Dodaj do ulubionych

Dudkowski, jelczański Misiewicz, odejdzie?

24.09.16, 16:57
Po wyrzuceniu Jackiewicza nastepujà czystki w spółkach państwowych. Mają nimi kierować fachowcy. Co za tem z zakładem Jelcz, gdzie prezesuje niekompetentny Dutkowski?
--
"ŚMIEJMY SIĘ Z GŁUPICH, CHOĆ I PRZEWIELEBNYCH" - Ignacy Krasicki
Edytor zaawansowany
  • 24.09.16, 17:06
    Ciężko, oj ciężko będzie oderwać ryj od korytka. Ale życzę mu tego z całego serca.
  • 25.09.16, 10:39
    Nie ma go na liście na Misiewicze.pl, na pewno jest świetnym fachowcem smile
  • 25.09.16, 15:05
    Jak to PiS-owiec - na niczym się nie zna, ale do wszystkiego się nadaje.
  • 25.09.16, 16:30
    Byłoby to śmieszne, gdyby nie fakt, że taki opis pasuje do każdej opcji politycznej u władzy...
  • 26.09.16, 13:13
    Masz w sumie rację.
  • 08.10.16, 11:52
    misiewicze.pl/lista-misiewiczow
    to prawda nie ma go na tej liście, ale z tzw. dobrze poinformowanego źródła wiem, że mocno boi się efektów pracy ABW w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Trudno mu się dziwić, bo protektor już zdymisjonowany i jak się tu nie bać?
  • 08.10.16, 13:42
    A co takiego złego zrobił nowy zarząd, że ma się bać ABW ? Bać to się powinni ich poprzednicy (oni wiedzą z jakiego powodu).
  • 09.10.16, 09:49
    W moim poście nie było nic o zarządzie. Pytanie czy ma się bać czy nie, może i trafne, ale na pewno nie do mnie.
  • 21.10.16, 06:09
    No właśnie?
  • 21.10.16, 13:51
    A co takiego zrobil ( badz nie) poprzedni Zarzad ? Moze nas oswiecisz, z jakiego powodu powinien sie bac abw? wink
  • 27.10.16, 22:01
    A jednak jest, lista się rozrasta. Nasz bohater jest na 1 str. 4 od góry
    misiewicze.pl/lista-misiewiczow
  • 14.11.16, 23:28
    Link zablokowany☹ P. "cenzura" pokazała swoje możliwości. Przypadek? Polska "demokracja" ma się oczywiście dobrze😷
  • 27.11.16, 21:11
    Jak widać Dolny Śląsk jest najbardziej zamisiewiczonym województwem. Bijemy na łeb nawet mazowieckie.
  • 27.11.16, 22:44
    Pisowski prezes wyleciał z KGHMu, bo ośmielił się zapytać czy rząd zlikwiduje podatek od kopalin (zapowiedziano to w kampanii wyborczej).
    Teraz pewnie wyleci Glinski, bo skrytykował PisTv za nagonkę na córki Komorowskiego i Rzeplinskiego.
    Miernoty zostaną.
    --
    „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
  • 13.04.17, 21:45
    Macierewiczowy Dyzma pozamiatany, a kiedy czas na lokalnego?
  • 14.04.17, 11:04
    Misiewicza poświęcili, a nasz lokalny misiewicz ma się dobrze.

--
    "Państwo kościelne Watykan istnieje tylko dzięki temu, że Świat nie ma ochoty połknąć czegoś tak wstrętnego"- J.W.Goethe

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.