄD ONI CZERPALI WIEDZĘ NA TEN TEMAT ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ WYROBIENIA SOBIE OPINII????

i niestety z ogromną przykrością muszę stwierdzić, że i na moim "poletku" szefostwo zaczyna wymyślać cuda.... ups... sorki.... wykazują się kreatywnością. zaczynam zastanawiać się nad wystosowaniem pisemka do PIP. sad
Edytor zaawansowany
  • exworker 25.04.13, 09:47
    Tak, to prawda. Wystarczy wziąć jakąś grupę nie związaną z pracą w banku i wysnuwać wnioski, jaki to super pracodawca.

Proponuje takie badanie - atrakcyjność pracy w kopalni miedzi wg zawodowych baseballistów.

Co za bzdura. Niech podadzą publicznie co sądzą o pracy w pko jego pracownicy.
  • s.mok_wawelski 25.04.13, 15:16
    fig-a75 napisała:

> A SKĄD ONI CZERPALI WIEDZĘ NA TEN TEMAT ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ WYROBIENIA SOBIE OPI
    > NII????
    >
    Z praktyk, rozmow ze starszymi koleżankami i kolegami, wymiany uwag na spotkaniach rodzinnych, z forów internetowych. Z tych samych co my gdy szukamy pracy w innych miejscach smile.
    Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma smile
  • troublemaker_recovery 25.04.13, 20:44
    fig-a75 napisała:

> A SKĄD ONI CZERPALI WIEDZĘ NA TEN TEMAT ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ WYROBIENIA SOBIE OPI
    > NII????

Wujka google trzeba pytać wink

"I tak przy ocenie poszczególnych pracodawców to image i popularność firmy, jej aktywność na rynku oraz branża odpowiadająca zainteresowaniom, zwłaszcza ekonomicznym, to główne czynniki, które były brane pod uwagę. Spodziewana wysoka płaca w danej firmie to kolejny kluczowy element decydujący o ocenie atrakcyjności potencjalnych pracodawców."

"Główne źródła wiedzy o pracodawcach to dla studentów przede wszystkim Internet oraz rekomendacje znajomych pracujących w danej firmie, a także informacje o firmie rozpowszechniane w środkach masowego przekazu."

"Branże związane z finansami są najchętniej wskazywane jako potencjalne miejsce pracy przez badanych studentów (pierwsze 3 wymienione)."

Do tego ładne wykresy wink - goo.gl/m84hs

Zauważcie jak dużą przewagę mają branże związane z finansami, to już ustawia wyniki. Duże, znane firmy w których spece od PR dobrze zrobili swoją robotę i studenciaki szczęśliwe wink Jak jest naprawdę przekonują się jak wyjdą po dniu pracy z kasy i staną pod białą tablicą wink Tak to chyba dzisiaj wygląda? wink
  • fig-a75 25.04.13, 23:04
    w sumie.... to ja też kiedyś miałam bardzo dobre zdanie o pko, jako pracodawcy. ale mi przeszło, jak sobie popracowałam.
  • exworker 25.04.13, 23:11
    Nie ma się czego wstydzić, ja kiedyś byłem dumnym i oodanym pracownikiem. Otrzeźwienie przyszło później.
  • elka302 25.04.13, 23:20
    Ja dumna nie byłam ale cieszyłam się do jakiegoś czasu, że pracuję w PKO BP. Czar prysł gdy zaczęły się wyścigi szczurów. Coraz większe i prawie niewykonalne plany sprzedażowe zrobiły swoje. Teraz każdego dnia modlę się abym zdobyła chociaż kilka punktów, aby nie było dnia bez sprzedaży bo....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.