Dodaj do ulubionych

UWAGA! EGIPCJANIE W J-L (KEBAB)

16.05.17, 12:46
Budka z kebabem przy banku WBK jest prowadzona przez Egipcjan. Wiele kobiet zauważalnie z nimi flirtuje więc radzę uważać. Szczególnie radze zwrócić uwagę na tego małego grubszego,który podrywa wszystko co się rusza. UWAŻAJCIE NA SIEBIE DZIEWCZYNY
Edytor zaawansowany
  • 16.05.17, 15:41
    To ja sie dorzucam i stanowczo radzę przedsięwziąć srodki zapobiegawcze w stosunku do Turka z kebabowni Antalya na Bożka (widziany jak wkładał pod bluzę pas Szahida), do tego powszechnie mówi się że Japończycy z Toyoty to rezydenci Yakuzy w Polsce z kolei Włosi z Ital Metalu to już jest udowodnione, że to wysłanicy mafii sycylisjkiej na Europe Wschodnią. Chińczycy prowadzący swoją restaurację to tak naprawdę pekińscy agenci skupujący grunty przez podstawione słupy pod trasę Jedwabnego Szlaku i najważniejsze rano ABW odkryła nad stawem ukryte składowisko broni automatycznej, granatników i kostek trotylu, które mieli użyć Ukraińcy podczas planowanej akcji dywersyjnej.
  • 16.05.17, 23:23
    Oczy mi otworzyłeś a ja tak beztrosko sobie chodziłem po naszym mieście nieświadom tak wielkiego zagrożenia.
  • 16.05.17, 16:02
    A Ty jak zwykle swoje. Nudny jesteś z tym rasizmem. I pewnie masz jakieś kompleksy. Postaraj się, to może i na Ciebie dziewczyny polecą?
  • 17.05.17, 22:15
    Bo babę trzeba pilnować, albo się nie przejmować

--
    Precz z komuną!
  • 19.05.17, 17:49
    Szoooookkkkk!!! Cały znany ( a być może i nieznany) świat przeciw tobie. Policja, Ukraińcy, Egipcjanie, Zulusi, Pigmeje itp. itd. Jak żyć, jak żyć panie Premierze.
  • 19.05.17, 21:44
    smile

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.