Dodaj do ulubionych

wielki post - WIELKA FETA

26.03.12, 09:43
Jeśli wierzyć autorowi poniższego komentarza, to mamy kolejny przykład kierowania się wartościami chrześcijańskimi naszych włodarzy i rajców. Ciekawe czy spożywali święcone pokarmy? a piwo i wino (??? musujące zapewne) było bezalkoholowe? Czy nie za wcześnie wyrazili swoja radość ze Zmartwychwstania Pańskiego? Ciekawe co na to ich parafialni proboszczowie? no bo pal sześć z wyborcami, ci ostatni i tak nieiwle wiedzą co w trawie piszczy. Jak nadejdzie czas weryfikacji wyborczej to parę myków socjotechnicznych i znowu przy korytku - Alleluja i do przodu:
"do bezwstydników
Najlepsze imprezy wychodzą w Wielkim Poście i w dodatku w piątek. Wczorajsza impreza w Słoneczku w której brali udział radni powiatowi Wspólnoty Samorządowej, PiS, SLD i LZS udała się znakomicie. Wspaniale także bawili się zaproszeni goście z po za rady, tacy jak Stanisław Grzesik, czy wójt gminy Domaniów, chociaż ta ostatnia nie piła alkoholu, nie jadła wykwintnych wyrobów mięsnych i przepysznych słodyczy ( pewnie się odchudza ). Pozostali za to nie zważając na Wielki Post nie żałowali sobie ani napojów wyskokowych, ani przepysznych wyrobów mięsnych.
Takie Wielkopostne imprezy bardzo integrują. Mogli tam się spotkać Kołodziej i Putyra z Grzesikiem i porozmawiać np. o tym co ich łączy. Podobno Grzesik, dostał propozycję startu w następnych wyborach do powiatu z listy Wspólnoty? Ciekawe czy taki zaszczyt także spotkał panią Kruk-Gręziak?
Z tego co mówią na mieście, że z list Wspólnoty mają także startować także Brezdeń, Kulesza i Kościelak, to Wspólnota może mieć ciekawą listę. Ale mam nadzieję, że wyborcy nie dadzą się nabrać i podziękują Wielkopostnym Wspólnotowcom! Bo tych państwa nie interesuje sukces powiatu, tylko parcie na stołki.
Szanowni koalicyjni radni powiatu, wczorajsza wasza huczna impreza zakrapiana alkoholem przekroczyła granicę przyzwoitości!!! Brak mi słów!!!
Wstydźcie się!!!"

gwoli wyjaśnienia komentarz znalazłem pod artykułem:
gazeta-olawa.pl/artykul-3937-rezygnacja-przewodniczacej.html

--
adamogo niedomogo, wnet psychiatrzy mu pomogą !!
Edytor zaawansowany
 • laluna11 27.03.12, 11:59
  Kto za ten bal płacił??? Każdy za siebie,ktoś sponsorował a może jakieś stowarzyszenie założone przez nich samych??
 • stereo160 27.03.12, 12:29
  Wersję - "każdy za siebie" - odrzucam, bo jak tu płacić z "nędznej" samorządowej pensyjki. Optowałbym raczej za "sponsorem" (czyt. miejscowy podatnik). Co do "stowarzyszenia", to może się dopiero urodzi, jako finalny produkt po kolejnych podobnych FETACH. Pewnikiem nam to nie umknie, bo bhaterowie tych spektakli odpowiednio nagłośnią taką "doniosłą" nowinę.

  --
  adamogo niedomogo, wnet psychiatrzy mu pomogą !!
 • laluna11 27.03.12, 12:32
  WSPANIALE!! Jak powstanie takie stowarzyszenie to znowu będzie bal!!!
 • stereo160 27.03.12, 12:57
  oczywiście ku chwale oraz nieprzemijającej szczęśliwości i uciesze lokalnego demos.

  --
  adamogo niedomogo, wnet psychiatrzy mu pomogą !!
 • 1.karol7777 27.03.12, 13:53
  Stowarzyszenie już jest przecież.
  Stowarzyszenie "Wspólnota Samorządowa", domieszka ludzi bez wspólnych idei, z różnych partii, z PIS, SLD, PSL, Platformy, ale za to jednolite interesy utrzymania się przy władzy i potworzenie stanowisk dla znajomków.
  To przyświeca idei Stowarzyszenia, razem mogą więcej.
 • kat_jakub 27.03.12, 14:48
  Jeżeli taka feta miała miejsce i brali w niej udział nasi lokalni świętojebliwcy, żarli w piątek wielkopostny mięso, słuchali głośnej muzyki, nadużywali alkoholu to bardzo chciałbym usłyszeć w tej sprawie opinię naszego lokalnego kleru.
  Fajnie jest grzmieć z ambony na tych maluczkich przy okazji rekolekcji, a morda w kubeł jak się elita bawi. Ręka rękę myje, czy wszyscy tacy sami. Strach uwagę władzy zwrócić, że nie wypada? Bo co? na festyn nie da, na pokropienie nie zaprosi.
  Potem płacz i lament, że kościół atakują palikoty, Żydzi i masoni. Jaki kościół? gdzie ten kościół?
  Co jest dzisiaj kościołem? zgromadzenie wiernych, czy komitywa władzy z klerem.

  Policjanty też mogliby takich imprezowiczów przedmuchać. Oczywiści profilaktycznie ku polepszeniu bezpieczeństwa na drogach powiatu.

  Wspólnota Korytko ... jego mać.
 • tlk115 27.03.12, 16:31
  Bawiła się koalicja rządząca Powiatem, ale wiodącą rolę odgrywała, podobnie zresztą jak w Zarządzie Powiatu - Wspólnota Samorządowa 2010. O tym towarzystwie wzajemnej adoracji było pisane już wielokrotnie:

  forum.gazeta.pl/forum/w,24395,132065222,,Wspolnota_Samorzadowa_2010_PSL.html?v=2

  Należy ubolewać, że do tego towarzystwa dołączył Mikoj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka