• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

przedszkole w Miłoszycach Dodaj do ulubionych

• 22.02.11, 11:12
    witam, czy ktoś z forum słyszał o tym, że od września ma ruszyć przedszkole w Miłoszycach. Jestem zainteresowana na jakich warunkach będą przyjmowane dzieci. Czy można zapisać dziecko przez internet? Szukałam na necie informacji ale nic konkretnego nie znalazłam, może ktoś się orientuje?
    Zaawansowany formularz
    • 22.02.11, 12:54
      Witam serdecznie. Cokolwiek słyszałem na ten temat z tzw. dobrze poinformowanego źródła. Wiadomo mi, że takie przedszkole powstaje, ale nie jestem w stanie potwierdzić terminu jego otwarcia. Sugeruje nawiązanie kontaktu - na telefon 505 045 718. Pozdrawiam.
    • 22.02.11, 13:23
      Proszę bardzo, tu masz ich stronę:
      przedszkolemikolajek.pl/
      jakiś czas temu, słyszałem w kościele na osiedlu, że przyjmują zapisy(więc może już być trudno o miejsca) ale wszystko doczytasz na stronie (chyba)
      • 22.02.11, 14:17
        Bardzo dziękuje wszystkim. Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.