Dodaj do ulubionych

Zasłużony dla Jelcza-Laskowic.

26.05.11, 18:51
Warto docenić ludzi, którzy społecznie pracują dla miasta i gminy. Myślę, że Rada Miasta powinna raz do roku w rocznicę powstania naszego miasta uhonorowywała takie osoby, wręczając dyplomy, upominki i np. darmowy bilet na komunikację miejską.
Kogo wybralibyście na to zaszczytne stanowisko?
--
Drink provokes the desire but takes away the performance.
— William Shakespeare
Edytor zaawansowany
 • harpal 26.05.11, 19:23
  Napewno jest wiele takich osób. Między innymi są osoby działające w ogranizacjach pozarządowych, wolontariusze, czy współorganizatorzy imprez w mieście itd.. Konkretnie nie powiem imion i nazwisk, ale pomysł genialny!
 • adamogo 26.05.11, 19:34
  Kto wybiera? Burmistrz, rada miasta, mieszkańcy, osoby na wysokich stanowiskach? Wg własnych poglądów, upodobań, znajomości? Co będzie, jak zostanie nagrodzona osoba kontrowersyjna, który wybierze część wysoko postawionych znajomych a społeczeństwo lokalne nie będzie akceptować takiego wyboru? Pomysł sam w sobie nie jest zły, tylko jak z realizacją? Wygadana podała tylko rzeczy, które można im za to wręczyć. Ale co wręczać?
  Bilet komunikacją miejską? Zazwyczaj widzę nasze miejskie autobusy bez ludzi. Przecież nie jesteśmy aż tak ogromną aglomeracją, aby nie móc się w inny sposób dostać do jakiejś części miastasmile
  Najlepiej to wybić medal okolicznościowy za zasługi i promocję miasta, do tego jakiś dyplom i może ekwiwalent pieniężny.
  --
  djmixer1 - Na forum od lutego 2005 roku. Postów - dużo, postów jakościowych - brak.
 • makler4 26.05.11, 22:11
  Pomysł dobry. Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy wybrać proboszcza największej parafii.
  --
  Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty - Francesco Vincent Zappa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka