Dodaj do ulubionych

Zbrodnia w Miłoszycach wciąż niewyjaśniona.

20.10.11, 21:13
www.tvn24.pl/12690,1721507,0,1,areszt-po-zabojstwie-sprzed-lat,wiadomosc.html
"Dwaj mężczyźni, w wieku 32 i 39 lat, podejrzani o zabójstwo przed 14 laty w Inowrocławiu 17-letniej Sylwii, zostali w czwartek aresztowani na trzy miesiące. Ciało dziewczyny znaleziono w środę. Mężczyźni usłyszeli już zarzut zabójstwa. "
Może, by tak wygrzebać akta śledztwa niewyjaśnionego zabójstwa w Miłoszycach? Do zbrodni doszło w noc sylwestrową 1996/97, a Małgosia miała wtedy 15 lat.
Edytor zaawansowany
  • 20.10.11, 22:17
    Chcąc wyjaśnić tą zbrodnię trzeba by było sięgnąć (dziś) bardzo wysoko nawet się nie spodziewasz jak wysoko. Takie niestety mamy państwo (bezprawia).
  • 20.10.11, 22:29
    To są przypuszczenia, plotki czy insynuacje?
    --
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
  • 20.10.11, 22:53
    petit7 napisał:

> To są przypuszczenia, plotki czy insynuacje?
    To są fakty, ale nie myślisz,że będę Ci tu je przedstawiał.
  • 21.10.11, 08:46
    Przesiąkleś tym pisem na wskroś.Jak Kaczyński o Merkel.Coś wiem ale nie powiem,domyślcie się sami.Jak coś wiesz OBOWIĄZKIEM jest udać się na najbliższy posterunek policji i powiedzieć.Chyba że to STASI.
  • 21.10.11, 10:03
    Nie pisz bzdur,jeśli znasz jakieś fakty to je zgłoś odpowiednim organom,a jeśli nie ,to nie szukaj taniej sensacji bo swoim wpisem ranisz uczucia bliskich Małgosi.
  • 21.10.11, 18:56
    Akurat tak myślałem jak laluna. Herrst jak Kaczyński - wie, ale nie powie.
  • 21.10.11, 20:54
    A ja ci powiem, że tutaj hersst wie o czym pisze.
  • 22.10.11, 12:57
    www.gazeta.olawa.pl/archiwum/2000/wydarzenia/2002/28wy1.htm
    Tomasz K. to kozioł ofiarny a prawdziwi sprawcy są z Miłoszyc?
  • 22.10.11, 16:15
    Nie twierdzę,że hersst nie ma racji. Ale jeżeli coś wie, to jak może spać spokojnie? Myślę,że powinien podzielić się swoją wiedzą z odpowiednimi służbami.
  • 22.10.11, 17:05
    Nie wszystko jest takie proste jak się tobie wydaje.
    Trochę ta tak jak w dużym zakładzie, wszyscy wiedzą, że dyrektor sypia z sekretarką, ale nikt nie ma odwagi powiedzieć o tym jego żonie.
    Sprawy Olewnika, Papały, Demskiego pokazały, że nigdy nie wiadomo jak wysoko sprawa jest podczepiona. Byli tacy co zeznawali "odpowiednim służbom", a potem musieli się w celi powiesić.
    W tej sprawie skłonny jestem wierzyć plotkom niż oficjalnej wersji, zwłaszcza że ta powstała w atmosferze zaniedbań, zmieniania i wycofywania zeznań, zaskarżeń prokuratury itd.
    Są na ten temat obszerne archiwalne materiały dziennikarskie łatwe do odnalezienia w necie.
    Nie trzeba mieć cokolwiek wspólnego z tą sprawą, żeby wyrobić sobie zdanie.

• 22.10.11, 19:49
    Chociaż z przykrością, ale zgadzam się z Tobą. Nasze służby nie budzą zaufania u zwykłych obywateli. A nie tak miało być.
  • 22.10.11, 22:38
    Nie wzywam aby "Jan Kowalski" przyznał sie na forum że wie co i jak i popędził do prokuratury złożyć zeznania (a być może tak powinien jeśli wie). Jednakże na forum każdy może napisać tak aby wiedzieć o co chodzi to co wie, tu nie ma strachu, a nawet zainspirować śledczych czytających przypadkiem ten wątek to rozpoczecia działań.
  • 23.10.11, 10:47
    Sprawcy nie jednej zbrodni zostali odnalezieni po latach. W tym przypadku może być podobnie. Ktoś kogoś przestał lubić, ktoś z kimś się pokłócił, kogoś męczy sumienie...
    Miejmy nadzieję, że mordercy Małgosi w końcu doczekają zasłużonej kary.
  • 23.10.11, 11:55
    przystojna napisała:

> Sprawcy nie jednej zbrodni zostali odnalezieni po latach. W tym przypadku może
    > być podobnie. Ktoś kogoś przestał lubić, ktoś z kimś się pokłócił, kogoś męczy
    > sumienie...
    > Miejmy nadzieję, że mordercy Małgosi w końcu doczekają zasłużonej kary.

Tu nie chodzi o czyjeś sumienie, lecz o sposób działania odpowiednich służb.
    Osobiście nie widzę żadnych szans na formalny powrót do sprawy.
  • 23.10.11, 12:05
    ale ja nie rozumie, jak niewyjasniona ?
    przeciez jakis tomasz zostal skazany, tak ? chodzi o to, ze nie wydal wspolnikow czy o co ? czesto tak jest, ze bandziory nie sypia swoich
    przeciez jak sprawca, czy jeden z nich zostal osadzony to chyba wyjasniona jest
  • 23.10.11, 12:27
    Sprawę w której skazano tylko osobę(Tomasz K. nie miała "pleców" i nie potrafił się bronić) a wiadomo że byłą więcej winnych ja osobiście nie uznaję za wyjaśnioną. Ja nie jestem z Miłoszyc ale nie raz słyszałem że cała wieś doskonale wie kto tam był. Moim zdaniem właściciel posesji na którym to miało miejsce powinien zostać oskarżony o nieudzielenie pomocy i zacieranie śladów, może wtedy zacząłby sypać prawdziwych winnych.
  • 23.10.11, 22:35
    alez
    no bo to jest wlasnie taka nasza polska mentalnosc
    a to zmowa milczenia, a to wiem, ale nie powiem, a to winny, czy niewinny
    a jak jest winowajaca, skazany prawomocnym wyrokiem, to tez nie, bo niewyjasniona
    nie dajmy sie oglupic
    ja osobiscie znam ta sprawe z mediow, i innych opowiesci, i jak dla mnie jest jasne, zadna tam zmowa milczenia
  • 15.02.16, 21:10
    Minęła kolejna rocznica śmierci Małgosi, a sprawcy chodzą sobie wolno i śmieją z wymiaru sprawiedliwości.
  • 16.03.16, 21:11
    Znów będą szukać sprawców:
    jelczlaskowice.naszemiasto.pl/artykul/ziobro-wracamy-do-zbrodni-miloszyckiej-jeszcze-raz,3673950,art,t,id,tm.html
    --
    „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
  • 16.03.16, 21:30
    Dobrze że mamy tego Żobrę.Mam nadzieję że ich dorwą.Tacy szubrawcy nie powinni chodzić wolno.
  • 17.03.16, 17:21
    manzeta1 napisał:

> Dobrze że mamy tego Żobrę.Mam nadzieję że ich dorwą.Tacy szubrawcy nie powinni
    > chodzić wolno.

