Dodaj do ulubionych

piorun trafił w samolot prezydenta elekta

16.05.12, 09:21
Co sądzicie o takim podejściu do sprawy jak zaprezentowany w artykule poniżej..
www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2501
Edytor zaawansowany
 • djmixer1 16.05.12, 10:03
  Szkoda na tak poważnym forum cytować takiego oszołoma. Może w kąciku humoru.
  --
  „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
 • mieszkajacywpl 16.05.12, 10:17
  A czemu uważasz, że to jest oszołom? Co to w ogóle znaczy oszołom, bo nie kojarzę? Ten gość sugeruje np, że budżet państwa powinien być uchwalany bez deficytu. Czy sądzisz, że to jest przejaw oszołomstwa? Co według ciebie jest więc rozsądkiem? Czy twoim zdaniem racjonalne rozumowanie jest tożsame z zadłużaniem się na potegę?
 • motorrek 16.05.12, 10:09
  1. Merkel to centroprawica CDU, ale juz bez charakteru chrześcicjańskiego w porównaniu z bawarską CSU -paradoks obie partie występuja razem w parlamencie niemieckim jako CDU/CSU.
  2 . Hollande w przeciwieństwie do Merkel jest socjalistą
  3. Kolaborant to słowo znaczy współpraca z wrogiem - nie widzę takiej opcji u Hollande jakoze z pewnoscia będzie szukał nowych sojuszników w jego sprawie - obecnie jest samotny w Europie ale bieda zaglada do okien w Hiszpanii , Portugalii , Italii . Póki co randkuje poltycznie z Merkel chcąc zyskać na czasie , wiedząc , że poparcie dla Merkel spada wsród socjalistów w poszczególnych Landach . Warto dodać ,ze na ową randke polityczną z Angelą , Holland wykazał sie wielka charyzmą i determinacją pomimo ,ze piorun robił wszystko przeciwko .
  Tak jak napisałem kiedys - w polityce nie ma kolegów ani przyjazni - owszem sa miłe gesty , usmieszki , ba cmokusie i inne celebryty na twarzach polityków , ale tak naprawde za tymi uśmichnietymi twarzami kryje sie wyrachowanie , bezwzgledność , dażenie do dominacji .
  Mam wrażenie ,ze Michalkiewicz żle dobrał język przekazu no ale cóz wykazuje stare przyzwyczajenia z UPR az do bycia w mediach Radia Maryja - krótko mówiac postawa czysta dualistyczna osobowo i politycznie .
 • mieszkajacywpl 16.05.12, 10:24
  Język którego publicysty ci odpowiada. Który z nich twoim zdaniem dobrze, właściwie i precyzyjnie dobiera słowa? No i który najlepiej opisuje rzeczywistość twoim zdaniem?
 • djmixer1 16.05.12, 10:46
  "Piorun uderzający w samolot nowego francuskiego kolaboranta Naszej Złotej Pani Anieli wygląda zdecydowanie poważniej. "
  Co to za pisanie kolaborant naszej złotej pani Anieli? Zresztą cały artykuł jest pisany, jakby gościowi brakowało klepek.
  Proponuję zacząć czytać poważniejsze pisma, np: www.newsweek.pl/
  --
  „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
 • mieszkajacywpl 16.05.12, 13:25
  To nie jest odpowiedź merytoryczna!
 • motorrek 16.05.12, 15:44
  Pytanie retoryczne -powiem tak -jest ich kilku , z pewnościa o wiekszym ilorazie inteligencji niż M. piszący brednie w tym artykule ,zresztą inne róniez na podobnym poziomie !
 • mieszkajacywpl 16.05.12, 18:26
  Podaj chociaż jednego twojego "faworyta". To bardzo ciekawe. Nie wstydź się!
 • motorrek 16.05.12, 19:09
  Chciałes opinii merytorycznej nt. powyzszego artykułu -dostałeś.
  Byc moze facio zbierze lepsze recenzje od ciebie - gratuluje !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka