Dodaj do ulubionych

Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym

07.03.15, 13:06
Bardzo dobrze się stało,że bramki zostały zamknięte,ponieważ my mieszkajacy na tym osiedlu płaciliśmy za ten cały teren i nie mamy ochoty aby mawiedzali nas inni z psami kotami.Kazde osiedle posiada też place zabaw czyli dzieci wcale nie muszą tutaj się bawić.Został jeszcze jeden temat parkowania.Otoż już nie długo w marcu będzie akcja wywożenia aut osób z sąsiednich bloków,które nie słusznie parkują swoje auta.Niebawem pojawią sie numery rejestracyjne aut,które parkują nie słusznie.A my nie możemy zaparkować pod swoim oknem.Także skończy sie parkowanie osób nie mieszkających na osiedlu słonecznym.W tej chwili jest zgłoszenie na 11 aut.Ale będzie super akcja.Mieszkaniec os. słonecznego.
Obserwuj wątek
      • daniel2201 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 07.03.15, 19:50
        Było ogłoszenie od Prezesa Worwy w pażdzierniku i listopadzie.Osoby parkujące miały na pismie podać nr. rejestracyjne swoich aut. Wszyscy deklaracje złożyli,było wyrażnie powiedziane na zebraniach,że obce rejestracje będą odcholowane na parking strzeżony na koszt właściciela.Ci ktorzy podostawali od kogos piloty lub ktos komus pomógł zdobyc aplikacje na jego komóre i tak tam nie będzie parkował,ponieważ nie mieszka tam i nie złożył deklaracji na parkowanie.I po sprawie. Do nocai a Ty noże parkujesz z innego bloku pewnie i się boisz,ze tak bardzo pytasz? Twoje ryzyko trudno.
        • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 07.03.15, 21:52
          daniel2201 napisał:

> (...) obce rejestracje będą odcholowane na parking strzeżony na koszt właściciela.

tongue_out
          co ma na celu odholowanie obcej rejestracji - przecież łatwiej taką rejestrację zerwać
          nie lepiej odholować auto ?!
          miejsce się przynajmniej zwolni smile

--
          Powyzszy post wyraza jedynie opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on sluzyc przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani kazdym innym nastepujacym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.
        • nocai Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 08.03.15, 20:41
          Wyluzuj Danielek, ja się pytam tylko o podstawę prawną, tak z ciekawości. Znaczy się podstawy prawnej nie ma? Nie wiem kto to Worwa, ale chyba nie stanowi prawa w Polsce?
          Mnie też wkurza ja ktoś nieupoważniony parkuje mi pod domem, ale dura lex sed lex.
          • doa_zyczliwy Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 08.03.15, 22:11
            Zawsze myślałem, że idea spółdzielczości polega na wspólnocie, której uczestnicy korzystają na równych prawach ze swojej spółdzielczej własności.
            Nie widzę prawnych przeszkód żeby spółdzielca mógł postawić swój samochód gdzie chce na terenie swojej spółdzielni, oczywiście jeśli nie zabraniają tego przepisy ruchu drogowego. Dywagacje moje-twoje miejsce parkingowe są bez sensu jeżeli swoich praw ktoś nie może potwierdzić stosownym aktem własności do tego konkretnego kawałka ziemi.
            Ubawiłem się pomysłem usuwania aut z obcą rejestracją. Co zrobicie z kimś kto ma mieszkanie w Jelczu-Laskowicach, ale również w Łodzi, Żninie i Berlinie i ma taką fantazję na niemieckich blachach pomieszkiwać sobie na Osiedlu Słonecznym co trzeci tydzień, a nawet zostawić pojazd na pół roku bo miał fantazję polecieć na Seszele.
            Ludzie trochę luzu, bo problem furtki obrazem podziału na lepsze i gorsze osiedle w ramach tej samej spółdzielni. Ich psy srają, nie nasze auta parkują, cudze bachory bawią się u nas itp.
            Za chwilę się dowiemy, że Biedronka jest na terenie Metalowców i przez to że przychodzą ludzie z Grabskiego są ciągłe kolejki, trzeba ogrodzić i postawić szlaban otwierany przy pomocy pilota lub stosownej aplikacji oczywiście dostępnych tylko mieszkańcom Metalowca smile
              • mlodyyyy21 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 09.03.15, 08:55
                Czytając niektóre posty jest mi wstyd, że jestem mieszkańcem tego getta (osiedla Słonecznego).
                Czytając powyższe posty już wiem dzięki komu Prezes Worwa wymyśla tak IDIOTYCZNE prawa (Spisywanie rejestracji, zamykanie osiedlowych bramek itp.).
                Już niedługo, żeby dojść do swojego mieszkania trzeba będzie się wylegitymować dokumentem ze zdjęciem i adresem zameldowania, goście natomiast żeby mnie odwiedzić będą musieli złożyć podanie o podanie na druku Z-81828282823r4q434. Do podania trzeba będzie dołączyć 2 zdjęcia i zaświadczenie o niekaralności.
                Wielka prośba o troszeczkę luzuuuu wink
            • paskudekjl Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 09.03.15, 08:41
              Nie wdając się w Wasze polemiki. Mieszkańcy wspólnoty nie są członkami spółdzielni - przynajmniej posiadanie mieszkania we wspólnocie do tego nie zobowiązuje. Spółdzielnia w tym przypadku była inwestorem zastępczym i aktualnie pozostaje zarządcą nieruchomości, którego można zastąpić każdym innym zarządcą. Zatem formalnie patrząc własność spółdzielcza i własność wspólnot powstałych w budynkach wybudowanych przez spółdzielnię to dwie różne, niezależne sprawy.
    • tyska20 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 10.03.15, 19:47
      Po pierwsze wypowiadaj sie w swoim wlasnym imieniu a nie w imieniu wszystkich mieszkancow osiedla slonecznego. Nie wszyscy podzielaja twoje zdanie w kwesti bramek. Wiele osob jest przeciwna zamknieciu bramek gdyz czesto z nich korzystala. Wydaje mi sie chyba ze mylisz pojecia teren prywatny a teren wspolnoty. Mnie i wiele innych osob nikt nie pytal o zdanie w sprawie bramek a niby byla to decyzja wspolnoty. Wstyd mi ze mieszkam na tym osiedlu,to niczym getto,jeszcze troche a dojdzie do tego ze kilku palantow poprosi pana Worwe o ogrodzenie nas drutem kolczastym i legitymowanie przed szlabanami a ten pewnie sie zgodzi, oczywiscie zrobi to w imieniu wszystkich mieszkancow. A jezeli chodzi o plac zabaw to niestety wiekszosc naszych najmlodszych mieszkancow musi korzystac z placow zabaw na innych osiedlach bo u nas oczywiscie o hustawce dla maluszkow zapomnieli, poza tym nasz wspanialy plac zabaw jest dosc niebezpieczny, nieprzystosowany dla dzieci ponizej 3 roku zycia. Nie musze dodawac jeszcze o samochodach naszych mieszkancow zaparkowanych dookola placu zabaw bo oczywiscie kazdy musi zaparkowac pod swoim oknem, bo na parking z tyl bloku to juz jest za daleko, a miejsca wolne sa tylko po co szukac. Pieski oczywiscie naszych mieszkancow moga latac i srac po naszych chodnikach, jakby ich gowna smierdzialy mniej od tych pieskow z zewnatrz osiedla. No i oczywiscie same "podejrzane typy" to na nasze osiedle wchodzily tylko bocznymi bramkami i taraz to juz na pewno nie przyjda. Normalnie zal. Moze zebrac by podpisy w sprawie otworzenia bramek, na pewno sporo osob sie podpisze...
      • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 10.03.15, 20:34
        brakuje jeszcze 4-6 wartowników z psami i ogrodzenia pod prądem wink
        zaraz... zaraz... coś mi to przypomina
        ale żeby tak na własne życzenie?!

--
        Powyzszy post wyraza jedynie opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on sluzyc przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani kazdym innym nastepujacym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.
          • mlodyyyy21 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 09:43
            Nie wiem jak wy ale ja na 100% pojawię się na najbliższym zebraniu wspólnoty i wyrażę moją opinię na temat tego co dzieje się na osiedlu.
            Co do zaspawanych bramek to jest to już wielkie nieporozumienie. Panu Worwie trzeba chyba wytłumaczyć zasady obowiązujące w wspólnocie mieszkaniowej, a jak nie zrozumie, że prawo wypowiadania się w imieniu wspólnoty posiadają wszyscy mieszkańcy, a nie on sam to trzeba będzie się zastanowić nad zmianą zarządcy naszej nieruchomości.

• loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 20:53
        równie idiotyczny jest pomysł z odcholowywaniem samochodów spójrzcie na siebie i na to jak parkujecie jak by były wyznaczone miejsca parkingowe nie było by problemu ale nie ma jak by worwa nie sprzedał razem z lewandowskim graży znajomym rodzinie i pociotkom też by nie było problemu jak by nie porozdawali pilotów też było by fajnie znam jednego takiego co piloty do szlabanów sprzedaje w nenie a sam pod blokiem trzyma 4 samochody z tym róbcie porządek ale każdy ma w dupie bo boi sie odezwać tego co będzie chciał sholować moje auto pobije lub zastrzele bo to kradzież zgadzacie sie na bezprawnie postawione znaki zakazu i zamykanie bramek i sami ograniczacie swoje swobody obywatelkie zapoznajcie sie z wyrokami sądu w tej kwesti oraz ustawą o wspólnotach mieszkaniowych ponad rok temu są d w oławie przyznał mi racje w sprawie parkowania na osiedlu i dobitne wykazał że policja ani nikt inny nie może nawet pierdnąc tym bardziej wystawiać mandatów czy wsadzać za szybe jakieś głupie kartki bo osiede jest nieprawidłowo oznakowane i póki prawo w polsce sie nie zmieni ja jako właściciel mieszkania i współwłaściciel terenu na którym stoi blok moge sobie parkować gdzie mi sie podoba nawet na trawniku a nie robie tego tylko dlatego że szanuje zieleń ludzie robicie sie wiejskimi snobami kupiliście mieszkania na jakimś badziewnym osiedlu z fontanna i próbujecie sie wywyższyć wśród wieśniaków których na to nie stać lub nie zdążyli kupić przed wami i myślicie że ktoś wam zazdrości niestety nie ma czego zwłaszcza waszej głupoty że zgadzacie sie na to wszystko i nic z tym nie robicie ciekawe jak latem będziecie chodzili po piwo bo słyszałem że mają przy każdym szlabanie postawić cieciea z alkomatem a wy sie na to zgodzicie i jeszcz będziecie całować go w dupe tak samo jak zgodziliście sie na zamknięcie bramek i postawienie znaków spójż jeden z drugim w lustro i pomyśl sobie jakim jestem pedałem że sie na to zgadzam i boje sie odezwać a worwa i lewandowski robią sobie co chcą bo osiedle traktują jak swoją własność i nikogo o zgode nie pytają
    • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 20:20
      mieszkam na słonecznym i zamykanie bramek tak samo jak stawianie znaków drogowych na terenie wspólnoty bez jej zgody i uchwały po pierwsze jest debilizmem a po drugie jest nie zgodne z prawem i w łeb sie palnijcie debile którzy sie na to zgadzacie nie ubędzie wam jak dzieciaki z osiedla obok pobawią sie w piaskownicy a młodzież wypije piwko przy fontannie a psa który sra na trawe kopnij w dupe lub lepiej jego właściciela jak po nim nie sprząta w domu pewnie sra na dywan jak jego pupil niech każdy patrzy po sobie najgorsze miejsce w jakim kiedykolwiek mieszkałem i tylko dlatego ze mieszkają na nim ludzie którzy nie mają pojęcia o życiu którym wszystko przeszkadza tylko nie to co powinno najchetniej prowadzili by pełną inwigilacje i z nudów czepiali sie wszystkich i wszystkiego a przeciwko temu kto zamkną bramki pozew do sądu powinno sie złożyć
      • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 20:32
        widzę, że nie działają Ci pewne znaki interpunkcyjne.
        masz... skopiuj sobie
        , - przecinek
        . - kropka
        - - myślnik
        : - dwukropek
        ; - średnik

--
          • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 21:20
            miodkiemniejestemalepoprostuzlesieczytatekstbezprzecinkowkropekiinnychznakowinterpunkcyjnychpowazniejeslinatomiastchodziofaktbramektomitowygladanakolenyoswiecimnawlasnawoleniewiemdlaczegoktosmialbytaksamsiebieograniczac
            polecamsprawdzicznaczenieslowsnobizmiskaposcbonajwyrazniejznaczeniatychslownieznaszboichuzyciewtymkonkretnychprzypadkuniemazasadnosci
            --
            • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 21:42
              szelest ty to dopiero pojebany jesteś może nie używam przecinków ale przerwy między wyrazami robie ze wszystkich twoich wypowiedzi wnioskuje że ty jakimś kumplem worwy jesteś i bronisz jego durnych pomysłów znając życie mieszkasz w jakiejś komórce pod schodami dorwałeś sie do netu i zabłysnąć próbujesz . tobie gówna na trawniku nie przeszkadzają i cieszysz ze ograniczają twoje swobody .przynajmniej pod kontrolą jesteś bezwolny bez swojego zdania a jak ci zamykają bramkę na klucz to cieszysz sie .inaczej pobłądzisz i zgubisz sie na osiedlu snobów . bo to ze już wlazłeś w gówno to najwyrazniej ci nie przeszkadza i cieszysz sie jak innym dzieje sie krzywda
              • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 22:07
                oh. po stylu wypowiedzi widzę, że na intelektualistę trafiłem!
                worwa? nie znam. nie dane mi było. ale po tym co czytam to chyba dobrze.
                czy bronie? nie! czy wyśmiewam? oczywiście!
                moim trawnikiem się nie przejmuj, psa nie mam... a pies sąsiadów przez ogrodzenie nie przeskoczy.
                szastasz słowem - snob - czy zaznajomiłeś się już z jego znaczeniem?

--
                • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 22:58
                  nie będe zniżał sie do twojego poziomu wiem już że nie mieszkasz na słonecznym i draki szukasz worwe znasz a z lewandowskim wódke popijasz i to ty agitujesz za zamykaniem bramek bo żal ci dupe ściska że nie mieszkasz na osiedlu dla snobów bo bardzo byś chciał żeby ktoś decydował za ciebie . Jak podoba ci sie zamknięte na klucz osiedle zamieszkaj w więzieniu zwolenniku odgradzania sie od innych
                  • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 23:11
                    zamykaniu osiedla mówie NIE stawianiu bezprawnemu znaków NIE gonić psy z trawnika na którym bawią sie dzieci TAK każdy powinien sprzątać po psie nie tylko sprzątaczki powinny dbać o czystość im zarzucić nic nie można starają się USZANUJMY to TĘPMY GŁUPOTĘ bo głupcy sprowadzą nas do swojego poziomu a póżniej udowodnią że mają racje a osiedle słoneczne to jedna wielka beznadzieja mieszka tu mnóstwo osób każdemu coś przeszkadza ale nikt nie umie sie postawić każdy podkula ogon ma w dupie i jak mu plują w ryj to mówi że deszcz pada a ponoć żyjemy w wolnym kraju i uni europejskiej ale słoneczne z jelcza to chyba jakiś mozambik dyktator worwa ze swoim umyślnym pachołkiem lewandowskim i szelestem poplecznikiem
                    • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 23:13
                      loniu666 napisał(a):

> zamykaniu osiedla mówie NIE stawianiu bezprawnemu znaków NIE gonić psy z
                      > trawnika na którym bawią sie dzieci TAK każdy powinien sprzątać po psie nie
                      > tylko sprzątaczki powinny dbać o czystość im zarzucić nic nie można starają się
                      > USZANUJMY to TĘPMY GŁUPOTĘ bo głupcy sprowadzą nas do swojego poziomu a póżn
                      > iej udowodnią że mają racje a osiedle słoneczne to jedna wielka beznadzieja mie
                      > szka tu mnóstwo osób każdemu coś przeszkadza ale nikt nie umie sie postawić każ
                      > dy podkula ogon ma w dupie i jak mu plują w ryj to mówi że deszcz pada a ponoć
                      > żyjemy w wolnym kraju i uni europejskiej ale słoneczne z jelcza to chyba jakiś
                      > mozambik dyktator worwa (...)

napisał człowiek, co żale swe na forum wylał smile
                      a sąsiadowi to się nawet dzień dobry boi powiedzieć smile

--
                        • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 23:25
                          co ma bycie sąsiadem do posiadanego IQ?
                          na osiedlu słonecznym nie wybierasz smile
                          masz pełen przekrój smile

--
                            • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 23:45
                              oj, z czytaniem ze zrozumieniem też problem.
                              przykre w sumie.

powtórzę raz jeszcze.
                              nie posiadam psa, a co za tym idzie nie ma u mnie na ogrodzie budy (dla psa), kojca (dla psa), łańcucha (dla psa) ani miski (także dla psa) wink
                              karmik dla ptaków jest, ale to nie ta liga. smile

--
                        • proszenieregulowacodbiornikow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 23:41
                          kolego, wątpię by po takim oświadczeniu ktokolwiek chciał być twoim sąsiadem smile
                          chyba, że na warunkach stepowych (najbliższy sąsiad w odległości 40 km)
                          jeżeli chodzi o chęć działania w grupie, masz wybitne zdolności do zjednywania sobie ludzi, na pewno staną za tobą murem po takim postawieniu sprawy smile
                          jak się nie zgadzają, to zwykle są debilami i "ciągną kichę"?

--
                          Intelektualista to podobno człowiek automatycznie sypiący cytatami z ludzi, których twórczości nic nie czytał
                  • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 11.03.15, 23:42
                    należałobychybawprowadzićnowezasadypisownidlaludziposiadającychangielskieklawiaturyorazdlatychcoimjakieśbliżejnieokreśloneklawiszepousuwalinoalbopoprostunienauczonoichznichkorzystac
                    takadygresjaużywasięichtaksamojakipozostałychwystarczyklikaćanaekraniepojawiąsięznaki
                    smile

--
                    • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 12.03.15, 00:01
                      podajcie sobie ręce pedały albo lepiej co innego bo widze że to wasza robota to zamykanie osiedla klatke dla chomików sobie kupcie i tam zameszkajcie ale jak wam to ie przeszkadza wy to jeszcze fose byście wykopali żeby tylko mieć spokój i żeby w waszych pedalskich zabawach obcy nie przeszkadzali za pare lat to waze osiedle słoneczne i tak będzie slamsem i zamykanie sie na świat nie zmieni światopoglądu wieśniaka z jelcza w dodatku spedalonego
                      • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 12.03.15, 00:04
                        nareszcie udało Ci się otworzyć przed światem smile
                        gratuluję postępu!
                        czy jeszcze coś o sobie, własnych fantazjach i fetyszach nam opowiesz ?!
                        tongue_out

--
                        • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 12.03.15, 00:10
                          ja widze że w fantazjowaniun tobie nie dorównam jebnij se baranka na dobranoc i włącz fantazje jak to bedzie fajnie gdy tak już sie pozamykasz obkpiesz odgrodzisz lasem i fosą bo ty jakiś aspołeczny jesteś skoro podoba ci ie zamykanie furtek i za tym agitujesz
                          • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 12.03.15, 00:14
                            oj. a ty nadal swoje
                            przeczytaj ze zrozumieniem...
                            ja nie jestem za zamykaniem "furtek" (furtka to tak zaściankowo, bramka brzmi bardziej poprawnie)
                            ja jestem za ogrodzeniem pod prądem, drutem kolczastym i wartownikami

z własną zoofilią nie musisz się aż tak obnażać, jesteśmy tolerancyjni. no ale bez przesady. smile

--
                            • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 12.03.15, 07:51
                              ja nie jestem tolerancyjny zwłaszcza dla kogoś kto ogranicza moje swobody i próbuje sprowadzić mnie do swojego poziomu głupoty ciebie powinni zamknąć w zoo żebyś nie uciekł bo widze ze takie wwłasnie zoo robić chcesz z osiedla i zmień forum jak masz zamiar dalej poklaskiwać worwie i lewandowskiemu i zwolennikom zamykania sie w gettach dla snobów
                              • proszenieregulowacodbiornikow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 12.03.15, 08:52
                                poczucie misji wygrało z poczuciem ironii?
                                jestem w stanie zrozumieć
                                jednak dlaczego jeszcze nie wyłapałeś, że twoje infantylne wrzaski i tupanie sześciolatka nie robią na niektórych najmniejszego wrażenia?
                                a coraz bardziej zachęcają do kpienia z ciebie

--
                                Intelektualista to podobno człowiek automatycznie sypiący cytatami z ludzi, których twórczości nic nie czytał
                              • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 12.03.15, 10:05
                                i oto właśnie powód dla którego należałoby zrobić z tego miejsca ZOO.
                                ba! nawet memu rzekomemu znajomemu podsunę myśl by sprzedawał bilety
                                jakąś nawet promocję rodzinna czy grupową się wprowadzi smile

czy tabliczka przed furtką "tolerancyjny inaczej", czy raczej "obywatel snob" będzie w porządku? smile

--
                                • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 12.03.15, 21:36
                                  widze jelczanskie chore króliki że nawet merytorycznie nie potraficie nawiązać do dematu zesrać nawet porządnie sie nie potraficie ale czego można wymagać od dwóch pedałów z jelcza o spedalonych nikach udzielających sie na wszystkich możliwych forach ale nie piszących nic na temat ciekawe czy tam też tacy mądrzy byliście pedzie pewnie jeden z drugim nawet nie wiecie jak bramka wygląda nie mowiąc już o osiedlu na którym nie mieszkacie
                                  • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 12.03.15, 21:56
                                    widzę, że do zainteresowań zwierzątkami jeszcze fekalne tematy Ciebie kręcą smile
                                    ileż to się od ludzi można z internetów dowiedzieć.

ale widzę postęp, już nie "furtka" a "bramka" smile
                                    może będzie dla ciebie jakaś nadzieja.

--
                                      • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 13.03.15, 07:12
                                        szelest zapraszam cie do piaskownicy na grabskiego proponuje ustawke wez z soba ojca to będą równe szanse jak dostaniesz w łeb to może zmądrzejesz i twój mózg z ziarenka piasku powiększy sie do kupy na trawniku po którym lubisz chodzić choć od tego nie zmądrzejesz mózgojad dawno ci zdechł z głodu
                                        • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 13.03.15, 07:19
                                          jak mieszkasz w tej swojej budce dla ptaków to nie wypowiadaj sie na temat słonecznego bo nawet nie jesteś jego mieszkańcem pewnie nawet nigdy tu nie byłeś i teraz widze że zamykanie bramek przed takimi kozojebcami jak ty ma sens i jak pisałem wczesniej koze se zerżnij a na temat słonecznego sie nie wypowiadaj jak tu nie mieszkasz wystarczająco mamy swoich idiotów debili twojego pokroju nam nie trzeba
                                          • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 13.03.15, 09:53
                                            primo. czytanie ze zrozumieniem! budkę dla ptaków to na posiadam, ale z racji gabarytów w niej nie mieszkam smile
                                            jak chcesz to ptaszki jeszcze się nie wprowadziły - mogę Ci ją wynająć, odetchniesz od słonecznego getta. kupami na trawniku się nie martw - nie ma ich.
                                            secundo. na słonecznym bywałem i bywam smile ba! nawet parkowałem wewnątrz smile
                                            tertio. już sobie wyjaśnialiśmy to - o swoich preferencjach seksualnych jak i o fantazjach nie musisz tu pisać, ludzie są tolerancyjni, ale do czasu - po pewnym czasie może się okazać, że będą chcieli cie odseparować od reszty społeczeństwa. przykładowo zaspawają Ci drzwi smile
                                            quattro. to, to już nie jest osiedle snobów tylko idiotów i debili? współczuję. oczywiście sąsiadom, nie Tobie.

--
                                        • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 13.03.15, 09:36
                                          jestem pełen obaw o obecny stan polskiego szkolnictwa.
                                          aby człowiek nie potrafił poprawnie sklecić z sensem 4 linijek tekstu, opierając swoją wypowiedź głównie na wyzwiskach i wulgaryzmach... oj.
                                          mówiono mi, że z kim się zadajesz, takim się stajesz - najwyższa pora by Ci zacząć współczuć.
                                          no albo odizolować od społeczeństwa smile
                                          tak. ta druga opcja lepiej brzmi.

to kiedy resztę wejść/wyjść zaspawacie?! smile

--
                                      • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 13.03.15, 09:32
                                        no ale, żeby od razu zakładać kolejne konto
                                        hah! smile
                                        pisałeś słynną już sentencję o osiąganiu poziomu i pokonywaniu doświadczeniem
                                        przykro mi, ale nie zniżę się do Twojego poziomu
                                        co najwyżej poziomu piaskownicy z odchodami

--
        • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 13.03.15, 19:29
          a z tymi bramkami to paranoja tylko znając życie nikt z tym nic nie zrobi worwa robi sobie prywatne osiedle ale czemu sie dziwić dba o swoją kochanke która na nim mieszka chore jest to że tyle ludzi mieszka kazdemu to przeszkadza i nic a ktoś w najlepsze za nich decyduje majac ustawe o wspólnotach mieszkaniowych w dupie zgodnie z nią musi sie 80% mieszkańców na zebraniu wspólnoty na takie coś zgodzić inaczej jest to bezprawie
        • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 14.03.15, 11:28
          jako, że to żyje to prędzej pod min. środowiska. bo to właśnie tam zajmują się sprawami ochrony zwierząt. smile
          właściwie zamiast odseparowywania całego osiedla wystarczyłoby wyłowić ten jeden konkretny okaz smile

@odbiornik:
          liczba mnoga może tu być błędem, to jest jeden osobnik z rozdwojeniem jaźni.

--
          • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 14.03.15, 19:53
            co pedały wróciliście z pracy z fabryki i znów sie udzielacie na temat coś napiszcie ale widze że nie za bardzo wiecie na jaki zresztą co macie napisać skoro nic nie wiecie i o niczym zielonego pojęcia nie macie waszym jedynym problemem jest podpisanie listy obecności powrót do domu i onanizowanie sie przy kompie i o jaki jestem szczęśliwy że napisze coś nie na temat bo tak wogóle nie wiem o co chodzi a problem mnie nie dotyczy wy nawet na mapie nie potraficie znalezc osiedla o którym prubójecie coś napisać i tylko byście zamykali z powołaniem sie chyba pomyliliście a troglodyta to was zrobił
            • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 14.03.15, 20:13
              wmawiaj sobie co chcesz, zielone ludziki nawet jak chcesz.
              ale wiedz (i przyswój tą wiedzę), że byłem gorzej nazywany przez lepszych ludzi niż ty.
              także twe obelgi niewiele robią... prócz obnażania twych ograniczeń.

PS.
              "w ogóle"
              "próbujcie"

you're welcome

--
              • julian_07l Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 14.03.15, 21:08
                Szelest to serio jest się czym chwalić, że wszyscy wszem i wobec obrzucają gównem! smile Złoty medal chłopie ! Może zatem zamiast siedzieć w fabryce w Jelczu powinieneś zatrudnić się w tej agencji modelek co jeżdżą do Dubaju? smile Znalazł byś się i zrobił pewnie karierę z takim bagażem doswiadczenia! Tak czy inaczej jeśli Cię wszyscy obrażają to dowodzi jednego..... loniu666 poznał się na Tobie i tym co sobą reprezentujesz smile
                • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 14.03.15, 21:24
                  szelest jest jak modelka co zgodziła sie by szejk z dubaju srał na nią ale szeleścinka o tej medialnej aferze na pewno nie słyszała bo on żyje pracą w fabryce za 1500zł i żal mu dupe ściska że nie stać go na mieszkanie na ekskluzywnym osiedlu słonecznm w jelczu też chciałby zostać vipem i popatrzeć z okna na fontanne ale niestety jest za biedny i za głupi żeby dostąpić miejsca w tym gronie i co mu pozostało deptać gówno i patrzeć przez zaspawaną bramke jak ludzie żyją próbuje im dorównać i dowartościować sie pisząc biedne teksty nie ma co mu nawet ubliżać bo teraz już widać że to syndrom małego niedowartościowanego człowieczka
                  • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 14.03.15, 21:31
                    podpowiem ci coś - za free, więc korzystaj - jeśli bawisz się na dwóch kontach, to:
                    - nie używaj tych samych określeń względem innych osób - wzbogać swój słownik, nawet jeśli miałyby to być inwektywy (zawsze to jakiś trening dla mózgu)
                    - rób dłuższe przerwy między logowaniami - to jest aż nadto czytelne

proszę bardzo,
                    dziękować nie musisz (właściwie obawiam się, że nie potrafiłbyś)

--
                • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 14.03.15, 21:27
                  znow się rozdwoiłeś?
                  poczekam na cud, roztrojenia.
                  drożej będzie można sprzedawać bilety do tego rezerwatu smile

swoją drogą zdanie do którego się odnosisz, jest to swoisty cytat nawiązujący do pewnego wydarzenia, a mianowicie:
                  Kiedy kanadyjski premier Pierre Trudeau dowiedział się, że prezydent USA Richard Nixon nazwał go "dupkiem" powiedział "byłem nazywany gorzej, przez lepszych ludzi".
                  zapisz to sobie, na naukę nigdy nie jest za późno.

Niestety na fabrykę w Jelczu się jeszcze nie dorobiłem, ale nie jest aż tak źle abym musiał u kogoś listy podpisywać?
                  a jak tam twoja druga zmiana? już po?

--
                    • szelest_papierkow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 14.03.15, 21:39
                      o! czytasz
                      fantastycznie
                      a już się obawiałem, że jesteś monotematyczny.

--
                    • proszenieregulowacodbiornikow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 15.03.15, 00:04
                      Wystarczy. Już uznaliśmy, że jesteś neandertalczykiem. Materiał badawczy zebrany.
                      Q.E.D. Pozostaje tylko wynegocjować ceny za oglądanie ciebie w rezerwacie. Ostatnie występy nieco obniżyły twoje szanse na drabinie społecznej. Ludzie preferują jednak wrocławskie afrykarium i popisy fok.
                      Słoma, która sypie ci się pomiędzy klapkami a skarpetami, styl wypowiedzi, dystans do ironii i ilość inwektyw to wystarczająco dużo, by twój status społeczny określić jako kolejnego gimbusopodobnego gołodupca. Czyli niziutko, albo i niżej.

--
                      • loniu666 Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 16.03.15, 22:51
                        nie macie sie czym chwalić pedzie napiszcie coś na tema a ciekaw jestem czy byś odważył sie to jeden z drugm powiedzieć stojąc ze mną twarzą w twarz na samą myśl że w realu miałbyś jeden z drugim z kimś polemizować strach cie oblatuje i zwieracze puszczają takie z was jelczańskie chojraki spedaleni kozojebcy
                        • proszenieregulowacodbiornikow Re: Zamknięte bramki na OSiedlu Słonecznym 16.03.15, 23:12
                          Przepraszam, że naruszyłem twój słaby punkt dotykając twojego zerowego statusu społecznego. Rozumiem, że chcesz sobie to odbić w sieci, ale to nie jest najlepszy sposób.
                          Poza tym zaczynasz powtarzać się w inwektywach. To nudne.
                          Chcesz polemizować, powiadasz? Ja mam pewne obiekcje, bo nie wiem, czy powinienem na wstępie dać ci jakiegoś skorupiaka do wychłeptania, czy banana. Nie wiem, jak wtedy zachowają się twoje zwieracze.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka