Dodaj do ulubionych

ORMO ochrania dni Jelcza-Laskowic 2017?

02.05.17, 18:26
Piwo sprzedają, bigos, kiełbasy też a przyłazi ORMO i mówi że nie można siedzieć pod parasolką bo koniec imprezy.

Wczoraj 2017-05-01, 10 minut po tym jak skończył się koncert Grubsona siedziałem razem z 2 kolegami przy stoliku pod parasolką. Nagle podeszło 3 czy 4 panów w kamizelkach ochrony i stwierdzili że musimy natychmiast iść z terenu festynu bo impreza się skończyła. Jednocześnie przy stoiskach gastronomicznych można było ciągle kupić piwo, bigos, kiełbaski etc. Tam, 15m dalej był pewnie inny festyn który się jeszcze nie skończył. Odmówiliśmy, powiedziałem że potrzebujemy jeszcze 5 minut by dokończyć piwo, wtedy panowie ochroniarze wezwali posiłki (około 10 ponurych panów bez szyj). Ci jednak wykazali się niebywałą wyrozumiałością i po tym jak zapytali gorliwych kolegów "którzy to?" zdecydowali nie wyprowadzać nas siłą i tylko stali w piętnastu wokoło naszego stolika. W takim miłym towarzystwie i luźnej atmosferze dokończyliśmy piwo i poszliśmy z festynu szczęśliwi i niepobici.

Napiszę nazwę tej firmy ochroniarskiej jak się dzisiaj przyjrzę co to za profesjonaliści.
Edytor zaawansowany

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.