Dodaj do ulubionych

Pan Jurijków!

23.02.17, 20:05
Szacunek dla Pana. Piszę tak po przeczytaniu rozmowy z Panem w ostatnim wydaniu GP. Gratuluję odwagi. Życzę Panu wszystkiego dobrego.
Edytor zaawansowany
  • 26.02.17, 20:17
    Z wypowiedzi pana redaktora wynika że to sam pan Jurijków obalił w Jelczu komunę zapomina że cała rzesza ludzi na wydziałach zbierała pieniądze ,kolportowała ulotki,załatwiała papier i rozklejała ulotki.Wypadało by wspomieć o nich bo bez nich nie było by p.Jurijkowa i innych.Nie wiem dlaczego wciąga w to instytucje i p.Prezydenta.Za PO nie dostał medalu i było ok.Jestem jednym z tych malutkich,którzy robili co mogli aby wspomóc Solidarność.Wielu którzy to przeczytali poczuło niesmak jak ja.
  • 09.04.17, 23:55
    Niestety,jutro pogrzeb Jana Jurijkowa. Miałam możliwość obserwować Jego działalność w Solidarności i Radzie Pracowniczej JZS- także w stanie wojennym,potem przy organizowaniu wyborów w 1989 roku, w Komitecie Obywatelskim, przy tworzeniu samorządu w J-L. To był Człowiek,któremu zależało na Polsce.Prawdziwy patriota,także wtedy gdy odwaga miała dużą cenę.Żal.
  • 10.04.17, 15:52
    Na co zmarł, choroba, wypadek?
    Kondolencje dla rodziny.

--
    Drink provokes the desire but takes away the performance.
    — William Shakespeare

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.