Dodaj do ulubionych

Teledysk grupy faszyzującej tworzony w J-L

01.05.17, 11:25
www.youtube.com/watch?v=a7uQCeDckGs od 1:41 widoczne plenery pałacu i kosciola. Ciekawym czy statyści rownież z naszego miasta. Kapela budzi liczne kontrowersje zwazywszy na repertułał "agresywno" prawicowy. Takie tytuly jak -"Wotan mit uns", "Skinheads", "Angela". Mnie interesuje, czy udział w owym przedsięwzięciu miał Urząd Gminy? (bo jesli tak, to chyba ktos kto to przyklepał, lub nawet dał dofinansowanie, chyba nie wiedzial co robi).
Edytor zaawansowany
  • 01.05.17, 13:04
    Co za shit. Tych gnoi należy zamknąć w więzieniu. Proponuję kamieniołomy w Strzelinie.

--
    Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty - Francesco Vincent Zappa
  • 03.05.17, 08:16
    .Przecież jest demokracja każdy robi co chce, nie wszyscy muszą mieć poglądy liberalne.Ważne żeby nie łamać prawa.Zobaczcie w internet co tam się wyprawia.Trzeba by było tysiące ludzi zamknąć.
  • 03.05.17, 20:47
    Może wysłać na leczenie?

--
    Drink provokes the desire but takes away the performance.
    — William Shakespeare
  • 04.05.17, 09:08
    Zawsze mi się wydawało, że "każdy robi co chce" to jest anarchia a nie demokracja.

--
    Wleciał ptaszek do gniazdka... i go pokopało
  • 04.05.17, 19:59
    Proszę czytać ze zrozumieniem, napisane wyrażnie-żeby nie łamać prawa-
    To tak trudno zrozumieć?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.