Dodaj do ulubionych

Czas na moje pozegnanie

15.07.13, 21:29
Chcialem sie pozegnac, podejrzewam ku uciesze wiekszosci.

Wraz z odejsciem wafla, cenzure na forum obecnych i bylych pracownikow pko mozna uznac za zakonczona. W duzej mierze i ja juz nie mam tacji bytu, gdyz wiekszosc mojej aktywnosci - co nie bylo moim zamierzeniem ani planem - skoncentrowalem na walce z taze cenzura.

Przepraszam, jesli ktos poczul sie przeze mnie obrazony. Winne sa emocje, ktorymi przesiaknieta byla walka o forum. Nie tlumaczy mnie to ale moze choc troche usprawiedliwia.

Cenzura naszego forum podlegala takim samym mechanizmom, jakich doswiadczylem w pracy i ktore spowodowaly zlozenie przeze mnie wypowiedzenia ( nie bez zalu ). Zastraszanie, ponizanie, odmawianie prawa glosu, nepotyzm. Stad tez tyle energii poswiecilem naszem forum.

Jeszcze raz - trzymajcie sie, pamietajcie, wina nie lezy w Was, nie dajcie sobie tego wmowic.
Edytor zaawansowany
  • exworker 15.07.13, 21:31
    Aha, waflu, ja czuwam, jesli wrocisz to i ja wroce i zaczne.....hmmm....degrengolade Twojego forum ( spodobal mi sie Twoj zwrot ) wink
  • rompil 16.07.13, 15:53
    exworker napisał:

> Aha, waflu, ja czuwam, jesli wrocisz to i ja wroce

Jesli takie zwycięstwo sprawia ci satysfację, to zostawię to bez komentarza.

Pamiętaj o jednym - prawdę można opluć, zagłuszyć, usunąć wpis, ale ona nadal jest. A tycy ludzie jak ty szybki przemijają.
  • zocha37 15.07.13, 21:45
    Trzymaj się zdrowo Exworkerze i powodzenia Ci życzę z całego serca.
    Pamiętasz? Prawda zwycięży! No i zwyciężyła i Ty masz również w tym swój udział, kto wie czy nie największy kiss
    --
    alma590=parias86=babulina6=zocha37
    wiki260
  • mistrzciemnosci 16.07.13, 05:29
    Szefie (Waflu znaczy sięwink). Dziękuję za potwierdzenie moich teorii. Mimo chwil zwątpienia cały czas uważałem, że jesteś z exworkerem jednà osobą lub jesteście co prawda dwiema osobami, ale realizujecie jeden scenariusz smile. Ten scenariusz polegał na tym, że rolą exworkera było wywoływanie kontrowersyjnych tematów, które potem wafel mógł tłumaczyć nam, prostemu ludowi bankowemu.
    Przy okazji dzięki tej grze operacyjnej wink można było uzasadnić wiele innych rzeczy, które się robiło na przykład banowanie uczestników na szerszą skalę zaczęło się po napięciu konfliktu exworker -wafel do monstrualnych rozmiarów.
    Zabawa w konspirę, którą kiedyś tak barwnie opisywaliśmy nie była fantazją big_grin
  • skuter44 16.07.13, 07:14
    Dziękuję exworkerze za emocje jakie dawałeś mi na forum. Rozumiem teraz sens Twojego działania. Musiałeś odreagować swoje niemiłe przeżycia w pracy bankwej. Walkę z nieprawidłowściami prowadziłeś (chyba) nie w imieniu konkurencji lecz własnym co poprawia w sposób istotny Twoje notowana u mnie. Podziwiałem ten Twój spryt, upór i konsekwencję działania . Możesz być przykładem dla ludzi zbyt układnych i mało ambitnych. No, trochę za dużo wydobywałeś z innych złości, chamstwa i woli walki. Ale pączkowanie napięć na forum (przy Twoim czynnym udziale) to wina także Twoich adwersarzy, do których ja się zaliczam. Nie wiem jak funkcjonowało by forum bez okresu "walki z exworkerem" i "exworkera ze swoimi przeciwnikami" . To każdy zostawi w swoim sumieniu. Jedno jest pewne, że wpisów na forum w tym okresie bardzo przybyło. Nie kojarzę Cię z Waflem , w żadnym przypadku. Mam lepsze zdanie o ludziach niż niektórzy inni, tu na forum. Trzymaj się exworkerze , tam gdzie Ci dobrze.
  • troublemaker_recovery 16.07.13, 07:26
    skuter44 napisał:

