Przychodnia na Bożka 13 - nie polecam. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Trzeciego grudnia zarejestrowałam się telefonicznie do okulisty w Przychodni Specjalistycznej, ul. Bożka 13. Termin miałam na dziś trzeciego stycznia na godzinę 16:00.
    Przed 16:00 byłam w przychodni i co? Pani doktor Rutz przyjmowała dziś od rana do godziny 14:00.
    Nikt mnie nie powiadomił, że jest zmiana. Nikt nie poniesie z tego tytułu, żadnych konsekwencji. To skandal!
    --
    Drink provokes the desire but takes away the performance.
    — William Shakespeare
    • Jakiś czas temu rejestratorka na Bożka nalegała, abym podała jej mój numer telefonu.Powiedziałam ,że nie mam w zwyczaju rozdawania swojego numeru obcym ludziom.Na to pani się wzburzyła i oznajmiła ,że jest on niezbędny w przypadku gdy np.lekarza nie będzie albo wcześniej będzie musiał wyjść,do poinformowania mnie o odwołaniu wizyty.Uległam więc bo cenię sobie swój czas.Niestety jak widać na przykładzie wygadanej,cel minął się z prawdą.Na co im w takim razie nasze telefony?Może jest na tym forum jakaś pani pielęgniarka albo osoba z rejestracji ,która zechce udzielić nam wyczerpującej odpowiedzi?
      --
      ,,Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać''
    • Wygadana ! Czy ty czasem nie masz na imię Aneta ???
      • To skandal, myślę, że ktoś powinien za to oberwać. Mam nadzieję, że o ww. fakcie dowie się pan Bolanowski i burmistrz Putyra i podejmą odpowiednie środki, aby więcej takie numery nie przeszły.
        • j.laskowice napisał:

> To skandal, myślę, że ktoś powinien za to oberwać. Mam nadzieję, że o ww. fakci
          > e dowie się pan Bolanowski i burmistrz Putyra i podejmą odpowiednie środki, aby
          > więcej takie numery nie przeszły.
          Cha,cha,cha.Nie powiem,gdzie pan burmistrz i pan dyrektor ma problemy zdrowotne Jelczan.
          Najlepszy przykład to opieka zdrowotna w nocy i dni wolne.
          A tak przy okazji przypomniało mi się zdarzenie,którego byłam świadkiem:
          18 grudnia ok godz 9.Kolejka do laboratorium w tej przychodni,około 20 osób.
          Przychodzi pan burmistrz,chyba z córką,wchodzi bez kolejki.Ktoś mu zwrócił uwagę ,na co burmistrz mruknął coś pod nosem i poszedł sobie.
          Nie czepiam się,rozumiem,że są sytuacje,kiedy ktoś nie może czekać.Chwilę potem przyszła dziewczyna w mocno zaawansowanej ciąży,widać było,że jej ciężko.Poprosiła,żeby ją przepuścić i nikt ani się nie skrzywił.Po wyjściu dziewczyna bardzo podziękowała.
          Zastanawiam się,dlaczego burmistrz uznał,że może zignorować czekających,dlaczego nawet nie przeprosił.Przecież zdawał sobie sprawę,że jest rozpoznawalny.Ludzie w kolejce skwitowali to jednym słowem.Wstyd.Myślę,że i tak to bardzo łagodny komentarz.
          • Jest 2013 rok i co dalej z niezagospodarowanymi pomieszczeniami po Promedzie , które w dalszym ciagu stoja puste a my podatnicy płącimy za ich utrzymanie .
            Odnosnie numeru z okulistą to równiez uwazam ,ze jest to skandal , lekceważenie pacjenta na maxa , za pacjentem idą konkretne pieniadze , to nie jest wizyta za darmochę.
            Ktos poruszył równiez temat dyżurów weekendowych - władza na to jak na lato -cisza!
            Żle sie dzieje w państwie duńskim .
          • kizuk napisała:

