• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Kamery w Jelczu Laskowicach. Dodaj do ulubionych

• 21.11.11, 10:12
    Podobno już jest kilka kamer ustawionych w naszym mieście. Takową ma ponoć Spółdzielnia mieszkaniowa. Parę lat temu było głośno o sieci internetu bezprzewodowego i o kamerach. Takie plany realizacyjne miały nasze władze miejskie. Na obiecankach się skończyło?
    Zaawansowany formularz
    • 21.11.11, 11:17
      Tak ci śpieszno do kamer??
    • 21.11.11, 11:35
      j.laskowice napisał:

"Parę lat temu było głośno o sieci internetu bezprzewodowego i o kamerach. Takie plany realizacyjne miały nasze władze miejskie. Na obiecankach się skończyło?"

Oj chłopie, czepiasz się, za to mamy dwa nieżle "wypasione" autka "niezbędne" dla funkcjonowanai Burmy i Prezia ZGK
    • 21.11.11, 12:29
      Monitoring Hirszfelda od nr 6 do 21 pożądany natychmiast , myślę ,że jest to zadanie własne SMLW w J-L . Na tym odcinku jest Sodoma i Gomoria !!
      • 11.02.12, 21:52
        Podobno jest już jedna kamera online w naszym mieście.
        --
        „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
        • 12.02.12, 00:19
          Szukałem ale lipa nie znalazłem no chyba że zle szukałem smile
          • 12.02.12, 10:25
            Ja znalazłem dwie w Oławie, jedna z widokiem na rynek, a drugą na boisko przy ul. Kutrowskiego. W naszej gminie chyba jeszcze nie ma, ciekawe, kto będzie pierwszy?
            • 14.02.12, 09:13
              Podobno w Miłoszycach plac zabaw wybudowany w zeszłym roku przez Toyotę jest monitorowany, więc pierwsza w gminie już jest.
              --
              We wszystkim trzeba mieć umiar, nawet w umiarze.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.