Dodaj do ulubionych

"podwyżki"?

23.07.13, 09:55
kiedyś były w marcu.
potem przesunięto je na lipiec.
teraz kończy się lipiec i cisza....

czy ktoś coś wie?
Edytor zaawansowany
  • elka302 23.07.13, 16:55
    W łódzkim cisza o podwyżkach. Nawet strach pytać...bo czyś zasłużyła?
  • lukaj1953 23.07.13, 17:51
    jak śmiesz marzyć o podwyżkach.Bank kupili przecież,przymierzają się do zakupu drugiego, a Ty o takich mało istotnych sprawach myślisz
  • fig-a75 23.07.13, 20:43
    nnnnoooooo... taka już naiwna ze mnie niewiasta jest....

jak pójdę dziecku do szkoły książki kupować - to machnę w sklepie "pracowym" identyfikatorem... i sprzedawczyni z wrażenia, że klientka w tak prestiżowej instytucji pracuje - od razu mi książki da! smile
    po co mi pieniądze!?
  • deathrone 26.07.13, 11:10
    a Wy w placówce robicie czy centrali ?
  • fig-a75 28.07.13, 19:46
    ... no gdzie może pracować osoba, dla której kupno kompletu książek do szkoły dla dziecka jest bardzo dużym wydatkiem finansowym.... pomyślmy.... no gdzie..... cóż... to wymaga dogłębniejszego przemyślenia sprawy....
  • kotwica110 28.07.13, 22:04
    przeczucie mi mówi ze podwyżki znowu nie będzie, zatkali gębę pracownikom bo dali odszkodowanie z tytułu likwidacji tzw. jubilatek, to dla starych pracowników , młodym wyrównają z tytułu podniesienia pensji minimalnej , wszyscy mają być szczęśliwi bo powstało PPE ale na nim korzysta tylko i wyłącznie pko ,a nie pracownik.
  • p-p-i 18.09.13, 22:44
    podwyżek nie będzie.
  • zocha37 20.09.13, 13:38
    p-p-i napisał:

> podwyżek nie będzie.

będą: papierosów, alkoholu i gazu wink
    --
    alma590=parias86=babulina6=zocha37
    wiki260
  • totoro1 20.09.13, 23:32
    Żarty żartami a w księgarni niedaleko Puławskiej 15 ten patent działa - tzn. machania identyfikatorem. Co prawda nie 100% rabatu ale jakiś tam był. Zastrzegam, że ta miła niespodzianka (id wisiało mi wink zdarzyła mi się już jakiś czas temu.
  • kotwica110 02.11.13, 22:01
    i jak się czujecie po podwyżkach ? rozumiem ,że wszyscy są usatysfakcjonowani bo brak komentarzy na ten temat, tylko u mnie nie było ? jak ładnie wszyscy przełknęli ,pracownicy, wszystkie 3 związki , sielanka panie, kraina mlekiem i miodem płynąca. ja wyjdę przed szereg i zaproponuję obniżkę wynagrodzeń bo przecież jest tak super,wszyscy sa zadowoleni, niech pko ma jeszcze większe zyski bo przecież pracujemy ku chwale pko i jaśnie nam panującego.
  • fig-a75 03.11.13, 22:04
    znalazłam się w gronie szczęśliwców, którzy otrzymali "podwyżkę".
    i co mi po tym, że od szefa usłyszałam, że mam perspektywy, jestem rozwojowa....
    ta "podwyżka" mnie dobiła.
    jestem załamana.
  • exworker 03.11.13, 22:05
    Podwyżek się zachciało, bezczelne typy !
    Czy w umowie o pracę było napisane, że będą podwyżki ? Nie było. To morda w kubeł jak podpisałeś i ciesz się, że pracujesz. Że masz kasę na czas. Ciesz się, że na piwko Ci starcza z kolegami. Zobacz jak Pani Basia na targowisku zapieprza, NO !
    Co Wy myślicie, że uda nam się wynik zrobić sprzedażą wciskanych na siłę produktów ? No jasne, że nie. Ale wynik musi być, motłochu, od tego jest bank.
  • nowyrym 11.11.13, 19:19
    mamy slabe zwiazki nie potrafimy sie organizować , wg mnie należy sie podwyżka każdemu uwzgedniajaca chocby infacje oraz dodatkowo motywacyjna za jakosc swiadczonej pracy
  • kotwica110 01.01.14, 20:51
    jestem ciekaw ile osób załapie się na podwyżkę z tytułu wzrostu wynagrodzenia minimalnego, od 01.01.2014 to 1680 zł brutto , jak to jest możliwe ,że u tzw. najlepszego pracodawcy płaca jest na poziomie wynagrodzenia minimalnego, tfu ... ,wstyd i żenada.
  • obb.serwator 02.01.14, 09:40
    kotwica110 napisał:

> jestem ciekaw ile osób załapie się na podwyżkę z tytułu wzrostu wynagrodzenia m
    > inimalnego, od 01.01.2014 to 1680 zł brutto , jak to jest możliwe ,że u tzw. na
    > jlepszego pracodawcy płaca jest na poziomie wynagrodzenia minimalnego, tfu ...
    > ,wstyd i żenada.

Płaca mój drogi jest na poziomie płacy rynkowej. Tylko taka może być. Nikt rozsądny nie płaci więcej niż płacą na rynku inni. Ruszą wynagrodzenia w innych bankach, to ruszą i u nas.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka