Dodaj do ulubionych

Co ta pisowska chołociarnia jeszcze zepsuje?

02.02.17, 21:40
Nie macie dość? Jak dużo zniszczyli i zepsuli przez 1 rok.
Trudno sobie wyobrazić ile jeszcze zniszczą?
--
„Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
Edytor zaawansowany
 • satine81 02.02.17, 23:40
  Na pewno nie więcej niż PO-PSL.
 • buciar 03.02.17, 00:14
  a konkretnie?
 • makler4 03.02.17, 05:44
  Nie chciało się iść na wybory, to teraz cierpcie. Partia, która dostała 18% poparcia rządzi tak jakby miała 80%.

  --
  Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty - Francesco Vincent Zappa
 • satine81 04.02.17, 21:41
  I właśnie na tym polega demokracja smile
 • buciar 05.02.17, 02:39
  Ależ chciało.I nie cierpię.
 • norbert1253 05.02.17, 10:51
  Niektórym tak trudno zaakceptować zasady demokracji.
 • stereo160 05.02.17, 11:40
  Pełna zgoda, przykład ... postawa J. Kaczyńskiego i jemu podobnych po wyborze Bronisława Komorowskiego na Prezydenta RP 😜

  --
  "Cała Polska z was się śmieje, demokracji - wy złodzieje"
  Tomasz Lis
 • norbert1253 05.02.17, 11:55
  Naród najpierw wybrał Komorowskiego na prezydenta a później się dopiero zreflektował co wybrał. Przy pierwszej nadarzającej się okazji ten wybór został zmieniony. Takie są prawa demokracji.
 • stereo160 05.02.17, 13:08
  Pełna zgoda, naród dokonał wyboru w jesieni 2015 r., właśnie zaczyna się reflektować co wybrał i przy kolejnej okazji w jesieni 2019 ten wybór może zasłużenie trafić na śmietnik historii. Tak, to na pewno jest prawo demokracji.
  Tak zupełnie na marginesie, wielu znawców tej kwestii, obecną sytuację w naszym kraju ocenia jako autokrację. Subtelna różnica 😉

  --
  "Cała Polska z was się śmieje, demokracji - wy złodzieje"
  Tomasz Lis
 • norbert1253 05.02.17, 14:04
  Sondaże nie potwierdzają, że coś miałoby się zmienić w politycznym układzie sił ale o tym i tak ostatecznie zadecydują wyborcy. Opozycja niestety nie ma pomysłu na siebie i zalicza wpadkę za wpadką. W PO nie istnieją procedury samooczyszczenia. Umoczonych polityków broni się na zabój zamiast eliminować. Najlepszym tego przykładem jest Hanna z Warszawy. W PiS kariera takich ludzi się nagle urywa i odchodzą w zapomnienie. Madrycka trójka, Jackiewicz a teraz chyba Misiewicz to potwierdzają. Jak dożyję to postaram się odgrzebać ten wątek w 2019 i wtedy podyskutujemy smile .
 • brawo_ja 05.02.17, 17:34
  "Umoczonych polityków (...) W PiS kariera takich ludzi się nagle urywa i odchodzą w zapomnienie"
  xx
  Doprawdy? Co w takim razie robi w PISie Stanisław Piotrowicz??? I Macierewicz???
 • norbert1253 05.02.17, 17:51
  A w jaką to niby aferę umoczony jest Piotrowicz i Macierewicz?
 • brawo_ja 05.02.17, 18:01
  Norbercie, forumowy politruku Pisu, chyba musisz sie doedukować.
 • norbert1253 05.02.17, 18:15
  Wyjaśnij proszę, bo w Twoim rozumieniu aferą możne być używanie niemodnego żelu do włosów albo krawat w zbyt drobna kratkę. Nigdy nie wiadomo, co w czyjej głowie siedzi.
 • brawo_ja 05.02.17, 18:21
  w Twoim rozumieniu aferą możne być używanie niemodnego żelu do włosów albo krawat w zbyt drobna kratkę
  XX
  JESTEŚ BEZCZELNY! chyba nie chcesz przeczytać, co może być aferą w Twoim rozumieniu. Typowy zwolennik PISu. Nie będę cię wyręczać, poczytaj co robił Piotrowicz i jak pięknie donosił na Polskę Antoni smile
 • norbert1253 05.02.17, 19:08
  I nadal używasz ogólników zamiast napisać, co masz na myśli. Może i jest trochę sarkazmu w moich wpisach ale naprawdę nie po to by Cie urazić smile.
 • malgosia249 05.02.17, 17:43
  Konkrety proszę! Tylko błagam, bez "zagrożonej demokracji" (a jeśli już, to dlaczego? I dlaczego teraz jest zagrożona, a dlaczego kiedyś nie była?). O Trybunale Konstytucyjnym nie wspomnę....Jesli ktoś ma czegoś dość, na pewno będzie umiał racjonalnie mi to wytłumaczyć.
 • wygadana 05.02.17, 17:51
  Mi wystarczy jak słucham programu trzeciego i oglądam dziennik telewizyjny przed "dobrą zmianą" a teraz.

  --
  Drink provokes the desire but takes away the performance.
  — William Shakespeare
 • brawo_ja 05.02.17, 18:14
  Konkret? Proszę bardzo: skłócili polskie społeczeństwo dzieląc dzieci na gorszy (jedynacy) i lepszy sort. A w kampanii obiecywali 500+ dla wszystkich dzieci i nawet za to nie przeprosili, chociaż im to udowodniono nagraniami. Kolejny konkret: sklepy (z wiadomego powodu) podniosły ceny artykułów dziecięcych, odzieży dziecięcej ale nie tylko, bo żywność też podrożała. Za niektóre rzeczy płacę 2 razy więcej niż przed wprowadzeniem 500+, pomimo, że nie dostaję tego dodatku, najgorsze jest to że płacę więcej, niż gdyby go nie było! Kolejny konkret: przez wyczyny PiSu spadła wiarygodność Polski na arenie międzynarodowej, złotówka spadła na łeb na szyję i przez to raty kredytu w CHF wzrosły ludziom nawet o 200 zł w stosunku do zeszłego roku. Jeszcze się dziwisz, dlaczego mam prawo być wściekła na PiS)? To hipokryci, gdyby rzeczywiście chcieli poprawić demografię to podnieśliby zasiłek wychowawczy oraz próg, od którego się on należy, bo to jest niezmienione od kilkunastu lat i o ile kiedyś większości matek się on należał, tak teraz łapią się tylko te mające minimalną pensję na 4 osoby! A pozostałe muszą siedzieć z dzieckiem 3 lata w domu za darmo (w poprzednich latach chociaż te 400 zł dawali). Miały być przedszkola dla każdego 3-latka od 2017r (uchwalone za PO), ale nie będzie dla maluchów miejsca, bo PiS cofnął do przedszkoli 6-latki, które miały iść do szkoły. JESZCZE CI MAŁO????
 • norbert1253 05.02.17, 19:00
  Rozbawiłaś mnie do łez swoją argumentacją a w szczególności to, że 500+ spowodowało wzrost cen żywności, odzieży dla dzieci itd. Na temat ekonomii widać niewiele wiesz. Ratingi Polski są całkiem dobre a dowodem na to jest to, że nie ma problemów ze sprzedażą obligacji skarbowych nawet z ujemną stopą oprocentowania.
 • brawo_ja 05.02.17, 20:02
  Oczywiście, że 500+ spowodowało wzrost cen artykułów dziecięcych, widać nie masz małych dzieci albo nie robisz dla nich zakupów. Nawet masło kosztowało 3 zł a teraz kosztuje 5 zł i jakoś dziwnym trafem odkąd jest 500+, wcześniej przez kilka lat cena stała w miejscu. Rozbawiasz mnie Norbercie do łez podobnie jak PiS, który twierdzi, że PO nic nie zrobiło dla dzieci (nawet dziś w wiadomościach był ten temat poruszany), tymczasem PO wprowadziło 1000 zł "kosiniakowego" dla wszystkich matek, które nie otrzymywały macierzyńskiego, co moim zdaniem bardziej wpływa na wzrost urodzeń niż 500+. W krajach rozwiniętych dodatki dla dzieci są już od pierwszego dziecka, a w wielu krajach na pierwsze dziecko są wyższe niż na kolejne (co jest słuszne, ponieważ największe wydatki są przy pierwszym dziecku, kolejne dzieci mają sprzęty po starszym rodzeństwie). Gdyby PiS zależało rzeczywiście na dzieciach, to daliby 250+ na KAŻDE, bo to co zrobili jest niczym innym jak kupowaniem głosów i skłócaniem społeczeństwa. Dalej, obiecywali pomoc frankowiczom, niestety tu również skłócają społeczeństwo, które myśli, że to państwo miałoby coś frankowiczom dopłacać, co jest nieprawdą, poniewaz frankowicze czekali na ustawę nakazującą bankom oddać nielegalnie pobrane spready, co w przypadku przeciętnego frankowicza wynosi około 3 tys. złotych. Banki te pieniądze już frankowiczom zabrały, miałyby je tylko oddać, PiS w kampanii obiecywał im to nakazać i co??? Duduś pojechał klęczeć do Izraela zamiast załatwić tą sprawę, ale przecież banksterom się nie będzie narażał, będzie im posłuszny bo w końcu to ta sama nacja co jego żona i córka. Partia PiS nawet przytuliła dwóch banksterów Morawieckich, ten starszy to farbowany lis, który przez ostatnie 30 lat był już w skrajnych ugrupowaniach. Zanim zaczniesz jazgotać na kredyty w CHF to przypominam, że to za poprzedniej kadencji PiSu frankowicze zostali oszukani przez banki, najwięcej kredytów zostało wziętych w 2006 i 2007 roku, dlaczego umowy zawierały klauzule abuzywne i dlaczego Komisja Nadzoru Finansowego nie skontrolowała banków i nie usunęła tych nieprawidłowości? Teraz zamiast odpokutować te winy i pomóc frankowiczom to PiS nic nie robi w tej sprawie! Wychwalana przez ciebie sprzedaż obligacji skarbowych (rozdmuchana do granic możliwości, w tamtym tygodniu sprzedali za 5 miliardów zł) to nic innego jak zadłużanie państwa, rząd nas zadłuża!!! Rozumiesz to człowieku, czy może przydałyby się korepetycje z ekonomii???
 • norbert1253 08.02.17, 15:44
  Krótko Ci odpowiem. Na korelację między 500+ a cenami masła nie wiem co Ci odpowiedzieć. Nie sprawdzałem cen lokomotyw, bo może i one zdrożały przez ten zasiłek.
  Trudno żeby 500+ wypłacane było na każde dziecko bo pewnie budżet by tego nie wytrzymał. Poza tym jedno dziecko nie powoduje prostej zastępowalności pokoleń i trzeba się postarać o drugie smile. Co do kredytów w CHF elementarna zasada ekonomii mówi, że kredyt się bierze w walucie w której się zarabia pieniądze. Inne rozwiązania to zwykły hazard. Wszyscy biorący kredyty dobrze o tym wiedzieli, bo media trąbiły o ty bez przerwy. Wygrała jednak pokusa wzięcia pożyczki na niższe oprocentowanie i często w wyższej kwocie. Obecny rząd, czy każdy inny niewiele możne z tym zrobić. Banków nie zmusi się do przewalutowania kredytów wg kursów sprzed 10 lat. Nawet jakby uchwalone zostały takie ustawy to by je zaskarżono i państwo polskie takie procesy by przegrywało. Na to aby z budżetu państwa poszły pieniądze dopłaty do tych kredytów ja się nie zgadzam jak pewnie wielu Polaków.
  Na temat obligacji, inwestycji, mechanizmów kształtujących cenę sporo informacji mógłbym Ci przekazać ale nie mam na to zbytnio czasu
 • brawo_ja 08.02.17, 18:37
  .... ani rozumu smile. Trzy dni się zastanawiałeś co odpisać, a i tak nijak ma się to do tego, co ja napisałam. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem co świadczy o tym, że masz bardzo niskie IQ. Nie chce mi się z tobą dyskutować, bo ja o rybie, ty o grzybie. Poza tym, jakbyś nie zauważył, to pisałam te posty do forumowiczki malgosia249 i była to odpowiedź na jej konkretne pytania, ale jak zwykle Norbert, forumowy chłopek roztropek musiał wcisnąć swoje 3 grosze. Nie dociera do ciebie, że ja i moi bliscy nie popieramy poczynań PISdzielców??? Pewien lek, który był "od zawsze" refundowany, w 2006 r. bardzo prorodzinny rząd PISu usunął z list refundacyjnych, co sprawiło, ze stał się mało dostępny i musieliśmy po niego jeździć do Czech i Niemiec. Później, za za czasów PO znowu był refundowany, a od końca 2015 r. zniknął z list refundacyjnych. Kosztuje 380-400 zł, jest potrzebne 1 op. na miesiąc, może ty zasponsorujesz skoro twoja śmieszna partia nie potrafi??? Jesteś żałosny, jak nie masz co robić, to zgłoś się do Antoniego zamiast misia i umyj mu kibel. Za takie zasługi zostaniesz zbawiony.
 • brawo_ja 08.02.17, 18:40
  Na to aby z budżetu państwa poszły pieniądze dopłaty do tych kredytów ja się nie zgadzam jak pewnie wielu Polaków.
  xxx
  a ja i wielu Polaków nie zgadzamy się na to, aby z budżetu państwa poszły pieniądze na dopłaty do RnS, MdM i czworaki plus.
 • norbert1253 08.02.17, 19:15
  Im więcej piszesz tym bardziej się kompromitujesz sad . Brak Ci rzeczowych argumentów i w temacie savoir-vivre też jest sporo do nadrobienia.
 • brawo_ja 08.02.17, 19:21
  Jesteś śmieszny, ja właśnie przedstawiłam rzeczowe argumenty, forumowiczka prosiła o konkrety "co Wam się nie podoba" i ja je dokładnie wymieniłam, czego nie można powiedzieć o tobie!!! To ty się kompromitujesz, bo nie podajesz żadnych argumentów, tylko nieudolnie próbujesz negować moje. Jak śmiesz wmawiać mi, że nie wiem ile za co płacę teraz a ile kiedyś, wiem ile dokładnie jestem stratna finansowo na rządach PiS. Napisz zatem, co zyskałeś dzięki PiS skoro tak ich uwielbiasz. Chętnie się dowiem!
 • brawo_ja 08.02.17, 19:23
  A jeśli chodzi o savoir-vivre, to dostosowałam się do interlokutora!
 • soeinmyst 08.02.17, 21:32
  hahahahaha brawo Ty wink

 • manzeta1 08.02.17, 10:31
  To co zniszczyła POpaprana chołociarnia rząd PiS nie potrafił by zniszczyć przez 10 lat.Jedyny rząd który coś dla ludzi zrobił wprowadza dobre prawo, odcina takich jak ty od koryta.Przede wszystkim wykonuje obietnice wyborcze.Pewnie byłeś SBekiem że tak się żalisz.
 • librys 07.04.17, 19:43
  "Gdyby nie było tragicznej katastrofy smoleńskiej, to PiS-u też by nie było. To jest ich rozrusznik i podpałka. Ciągle trzeba coś tu dorzucać i dzięki temu mają 30 procent tych oszalałych. To sekta.
  PiS to niszczyciele Polski jakich w historii nie widziałem, bo komuniści musieli to robić na rozkaz Rosji, a tu wszystko jest z woli jednego człowieka, któremu pomagają ludzie brzydcy i źli.”
  Daniel Olbrychski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.