Człowieku zejdź na ziemię. Bo jak dalej bedziesz bujał w chmurach to możesz niespodziewanie spaść, oj to będzie bolało. Ziobro jeżeli coś robi to tylko szuka chaków na osoby przeszkadzające pis. Przypominasz sobie wizyty o 6 rano? Będzie tego więcej, a potem nie będzie nawet przepraszam za bezpodstawne oskarżenie. ale cel osiągnięty. Smrodek pozostanie.
  • 17.03.16, 18:39
    Szklanka wody. Najlepiej zimnej wody i nawet z lodem. Podobno uspakaja smile
  • 18.03.16, 17:01
    Zwiększ dawkę leków, obecna nie przynosi poprawy.
  • 18.03.16, 20:34
    Żona Ziobry szefową marketingu w spółce PZU

Patrycja Kotecka nowym dyrektorem marketingu w Link4 ? spółce, która należy do PZU. Żona ministra sprawiedliwości, będzie odpowiedzialna za współpracę z domami mediowymi, a także za e-biznes.
    Żródło onet.pl

I jak tam wasz prawie święty Ziobro? Nie ma to jak obsadzać wysokopłatne stanowiska najbliższą rodziną. Oczywiście bez konkursu, bo przecież to jedyna najlepsza osoba w kraju na to stanowisko. Zwłaszcza, że ta osoba w 2008 roku została zwolniona z tvp. Zwolnienie Koteckiej wynika z jej udziału w "aferze laptopowej".

Ale to bylo dawno a Ziobro i tak by ją uniewinnił. smile
  • 18.03.16, 21:14
    Biedny człowieku co ma piernik do wiatraka?Żałosne odwracanie uwagi od tematu.
  • 19.03.16, 06:18
    Ziobro jak większość ministrów z PiSu to pomyłka. Nie on będzie szukał zbrodniarzy z Miloszyc. Dlatego trzymam kciuki za nowymi śledczymi.
  • 19.03.16, 12:34
    manzeta1 napisał:

> Biedny człowieku co ma piernik do wiatraka?Żałosne odwracanie uwagi od tematu.

Czy aby na pewno. Inteligentny człowiek zrozumiał by sedno sprawy. Ale trudno, spróbuje troche wyjasnić.
    Jeżeli ktoś dużo krzyczy o tym co zrobi, jak bardzo się zaangażuje w temat, a po dojściu do koryta jedyny cel jaki ma to obsadzenie ważnych stanowisk rodziną, zagwarantowaniem swoim bliskim chociaż na jedną kadencję dobrych posadek to większość osób zaczeła by sie zastanawiać czy taki człowiek jest odpowiedni na to stanowisko. Nie tacy ludzie to zwykli karierowicze.
    A co do sprawy z Miłoszyc to nie Ziobro, tylko tą sprawą powinni się zająć profesjonaliści, ekipy, które po kilkunastu latach potrafią znaleść ślady, których na miejscu nie znaleźli, bąć nie chcieli znaleść śledczy.
    I jeszcze jedno. Zmowa milczenia mieszkańców. Nie dziwię im się, gdyż trzeba naprawde dużej odwagi, żeby zeznawać. Dlatego wolą milczeć niż ryzykować nawet utratą życia.
  • 22.03.16, 23:04
    Poczekamy zobaczymy.
  • 22.10.16, 17:38
    Super prokurator nic nie pomógł.....

--
    Drink provokes the desire but takes away the performance.
    — William Shakespeare
  • 17.06.17, 00:19
    www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/zbrodnia-miloszycka-sprawca-byl-znany-od-20-lat-ale-dopiero-teraz-zwrocono-na-niego-uwage,12184585/

A było ich podobno trzech. Brakuje więc jednego.
    www.gazetawroclawska.pl/artykul/3551013,glosna-zbrodnia-pod-wroclawiem-zabojcow-bylo-trzech-skazano-jednego,id,t.html

--
    Podobno prawdziwa sztuka obroni się sama... Ale nie przede mną.
  • 17.06.17, 18:24
    CO kiistofik pomógł Żiobro?Wydał tylko polecenie zajęcia się tą sprawą.Chciałeś ugryść i się nie udało.
  • 06.10.17, 06:08
    Znów zrobiło się głośno o starej zbrodni.
    Czekamy na sprawiedliwość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.