> A tak przy okazji przypomniało mi się zdarzenie,którego byłam świadkiem:
            > 18 grudnia ok godz 9.Kolejka do laboratorium w tej przychodni,około 20 osób.
            > Przychodzi pan burmistrz,chyba z córką,wchodzi bez kolejki.Ktoś mu zwrócił uwag
            > ę ,na co burmistrz mruknął coś pod nosem i poszedł sobie.
            > Zastanawiam się,dlaczego burmistrz uznał,że może zignorować czekających,dlaczeg
            > o nawet nie przeprosił.Przecież zdawał sobie sprawę,że jest rozpoznawalny.Ludzi
            > e w kolejce skwitowali to jednym słowem.Wstyd.Myślę,że i tak to bardzo łagodny
            > komentarz.

... oto mamy kolejny przykład rażący przykład arogancji miejscowej władzy, w tym wypadku jaśnie panującego p. burmistrza (świadomie małymi literami). Przecież nikt i nic nie jest mu w stanie zagrozić w "panowaniu" na miejscową gawiedzią

--
            adamogo niedomogo, wnet psychiatrzy mu pomogą !!
          • No prosze cię!! Przeciez to byl Burmistrz!! Co wolno wojewodzie......!! Chyba postepowanie tego pana nie powinna dziwić - przecież zona uczyła biologi a nie etyki to nie nauczyła. A jaki wzór dla córeczki!!
    • Czy dobrze zrozumiałem? Pani doktor Rutz miała miesiąc wcześniej uzgodnione wizyty na godziny popołudniowe. Przyszła do pracy rano, czyli nikogo nie przyjęła. Pacjenci przyszli na umówione godziny i odeszli z kwitkiem?
      Czy o tym wiedział kierownik przychodni? Czy podjął jakieś środki. Wydaje mi się, że lekarz powinien dostać reprymende, a każdy z pacjentów którzy pocalowali klamke powinni zostać przeproszeni. Ich dane maja w rejestracji.
      --
      Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
      • Ta przychodnia w całości jest dramatem organizacyjnym.
        Dlaczego pacjenci są umawiani na godziny po czym gdy się zjawi na umówioną godzinę okazuje się, że jest 8 w kolejce ba nie wiedzieć czemu zasada obowiązuje taka, że kto przyszedł wcześniej ten lepszy i nie ważne, że był umówiony na inną godzinę.
        Pytam się jaki jest problem aby lekarz otrzymał karty ułożone wg godzin rejestracji danego pacjenta i wzywał po nazwisku do gabinetu ?
        Kolejki do specjalistów to już wogóle dramat. Ludzie traktowani jak bydło. Lekarz przyjmuje 6 godzin a w kolejce ma 50 osób... oczywiście zasada ta sama kto pierwszy ten lepszy.
        O pielęgniarkach w dziale dla dzieci przez grzeczność się nie wypowiem....
        • Ja dodam, że lekarze się spóźniaja i traktują pacjentów przedmiotowo. Mówią np. niech sobie siada. Szczególnie niegrzeczna jest pani Techmanska.
        • Zmieniam przychodnie ale na jaką doradżcie bo nie wiem !
          • Najlepiej na Mariamed w" M jak miłość" lub szpital w Leśnej Górze.
            • Dziś wieczorem mój ojciec chciał uzyskać poradę u dr. Adamczyka. Nie było już miejsc w rejestracji więc poszedł do gabinetu. Nie było już pacjentów. Poprosił o poradę, a lekarz kazał mu przyjść jutro......
              • Prystojna a nie powiedział dochtór nich sobie przyjdzie jutro no i jeszcze kazał -
                a pan minister zdrowia Arłukowicz piał z mównicy sejmowej ,ze pacjent jest najwazniejszy .
                Jak widać dawne bajery propagandowe są w dalszym ciągu w obiegu politycznym a motłoch niech zdycha
                • A ja w ubiegłym tygodniu przyszłam do przychodni z mamą. Lekarz, p. Techmańska, zadecydowała o tym,że mama kwalifikuje się do szpitala. Od ręki wypisała zapotrzebowanie na transport i skierowanie do szpitala. Dzisiaj odebrałam mamę ze szpitala w Oławie. Do przychodni tej należy cała moja rodzina mieszkająca w J-L. Jesteśmy zadowoleni z obsługi. Wiadomo, malkontenci zawsze się znajdą. Z drugiej strony, procedury są jakie są. Na dzień dzisiejszy obsługę pacjentów w przychodni przy ul. Bożka 13 oceniam pozytywnie.
                  • emerytka2004 napisała:

> A ja w ubiegłym tygodniu przyszłam do przychodni z mamą. Lekarz, p. Techmańska,
                    > zadecydowała o tym,że mama kwalifikuje się do szpitala. Od ręki wypisała zapot
                    > rzebowanie na transport i skierowanie do szpitala. Dzisiaj odebrałam mamę ze sz
                    > pitala w Oławie. Do przychodni tej należy cała moja rodzina mieszkająca w J-L.
                    > Jesteśmy zadowoleni z obsługi. Wiadomo, malkontenci zawsze się znajdą. Z drugie
                    > j strony, procedury są jakie są. Na dzień dzisiejszy obsługę pacjentów w przyc
                    > hodni przy ul. Bożka 13 oceniam pozytywnie.

Miałąm wrażenie ,ze piszesz o Leśnej Górze a na Ministra Zdrowia typujesz dr Tretera
    • Mamy dziś 5 lutego i już nie ma miejsc na marzec. To nie jest złe ? Płaci się składkę na fundusz zdrowia i nie można skorzystać z pomocy lekarskiej. Problem z oczami może nastąpić w ciągu jednego dnia. Coś tu jest nie tak. Nie można zaplanować wiecej miejsc? Po prostu zmusza się ludzi do korzystania z płatnych przychodni.
      • NZOZ sp.zoo jest spółka gminną ze 100% udziału gminy zatem jest to spółka o zarządzie jednoosobowym w osobie burmistrza UMiG J-L , który ma prawo ingerencji w zle funkcjonujący system dostepu pacjenta do lekarza , równiez personalnie moze zaprosić na tzw. "dywanik" kogo trzeba .Spólka jest gminna , dotowana z budżetu gminy a więc kapitałowo wspomagana przez nas PODATNIKÓW , jest zatem współwłąsnościa nas mieszkańcó i my mamy zupełne prawo do zmiany na lepsze poprzez monit u władzy , kórta w programie wyborczym miała punkt - poprawa w lokalnej sł. zdrowia . Głosy internautów na forum nie są odosobnione w krytyce .
        Sprawa niezagospodarowanych po Promedzie pomieszczeń w dalszym ciagu przewija sie milczącym echem , sprawa dyżurów lekarskich weekendowych w J-L ucichła , ludzie chorzy szturmuja Oławe nie kazdy posiada środki na przejazd , nie każdy ma czym pojechać , nie każdy ma siły . Słychac było głosy to prosze wzywac karetkę w weekendy.
        • 10/10
          tylko, że tzw książe jelczańsko - laskowicki (czyt. Kazimierz Odnowiciel) ma to non stop w głebokim poważaniu. Dokladnie wie, że w naszym grajdołku jego byt zależy od ilości wyborczych jabłuszek czy jabłecznika oraz od popdnoszonych rączek spolegliwych pararadnych, których ma w tzw. kieszeni. Chyba nie sądzisz, że J.W. dr Bolanowski z książęcego nadania mógłby popaść w niełaskę swojego mocodawcy?
          Tylko swoiste "trzęsienie ziemi" może zmienić wytworzony układ wiecznej szczęśliwości.
          --
          adamogo niedomogo, wnet psychiatrzy mu pomogą !!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.