Dodaj do ulubionych

22.12 w Oławie

20.12.16, 19:44
22.12.2016.w Oławie odbędzie się manifestacja poparcia dla rządu.Rynek godz.17 zapraszam wszystkich chętnych.
Edytor zaawansowany
  • 20.12.16, 23:03
    Przyjdę zrobić zdjęcia tym oszołomom.
    Rozumiem, że ktoś głosował na PiS. Ale, żeby po roku ich rządów nie widzieć ile napsuli, to trzeba mieć w głowie zgniłą kupę.
    --
    „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
  • 21.12.16, 06:19
    Bedą fani radia Maryja.

--
    "ŚMIEJMY SIĘ Z GŁUPICH, CHOĆ I PRZEWIELEBNYCH" - Ignacy Krasicki
  • 21.12.16, 07:10
    Poparcia ?? Jakaś kpina w czym ich mamy popierać są wybrani niech rządzą a że nie udolnie im to idzie to mają problem. PISiory.
  • 21.12.16, 09:05
    Wiedziałem że POpaprańcy się na mnie rzucą.Boli utrata koryta.Wesołych Świąt koryciarze.
  • 21.12.16, 11:32
    PiSiorek się zirytował hahahahaha
  • 21.12.16, 12:50
    Skąd to znam ?? Marsze poparcia, wzniosłe hasła o przewodniej roli partii i nieomylnym przywódcy.. To już było i nie było fajnie.Rozumiem że tęsknisz za tamtymi czasami albo jesteś gówniarzem z ONR
  • 21.12.16, 17:15
    Trzeba upaść na głowę, żeby popierać Macierewicza, Błaszczaka i resztę tych niokrzesańców.
  • 21.12.16, 20:55
    Już ci napisał Herst że kojarzysz sie z napletkiem .Wesołych Świąt.
  • 22.12.16, 08:32
    Czyżby Herszcik przemienil się w mana za zeta ? Może chociaż za franka albo $. I ta obsesja ... napletki,.siusiaki itd. Apeluję ujawnij swoją orientację.
  • 21.12.16, 20:52
    Trzeba upaść na ryj żeby popieracć POpaprańców i KODofilów.Wesołych Świąt.
  • 21.12.16, 21:16
    manzeta1 2zł za posta i piszesz dla pislamistów? Trochę słabo się cenisz, chociaż robisz to incognito, bo podejrzewam, że pod prawdziwymi danymi byś się co najmniej wstydził. No ale cóż zawsze to trochę można dorobić. Tylko w tym przypadku powiedzenie "żadna praca nie hańbi" ma się nijak do tego co robisz. Ale i tak mimo wszystko Wesołych Świąt i trochę refleksji.
  • 22.12.16, 15:04
    Brawo! Prawdziwa miłość bliźniego PiSdzielcze hahahahaha
  • 22.12.16, 19:45
    bezpośrednim poparciem na ulicy nie jestem zwolennikiem ale podoba mi się pilnowanie żłoba na wiejskiej
    to jest DEMOKRACJA--KORYTO
  • 24.12.16, 08:25
    Potrzeba zawieść im JAJA żeby pomalowali, Wielkanoc już niezadługo .Niech siedzą,następne wybory za 3 lata.haha....
  • 24.12.16, 13:17
    Potrzeba im już niezadługo zawieść słownik ortograficzny. haha...
  • 27.12.16, 20:06
    Ty z kasą pierwszy milion ukradłeś, czy znalazłeś na śmietniku.A tym co przeszkadzają pracować na Wiejskiej powinno się potrącić wynagrodzenie.
  • 27.12.16, 20:46
    Jasne, że przeszkadzają i pierwszemu trzeba potrącić p. Kuchcińskiemu 😃😃😃

--
    "Cała Polska z was się śmieje, demokracji - wy złodzieje"
    Tomasz Lis
  • 27.12.16, 20:48
    A tym co każą na każdej asyście wojskowej odczytywać apel smolenski powinno się do czubków zamknąć.
    --
    "ŚMIEJMY SIĘ Z GŁUPICH, CHOĆ I PRZEWIELEBNYCH" - Ignacy Krasicki
  • 27.12.16, 21:52
    Witam po Świątecznej przerwie wszystkich POpaprańców i KODofilów jak tam zdrówko, nie zżarła was żółć z powodu utraty koryt a może z obawy ich utraty?Chciałbym dodać że ngdy nie byłem w żadnej partii , tylko w Solidarności .A nie robię tego dla kasy bo jestem Polakiem kochającym swój kraj.Dążycie do czwartych rozbiorów POLSKI?
  • 28.12.16, 10:40
    żeby zaistnieć w telewizji trzeba mówić głupoty.p.Petru ma o co walczyć,skończyło się dofinansowanie do partii ,bo nie umiał rozliczyć wyborów-EKONOMISTA HIHI...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.