Dodaj do ulubionych

Artysta, muzyk lub iluzjonista na imprezę.

18.01.17, 18:54
Szukam osoby, która uświetniłaby imprezę urodzinową. Może to być muzyk, wokalista, iluzjonista.
Może ktoś z forumowiczów był na imprezie, gdzie był ktoś taki.....
Edytor zaawansowany
  • 20.01.17, 10:30
    Polecam Mateusza Kijowskiego. To świetny iluzjonista a w szczególności jego numer z żonglerką fakturami jest rewelacyjny smile .
  • 20.01.17, 11:07
    W żonglerce fakturami nikt nie przebije numerów w wykonaniu rewelacyjnego "trio madryckiego" panów Adama Hofmana, Mariusza Antoniego Kamińskiego i Adama Rogackiego. Jeżeli na imprezie wystarczy alkoholu wystąpią GRATIS żony tychże panów z niemniej rewelacyjnym numerem "pijana dama w samolocie". smile
  • 20.01.17, 11:32
    Numer może i dobry tylko panowie już nie na fali i ich sława mocno wyblakła. Pewnie byli by dużo tańsi, bo Kijowski to będzie się cenił.
  • 20.01.17, 11:38
    Pewnie byli by dużo tańsi, bo Kijowski to będzie się cenił.
    xxx
    Zamiast gdybać, zadzwoń i zapytaj osobiście smile Poza tym Kijowski działa za pieniądze przekazane dobrowolnie przez prywatnych donatorów, a trio madryckie za pieniądze z podatków płaconych przez społeczeństwo, nie widzisz różnicy?
  • 20.01.17, 12:37
    Zadzwoniłbym ale pewnie nieznajomego numeru nie odbiorze. Może się obawiać, że komornik w sprawie alimentów dzwoni smile .
  • 20.01.17, 14:58
    Widzę, że twoje ulubione słowo to "pewnie", poza tym wiesz, kto się będzie cenił, a kto obawiał. Z zasady nie rozmawiam z zadufanymi w sobie ludźmi, którzy kreują się na wyrocznię wszechwiedzącą, co kto będzie robił, ale pragnę cię poinformować, że ludzie na poziomie i pełniący funkcje publiczne odbierają telefony czy e-maile, oddzwaniają jeśli w danej chwili nie mogą tego zrobić lub zlecają to komuś innemu w swoim imieniu. Widocznie jako prosty chłopek roztropek nigdy nie miałeś do czynienia z takimi osobami i poprzestajesz na gdybaniu. Proponuję więc, abyś sprawdził moje słowa dzwoniąc do znanego gdańskiego adwokata, męża bratanicy Pana Prezesa. Zapytaj go, jak bardzo się cenił kradnąc z państwowej instytucji jaką jest PFRON 14,5 miliona złotych i czy jako wzorowy ojciec obawiał się, że 14 miesięczny pobyt w areszcie wpłynie na relację z córkami. Jeśli starczy ci odwagi zapytaj również, kto w tym czasie płacił im alimenty smile
  • 20.01.17, 16:16
    "Wątpię więc myślę, myślę więc jestem" to tak w odpowiedzi na "pewnie". Rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo niestety Kijowski wystrychnął na dudka KOD-wców. Niestety natury oszusta nie zmienisz. Na dzieci nie łoży to dlaczego nie maiłby skubnąć co nieco ze składek KODu dla siebie.
    P.S. Staram się Ciebie nie obrażać więc i Ty mnie nie obrażaj smile
  • 20.01.17, 17:50
    Następnym razem pomyśl, zanim coś napiszesz, bo ten cytat ma się do twoich wcześniejszych wynurzeń jak pięść do nosa smile Gdzie ty widzisz jakiekolwiek rozgoiryczenie, ja tylko odbijam piłeczkę. Nie jestem rozgoryczona Kijowskim, bo nie popieram KOD-u i nie z moich pieniędzy jest on finansowany. Niech się martwią ci, którzy mu te pieniądze dali i tylko oni mogą go rozliczać. Chyba nie ma wśród nich ciebie, drogi Norbercie? Raczej czuję się oburzona postępowaniem wielu wymienionych przeze mnie jak i innych PIS-iorów, którzy jak to nazywasz "wystrychnęli na dudka" społeczeństwo (czyli mnie również), sprzeniewierzając pieniądze ściągnięte z podatków. Poza tym zadziwiające, jak bardzo PIS-iory martwią się o o Kijowskiego i okradzionych przez niego bidnych KOD-owców. Lepiej by było, aby zaczęli się martwić np. o swoich niepełnosprawnych wyborców, okradzionych przez Dubienieckiego na wielomilionową skalę w aferze PFRON.
  • 20.01.17, 21:03
    Więcej dystansu, bo piszesz jak byś walczyła o życie. Bardzo dużo negatywnej energii w Tobie.
    Bez odbioru.
  • 20.01.17, 22:14
    Bez odbioru, bo co? Bo wstydzisz się przyznać mi racje? Typowe dla twojej opcji, krzyczą łapać złodzieja, a sami kradną najwięcej. Lub innymi słowy, widzą drzazgę w oku bliźniego, a w swoim belki nie dostrzegają. Poza tym, to raczej w tobie jest negatywna energia, skoro nawet z tematu o artyście na imprezę robisz polityczną zaczepkę. Bezpodstawną w dodatku smile Zalecam odpoczynek, podobno są promocje na wakacje w San Escobar... a tam piękne plaże Esperal, gdzie można się zaszyć i odpoczywać w spokoju.
  • 20.01.17, 16:48
    Od kiedy politycy i pseudopolitycy to ludzie na poziomie?
  • 20.01.17, 17:52
    Sami się za takich uważają, a dodatkowo, ci z partii rządzącej w swoich poczynaniach podpierają się religią katolicką. Teoretycznie mamy więc prawo od nich oczekiwać miłości do bliźniego swego smile
  • 20.01.17, 20:02
    polecam pana iluzjonistę z Dzierżoniowa
    www.facebook.com/magicqrde?pnref=lhc
  • 29.01.17, 15:49
    W Miłoszycach sołtys para się djowaniem.
    Ma nick DJ Robi.

--
    „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.