Dodaj do ulubionych

Monitoring

21.01.17, 19:30
Na grudniowej sesji w planach budżetowych na rok 2017 przyjęto założenie monitoringu w Jelcz-Laskowicach. Na jednej ze wcześniejszych sesji radna Dekret Krystyna w sytuacji kiedy na terenie miasta doszło do dewastacji aut czy pobicia. Złożyła wniosek o założenie monitoringu ale o dziwo została wyśmiana publicznie przez Koalicje 2014 miało tego nijaka osoba prowadząca subiektywną kronikę Jelcz-Laskowic pod pseudonimem "Sól" robiąc sobie z tego żarty i napisał że radna Dekret to by nawet w gospodarstwach domowych założyła monitoring. Mam pytanie do pismaka "Sól" przeprosisz radną Dekret publicznie czy twoja kultura i rzekomy honor ci na to nie pozwolą. Dotyczy to też radnych z Koalicji 2014. Ciekawe czy mają moralnego kaca.
Edytor zaawansowany
  • 27.01.17, 17:49
    Przeleciał tydzień i jakoś nie widzę przeprosin, w kierunku radnej Dekret p.SUL czekam.głosowałem na tą panią, tak po części to obraziła pani jej wyborców.Bedę co tydzień o tym pisał aż się doczekam tego czego żądam. Osmieszać każdy może choć nie powinien, ale mieć odwagę żeby przeprosic to już tylko ludzie z fasonem potrafią.

• 28.01.17, 20:40
    A za co przepraszać? Każdy może mieć swoje zdanie, niekoniecznie zgodne z pisowczyzną.
  • 08.02.17, 10:36
    P.SUL" CO TAK CICHO MAMUSIA NIE NAUCZYŁA SŁOWA PRZEPRASZAM?
  • 26.02.17, 20:45
    W GP.p.SÓL znowu tendencyjnie się wypowiada.Zamiast współczuć choremu dziecku i rodzinie, to pisze że materiał zadaje wiele pytań.Mam wrażenie że nie oglądała programu tylko rozmawiała z dyrektorką.Ciekawe czy wzieła by sobie dziecko chore na wychowanie.A ci rodzice przeszli traumę ażeby zapewnić mu wszystko .Jedynie instytucje nie staneły na wysokości zadania i to kto dyrektorka szkoły, wstyd.Jednym słowem wypowiedz tendencyjna a i przy okazji,próbuje ośmieszyć radną Dekret która tak walczy o tą rodzinę.
  • 26.02.17, 20:52
    Nie licz na to gazeta jest opłacana przez obecne władze w gminie.I się nie wychylą dopóki się jej nie zmieni.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.