Dodaj do ulubionych

Kryminalny weekend.

24.05.17, 06:29
W sobotę w Chwałowicach pobili się Ukraińcy, w akcji były noże.
Wczoraj nie zatrzymało się auto do kontroli policji w Nowym Otoku. Kierowca staranował policjanta ten strzelał. Auto porzucił w Jelczu......

--
„Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner
Edytor zaawansowany
  • 24.05.17, 11:59
    Przydało by się jeszcze paru arabów na szczęście nie sprowadzonych przez PO i było by wesoło.
  • 24.05.17, 13:07
    Właśnie! Zamiast jakichś tam ciapaków, wszyscy wolimy zostać zaciukani przez swojskich, naszych katolickich bandytów stadionowych. Co prawda spuszczą wpierdziel, może nawet włożą nóż pod żebra, ale przynajmniej zrobią to po chrześcijańsku. Alleluja i do przodu.
  • 24.05.17, 13:34
    Albo zaciukają na komisariacie
  • 25.05.17, 16:25
    ty byś wolał przez ciapaków, bo najbardziej na świecie nienawidzisz Polaków.
  • 24.05.17, 13:04
    niemożliwe, przecież ukraińcy to tacy mili i spokojni ludzie. niech ich przyjedzie jeszcze 5 mln i 1mln arabów, to może przejrzycie na oczy.
  • 24.05.17, 18:28
    Jak biją się lub gwałcą krajanie mniej boli? Myślę,że najbardziej głupota powinna boleć tych,którzy uważają, a są to prawdziwi patrioci,porządni chrześcijanie, wyznawcy religii pis-iorskiej, że występek w wykonaniu rodaka to nic takiego. Jeżeli to samo zrobi n.p. Amerykanin (biały,oczywiście) to też jest w porządku. Natomiast jeżeli Ukrainiec lub Arab to według katolskich tępaków jest to niedopuszczalne. A prawda jest taka,że ani zbrodnia ani głupota nie mają narodowości,płci i koloru skóry. Tylko czy dotrze do nieprzemakalnych mózgownic?
  • 24.05.17, 18:54
    Hmmm..sporo jest prawdy w tym co piszesz. Przemoc, gwałt nie ma koloru skóry. Głupota także. Tyle, że dlaczego pisząc to wszystko nie potrafisz trzymać fasonu do końca? Dlaczego obrażasz? Czujesz się wtedy lepszy? Strzelasz jęzorem jak kobra. Myslisz, że głupota to tylko wiara "katolickich tępaków" czy wyznawców "pis-iorskiej religii" ? Głupota, mój Panie, to także Twój brak klasy. Więcej Ci powiem, to jest żenada. W sumie to szkoda, bo zacząłeś nieźle. Tyle, że potem troszkę słoma z butów wyleciała.
  • 24.05.17, 19:51
    Każdy naród zawiera jakiś odsetek bydła. Czasem ten odsetek jest większy czasem mniejszy. Bodło to czasami zaczyna się awanturować, wszczyna bójki, dźga się nożami, jest wulgarne i często obraża innych tak bez powodu. Bydło jest bydłem i nic na to nie poradzisz, bo natury bydlęcej nie oszukasz.
  • 25.05.17, 15:05
    Pospaceruj sobie po mieście w sobote wieczorem to zobaczysz jaki "ukraiński kwiat "szwenda się po Jelczu. Ukraińcy którzy do nas zjechali to ani inteligenci, ani kulturalni ludzie. To w 90% pijaczury i banderowskie łyse pały. Podbili w górę statystyki przestępstw i kradzieży o 300% a wiem co mówie bo mam informacje. Uważasz się za mądrale, bo jesteś ateistą, masz tęczowy parasol i oglądasz Xsięgarnie w tvn24? Prawda jest taka,że masz totalnie wyprany mózg przez lewicową ideologię,która pozbawiła Cię do zera zdrowego rozsądku i logicznego myślenia. Włącz o 19:00 TVN to Ci wytłumaczą co masz myśleć, kogo popierać, a na kogo pluć.
  • 25.05.17, 17:17
    Zdecydowanie wolę oglądać TVN niż pisowską telewizję.
    Co do Ukraińców to mogę tylko powiedzieć, że my gorzej się zachowywaliśmy się 20 lat temu jak zaczęliśmy jeździć do Niemiec.

--
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
  • 25.05.17, 23:19
    typowy widz TVNu. kompleksy i antypolonizm. My najgorsi, reszta cacy. Nie ma dla was nadziei, chyba ze padnie elektrownia i pralnia mózgów pod nazwą TVN przestanie zatruwać organizm

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.