Dodaj do ulubionych

USA nowy prezydent.

09.11.16, 06:13
Wszystko wskazuje, że kolejnym prezydentem będzie Trump. Człowiek nieobliczalny prawdopodobnie będzie szefem największego agresora na świecie.
To bardzo zła decyzja. Nie tylko my źle wybieramy....
Edytor zaawansowany
  • 09.11.16, 10:31
    Świat idzie w złym kierunku.

--
    "ŚMIEJMY SIĘ Z GŁUPICH, CHOĆ I PRZEWIELEBNYCH" - Ignacy Krasicki
  • 20.11.16, 22:29
    Świat idzie w dobrym kierunku. Ludzie się budzą i zaczynają dostrzegać do czego prowadzi lewacka polityka. Teraz tylko trzeba poczekać aż we Francji zwycięży Pani Marine Le Pen.
  • 21.11.16, 02:33
    Wystarczy popatrzeć na to co mamy w naszym kraju po wygranej PiSu.
  • 05.07.17, 19:55
    Nie cieszę się z przyjazdu Trumpa do Polski.
    Niech najpierw zniosą dla nas wizy, dopiero możemy z nimi rozmawiać.

--
    „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
  • 06.07.17, 12:57
    Nie cieszysz się bo oglądasz tvn24. Jasnowidzem nie jestem,ale tego jestem pewien. Normalnie myślący człowiek cieszy się z tego. Jest pewien sort ludzi (gorszy) którym tvn wmówi wszystko. Tam pracują socjotechnicy najwyższych lotów.
  • 07.07.17, 11:53
    Popieram oni nie potrafią samodzielnie myśleć.TVN to ich guru.
  • 07.07.17, 17:15
    Niestety nie mam TVN24.
    Trump przyjechał, aby zarobić.
    Sprzedali nam bez przetargu rakiety za ponad 30 miliardów złoty. Przy okazji jak dobry handlowiec powiedział to co polaczki chcieli usłyszeć.
    Nasze władze nawet nie zapytaly o wizy.
    Żenada.

--
    „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
  • 07.07.17, 19:01
    Jeszcze nie sfinalizowali a ty już wiesz.Napisz jeszcze jakie? Jesteś jakiś jasnowidz a może nawiedzony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.