> Dziękuję exworkerze za emocje jakie dawałeś mi na forum. Rozumiem teraz sens Tw
    > ojego działania. Musiałeś odreagować swoje niemiłe przeżycia w pracy bankwej. W
    > alkę z nieprawidłowściami prowadziłeś (chyba) nie w imieniu konkurencji lecz wł
    > asnym co poprawia w sposób istotny Twoje notowana u mnie.

Pocałunek śmierci? wink Spadłem z krzesła i leżę na podłodze... http://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif

--
    idiota, manipulant, troll big_grin
  • skuter44 16.07.13, 08:16
    To nie do Ciebie. Tobie bym co innego napisał.
    Nietrafne oceniłeś mój wpis exworkerowi.

Nie ma tu nic z pocałunku smierci.
    A juz spadanie z krzesła ?

Wpisałem uczciwie. Jak człowiek człowiekowi.
    Opanuj sie. -wink
  • mistrzciemnosci 16.07.13, 08:57
    troublemaker_recovery napisał:

> Pocałunek śmierci? wink

Ciepło, cieplej, gorąco wink. Moja teoria zyskuje coraz więcej uwiarygadniających ją elementów big_grin
  • troublemaker_recovery 17.07.13, 11:32
    mistrzciemnosci napisał:

> Ciepło, cieplej, gorąco wink. Moja teoria zyskuje coraz więcej uwiarygadniających
    > ją elementów big_grin

Hmm... W sumie to gdyby nie te dyskusje to Wredny_Wafel nie mógłby tyle razy wygłaszać pochwał dla whistleblowingu (chyba sam przy tym pracował?) ale czy potrzebna by była aż taka zadyma? smile

Mistrzu, przy okazji małe pytanko. Ty chyba wiesz coś o biurowcu PKO smile Czy miękka wykładzina na korytarzu to częste tam zjawisko? Czy jest na piętrach zajmowanych przez Centralę? I co równie ważne czy jest na innych?

A w nagrodę mała zagadka bo wiem, że lubisz wink Czy wypowiedź - link to:
    1. brak czujności spowodowany chwilową niedyspozycją
    2. zaproszenie
    3. użycie przez nieuwagę niewłaściwego nicka
    4. celowa próba wprowadzenia w błąd

--
    idiota, manipulant, troll big_grin
  • mistrzciemnosci 17.07.13, 14:16
    Coś niecoś wiem wink. Na wszystkich korytarzach nie byłem ale w większości są fajne wykładziny smile. Na wszystkich pietrach które do tej pory dane mi było zobaczyć wink

Już drugi raz Ci pomagam. Raz to było z zegarkami wink. Na mały rewanż liczę. Zamiast tylko z grochem informacje wymieniać to i mnie cos podsuń do przemyśleń wink

Wybieram odpowiedź numer 3 big_grin

I jeszcze żeby łatwiej w życiu było proponuje małe uproszczenie Mysz = Wafel, Skuter = Mobbi smile?
  • agrafek10 17.07.13, 16:34

A w nagrodę mała zagadka bo wiem, że lubisz wink Czy wypowiedź - link to:
    > 1. brak czujności spowodowany chwilową niedyspozycją
    > 2. zaproszenie
    > 3. użycie przez nieuwagę niewłaściwego nicka
    > 4. celowa próba wprowadzenia w błąd

ja dodaję 5.niedocenienie przeciwników wink))
  • agrafek10 16.07.13, 11:49
    hahah wink))

emocje=ban
  • rompil 16.07.13, 16:01

>Spadłem z krzesła i leżę na podłodze...

big_grin
    Padłem ze śmiechu i leżę...
    big_grin
  • rompil 16.07.13, 16:07
    skuter44 napisał:

> W
    > alkę z nieprawidłowściami prowadziłeś (chyba) nie w imieniu konkurencji lecz wł
    > asnym co poprawia w sposób istotny Twoje notowana u mnie. Podziwiałem ten Twój
    > spryt, upór i konsekwencję działania . Możesz być przykładem dla ludzi zbyt ukł
    > adnych i mało ambitnych.
    big_grinbig_grinbig_grin
    Szczera prawda. Usuwanie exworkera wcieleń który chce rozwalić forum, obniżyć swoimi wpisami znaczenie banku, poziom zarządzania i wyniki banku., Stosując różne metody, zajmuje moderatorom najwięcej pracy. Nie ma żadnego problemu przy moderowaniu dyskusji merytorycznych, nie ma tam prawie żadnych usunięć wpisów i banowania.

Wspierający exworkerów , przykro powiedzieć - pojedynczy pracownicy banku, nie widzą jakoś , że exworker i jego wcielenia wikłają ich do walki z moderatorami by odciągnąć od
    tematów i istotnych problemów pracy w banku, by skierować ich uwagę wyłącznie na rzekomych i jakoby powszechnych nieprawidlowościach w funkcjonowaniu centrali. Exworker wmawia pracownikom swoje poglądy na bank , podaje gotowe tezy , wyciąga jedynie słuszne swoje wnioski i nawołuje do walki z władzami banku. Wszystko w sposób uogólniony, ostry,
    nieudokumentowany. I o dziwo znajdują się forumowicze wspierający bezkrytycznie exworkera
  • skuter44 16.07.13, 17:37
    Właśnie tu jest próba ośmieszenia mojej osoby. Konfrontacja dwóch moich wpisów. Wybranego fragmentu mojego wpisu (tu na wątku), napisanego w nawiązaniu do wątku exworkara w którym przerywa uczestnictwo na forum.

W drugiej części wpisu - znowu - jest kopia mojego wczesniejszego wpisu w którym pokazuję , jak widziałem wówczas i prawie do końca , sylwetkę exworkera. Myslę , że nie ja jeden.

Proszę porównać cały mój wpis na tym wątku i stary wpis skopiowany bezprawnie przez słodkiego rompila/kę. Co jest w tym złego ?

• groch_z.kapusta 16.07.13, 21:50
    Rompil pokazuje , że w sieci trzeba ostrożnym być wink. Raz coś napiszesz a po wszystkie czasy to się tam da odnaleźć. Warto trzy razy pomyśleć zanim się coś nieprzemyślanego wink popełni.
  • zocha37 16.07.13, 22:10
    groch_z.kapusta napisał:

> Rompil pokazuje , że w sieci trzeba ostrożnym być wink. Raz coś napiszesz a po ws
    > zystkie czasy to się tam da odnaleźć. Warto trzy razy pomyśleć zanim się coś ni
    > eprzemyślanego wink popełni.

To nie znaczy, że jakiś pożal się Boże dowcipniś ma zaśmiecać forum i utrudniać innym korzystanie z niego.
    Polecam prywatne banowanie takich cwaniaczków oraz tych, którzy obierają sobie nicki łudząco podobne do już istniejących.
    Każdy może to zrobić w swoich ustawieniach i będzie miał spokój.
    --
    alma590=parias86=babulina6=zocha37
    wiki260
  • rompil 16.07.13, 22:22
    zocha37 napisała:

> Polecam prywatne banowanie takich cwaniaczków oraz tych, którzy obierają sobie
    > nicki łudząco podobne do już istniejących.
    big_grin
    No i dlaczego mnie to nie dziwi

Pozdrawiam Cię serdecznie i gratuluję podjętej decyzji
  • skuter44 16.07.13, 23:41
    groch_z.kapusta napisał: Rompil pokazuje , że w sieci trzeba ostrożnym być wink. Raz coś napiszesz a po wszystkie czasy to się tam da odnaleźć. Warto trzy razy pomyśleć zanim się coś nieprzemyślanego wink popełni

Słusznie Grochu. "Warto trzy razy pomyśleć zanim się coś nieprzemyślanego wink popełni."
    Ale w moich 2 przypadkach wcześniejsze wypowiedzi są aktualne, słuszne, prawdziwe i uzasadnione na moment ich pisania. A jeśli teraz zestawisz je w jednym czasie (czytaj -
    tym samym manipulujesz i osmieszasz piszącego albo zmuszasz go tłumaczenia się) zostajesz "robiony w konia", Sancho Pansę, komucha. Bo kto inny może tak pisać od rzeczy ?
  • skuter44 17.07.13, 07:42
    Blokowaniem prywatnym nieprzyjaciół , cwaniaczków i obłudnkiów poprawiamy sobie jedynie samopoczucie i unikamy niepotrzebnego zdenerwowania ale kasujemy sobie tym informacje o tym co dzieje się na forum (no nie takim jak to) na którym wystepują nicki rozgrywających swoje prywatne, nie zawsze uczciwe interesy. A swoją drogą, automatycznie zablokowane nicki i treści ich wpisów widoczne są w postaci szarych liter.
  • agrafek10 16.07.13, 11:54
    exworker napisał:

> Cenzura naszego forum podlegala takim samym mechanizmom, jakich doswiadczylem w
    > pracy i ktore spowodowaly zlozenie przeze mnie wypowiedzenia ( nie bez zalu ).
    > Zastraszanie, ponizanie, odmawianie prawa glosu, nepotyzm. Stad tez tyle energ
    > ii poswiecilem naszem forum.
    >
    > Jeszcze raz - trzymajcie sie, pamietajcie, wina nie lezy w Was, nie dajcie sobi
    > e tego wmowic.

jako jedna z niewielu Cię rozumiałam,pamiętasz?

pisałam że przeżyłam podobne traktowanie - udało mi się przenieść do innej jednostki ale przykre wspomnienia długo dawały znać o sobie

trzym się, mam nadzieję że już nigdy nie zaznamy takich upokorzeń
  • rompil 16.07.13, 15:58
    agrafek10 napisał(a):

> jako jedna z niewielu Cię rozumiałam,pamiętasz?
    >

jestem Twoja fanką

Dla Ciebie dopuściłam się zdrady swojego wątku smile)
  • szar_mysz 16.07.13, 14:46
    exworker napisał:

> Przepraszam, jesli ktos poczul sie przeze mnie obrazony. Winne sa emocje, ktory
    > mi przesiaknieta byla walka o forum. Nie tlumaczy mnie to ale moze choc troche
    > usprawiedliwia.
    >
    Polemizujac zas Z Exworkerem uslyszysz same oszczerstwa dotyczace tego Banku, ktorego on serdecznie nienawidzi, nie zostawi suchej nitki na adwersarzach wypowiadajacych sie pozytywnie (choc przeciez wiedzacych ze kazda Firma ma swoje cienie) o Banku, a bedzie sie karmil wypowiedziami pracownikow w naprawde trudnych zyciowych sytuacjach.
    Pozdrawiam
    Ps. Wstyd mi za Ciebie, bos tez byly pracownik tak jak i ja ... Oj, nieladnie, nieladnie Exworkerze... Popraw sie!
  • lukaj1953 16.07.13, 15:08
    widocznie nie zaznałaś tyle zła, co exworker. Zadra siedziała głęboko i rana bardzo bolała.
    Myślę, że stąd wylewała się ta gorycz, a wafel tego nie chciał zrozumieć i jątrzył.
    życzę Ci exworkerze samych sukcesów.
    Powodzenia!
  • rompil 16.07.13, 15:51
    lukaj1953 napisała:

> życzę Ci exworkerze samych sukcesów.
    > Powodzenia!

Ja też się stąd zbieram,wolałem stare forum-bez cenzury i nawet z exworkerem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka